چه در حال ظهور فن آوری های در حال شکل دادن به آینده اقتصاد جهانی

[ad_1]

جهان در آستانه یک انقلاب دیجیتال با نوآوری اخلال در راه ما همه چیز را از استفاده از لوازم و ابزارهای به انجام معاملات مالی.

جدید دارایی

اقتصاد دیجیتال در حال رشد در نرخ سریع در سراسر جهان است. فعلی اقتصاد دیجیتال است که توسط ایجاد جدید کلاس های دارایی ها و رقمی سنتی دارایی. در حال ظهور فن آوری های مانند blockchain هوش مصنوعی (AI) اینترنت اشیاء (IoT) و 3D چاپ در حال بازی محوری حکومت در سوخت رسانی این رشد است.

فن آوری های جدید از ویژگی های دارایی است که باید از این پتانسیل برای تسلط بر اقتصاد جهانی در آینده است. مثلا blockchain دارای سکه های مجازی و نشانه که محبوبیت نمایی رشد کرده در یک دوره زمانی کوتاه.

بازیکنان بزرگ در ورود به بازی

این blockchain را قادر می سازد به کاربران برای انجام معاملات امن و بسیار سریعتر از روش های سنتی. ویژگی های blockchain را به خود جذب بسیاری از برجسته فن آوری و شرکت های مالی از جمله IBM, Oracle, جی پی مورگان چیس و بوئینگ. به عنوان مثال IBM به تازگی همکاری با دژ مالی شرکت فناوری برای راه اندازی یک دلار-حمایت cryptocurrency به نام دژ تومان است. این ارز مجازی است یک مثال از اینکه چگونه اعتماد مصرف کننده در یک سنتی دارایی (فیات-ارز USD در این مورد) استفاده می شود برای حمایت دیجیتال دارایی.

نمونه هایی هم وجود دارد که در آن شرکت ها ترکیبی از دو فن آوری های جدید به ارائه راه حل برای آینده است. هوافضا غول پیکر بوئینگ به تازگی اعلام کرد که همکاری با هوش مصنوعی شرکت SparkCognition به توسعه blockchain-با استفاده از ترافیک مدیریت راه حل برای وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین.

بازی تعویض

این پردازش زبانهای طبيعی از دارایی های محدود نمی به دارایی های سنتی مانند ارز. بازار جدید می توانید با استفاده از ارزش ذاتی یک طیف گسترده ای از دارایی به ارائه نشانه های امنیتی. این blockchain می تواند یک عامل افتراق بین نشانه های امنیتی سنتی و اوراق بهادار. استفاده از smart قرارداد در blockchain حذف نیاز به یک واسطه در نتیجه کاهش هزینه انتقال. این قابلیت استفاده از blockchain پتانسیل را دارد که به طور قابل توجهی تحت تاثیر قرار سنتی سیستم بانکی. آن را نیز ممکن است از بین بردن نیاز به پول به عنوان یک وسیله مبادله به عنوان تمام دارایی های مایع فورا در دسترس است و بخش پذیر نیست.

اتوماسیون و هوش مصنوعی در حال حاضر ساخته شده خود را در بسیاری از بازارها است. الگوریتمهای معاملاتی پیشی گیرد انسان معامله گران است. در بخش تولید ماشین آلات گرفته اند و بسیاری از کارهایی که قبلا انجام شده توسط انسان است.

نیاز به یک چارچوب جدید

در این سرعت در حال تغییر اقتصاد این دیگر امکان پذیر تکیه بر مدل های سنتی و روش های تصمیم گیری. به نگه دارید تا با پیشرفت های جدید مانند DAO, هوش مصنوعی, VR, P2P و M2M ضروری است که ما توسعه یک چارچوب جدید. به عبارت دیگر ما نیاز به حرکت فراتر از مونگر این مدل های ذهنی و تمرکز بر روی یک مدل دیجیتالی مانند شبکه نظریه ها و مدل رشد نمایی.

دیجیتالی کردن اقتصاد ما در حال وقوع است در یک سرعت سریع. با گذشت زمان ما را به دریافت یک تصویر واضح تر از آن تحولات را تسلط این وب جدید 3.0, اقتصاد, اما روشن است که این اقتصادی انقلاب در حال وقوع است در مقیاس جهانی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید