چه درجه بندی سکه چیست ؟

[ad_1]

هنوز بسیاری از مردم با آن آشنا هستند درجه بندی سکه. اما برای جمع این است که یک چیز بسیار مهم در سکه شناسی. برخی از در نظر گرفتن آن به عنوان یک علم و یک هنر به دلیل کار خوب و مهارت های یک جمع باید داشته باشد. برای کلکسیونرهای سکه درک ارزش یک سکه بسیار مهم است.

ارزش سکه های ایجاد شده توسط نمرات خود را. سیستم های مختلف وجود دارد درجه بندی سکه با شروع از قدیمی ترین که در آن تنها دو نوع از سکه ها بودند برجسته است. این راه در ابتدا سکه جمع کرده بود جدید و یا استفاده از سکه ها. سپس آنها اضافه شده در کلاس سوم و سکه شد مدرج به عنوان خوب خوب و رایج. یکی از آخرین بدیهی است که یکی از با ارزش ترین. آن را شامل سکه ها که بسیار نزدیک به دولت خود را در نعناع.

امروزه وجود یک مقیاس بزرگتر با توجه به که سکه در حال مدرج. آمریکا و اروپا با استفاده از مقیاس های مختلف اما شباهت بسیار بالا است. یکی از شناخته شده درجه بندی سکه سیستم های شلدون سیستم درجه بندی است. این مقیاس اجرا می شود از 0 تا 70 که در آن 70 بدان معنی است که سکه کامل است. در آنچه که مربوط به اروپا adjectival سیستم نمره گذاری مقیاس اجرا می شود از خوب به درخشان سک, نام, متفاوت بودن از یک کشور به کشور دیگر. وجود یک درصد از طراحی باقی مانده یون سکه برای هر دسته بندی. برای اولین مقیاس پایین یکی خوب, درصد است که یکی از 10 پس از آن آمده بسیار خوب خوب بسیار خوب و فوق العاده خوب در مورد سک, سک و درخشان رایج که در آن وجود دارد 100% طراحی باقی مانده و پر درخشش.

درجه بندی سکه علاوه بر کمک به تصمیم گیری ارزش نیز می تواند کمک به ایجاد حق انتخاب برای قیمت پرداخت می شود. اما نه تنها این است که طبقه بندی مهم وجود دارد بسیاری از عوامل دیگر که ممکن است تغییر ارزش یک سکه به ویژه هنگامی که صحبت کردن در مورد سکه های طلایی است. با توجه به بحران مالی جهان بهترین راه برای مطمئن شوید که ثروت خود را در خطر نیست برای خرید شمش طلا. نگران نباشید اگر درجه بندی سکه ها به نظر می رسد بیش از حد دشوار است برای شما وجود دارد حرفه ای است که می تواند کمک به شما حق انتخاب را. طلایی جمع آوری سکه ها و یا سرمایه گذار را به حساب نادر از سکه چگونه بسیاری از آنها در اصل ضرب سن آن و بدیهی است که وضعیت آن است.

در گذشته, سکه و طلا مورد استفاده قرار گرفت به عنوان یک ارزش ارز. امروزه ارزش خود را حتی بیشتر است به دلیل این واقعیت است که سرمایه گذاری در شمش طلا امن ترین انتخاب یکی می تواند در یک دوره مالی مبارزات.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید