چه تجاری کمی استراتژی ؟

[ad_1]

کمی استراتژی های معاملاتی شروع به استفاده می شود به طور گسترده ای در میان افراد و شرکت های سرمایه گذاری. این استراتژی شامل هر دو ساده و پیچیده الگوریتمی تجارت فرمول برای شناسایی مطلوب استراتژی های سرمایه گذاری.

این quant استراتژی های معاملاتی تنها به حجم و قیمت در نظر میگیرد. با تمرکز به شدت در عرضه و تقاضا و از بین بردن احساسات انسانی و اشتباهات کمی استراتژی های معاملاتی تبدیل به راه حل نهایی.

کمی استراتژی های معاملاتی چیزی بیش از یک کامپیوتر اعداد خرد به شناسایی فرصت های تجاری. قیمت و حجم دو تا از رایج ترین نقاط داده که این محاسبات ریاضی استفاده کنید. تنها چیزی که می پردازد معامله گر و سرمایه گذاران برای این موضوع قیمت است. اگر قیمت حرکت نمی کند در حمایت از یک موقعیت و سپس شما از دست دادن پول است. بنابراین آن را فقط باعث می شود حس به دنبال قیمت و هنجارهای آماری به عنوان آنجا که ممکن است.

وجود دارد به دسته عمده که quant تجارت می افتد به. برای اولین بار وجود دارد's شتاب تجارت وجود دارد و's به معنی تجدید نظر. حرکت تجاری است که چیزی بیش از تجزیه و تحلیل داده های تاریخی به منظور پیدا کردن یک روند و یا الگوی است که می تواند به تولید تجاری سودآور نتایج ..

معنی تجدید نظر در تجزیه و تحلیل آماری رابطه بین قیمت های فعلی به آماری روند بازگشت قیمت اساسا بدان معنی است که زمانی که قیمت فعلی خارج تاریخی خود معنی آن را باید بازگشت به قیمت متوسط.

برخی از رایج ترین ابزار مورد استفاده در تحقيق در استراتژی های معاملاتی شاخص مانند متحرک اسیلاتورهای انحراف استاندارد و باندهای بولینگر. دلیل این است که این نوع از سرمایه گذاران با استفاده از میانگین و انحراف استاندارد به آنها ساخته شده. البته این پایه و اساس استراتژی های ساختمان.

تمام انواع معامله گران با استفاده از این استراتژی است. مهم نیست که اگر شما یک معامله گر روز نوسان گر و یا گاه به گاه سرمایه گذار. می توان استراتژی های ایجاد و ساخته شده است برای کمک به شما در حرکت بازار در یک دست آزاد راه.

بلند مدت سرمایه گذاران به احتمال زیاد به استفاده از Quant استراتژی. اما آنچه اکثر مردم نمی't به نظر می رسد به رسمیت شناختن است که آن را با این نسخهها کار فقط به عنوان خوب اگر نه بهتر برای بزرگتر حرکت در بازار است. وجود دارد آتی سیستم های تجاری است که می گرداند سالانه این راه است. آن's آنها آهسته و خسته کننده اما با بالا و بالاتر از بازده و حداقل کمیسیون معاملات هزینه های شما می توانید ببینید که چرا برخی از سرمایه گذاران در حال انجام آن است.

در حالی که از نظر الگوریتمی و کمی به نظر می رسد پیچیده در طبیعت است. این واقعیت است که آنها ساده است و راه حل های منطقی برای تجارت و سرمایه گذاری. به سادگی اظهار داشت: آنها به این معنی است که شما باید یک برنامه و یک حکومت مبتنی بر استراتژی به دنبال به منظور کسب سود از نوسانات در بازارهای مالی است.

پیشرفت در, اطلاعات, فناوری و سیستم عامل های تجاری باعث می شود خود را ایجاد الگوریتمی کمی استراتژی های معاملاتی چیزی از جو به طور متوسط هم اکنون می توانید ایجاد کنید.

به نظر من تنها کسانی که می تجارت یا سرمایه گذاری با موفقیت در حال آنهایی که یک طرح به آن می چسبد و پول نقد به اندازه کافی برای حمایت از خود جلب فراز. اگر شما یک سیستم در محل و قادر به محدود کردن ضرر و زیان و بدون باد اکانت خود را خوب انجام دهد.

من ساده و منطقی فرد پس کمی استراتژی های معاملاتی را حس می کند. هر کس باید تجارت با طرح اگر آنها می خواهند برای رسیدن به موفقیت مالی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید