چرا E-Mini تجارت مخاطره آمیز زمانی که شما می توانید در داخل و خارج سرعت ؟

[ad_1]

نتیجه اکثریت قریب به اتفاق e-mini معاملات دودویی است; یا شما برنده یا از دست دادن. وجود دارد استراحت گاه به گاه حتی تجارت, اما آنها قطعا نمی هنجار. با این روش ساده شانس به نظر می رسد آشکار است که شما باید قادر به ضربه حداقل 50% میزان موفقیت. در عین حال با توجه به منابع مختلف که اغلب به نقل از بیش از 90 درصد از e-mini معامله گران در حال خروج از کسب و کار در کمتر از سه ماه و شکست به عنوان یک نتیجه از تلاش های خود را. چیزی را اضافه کنید در اینجا. چه چیزی باعث این اختلاف در نتایج?

بیایید تجزیه و تحلیل این پدیده از یک علت و معلول نظر; ما به نوعی رفتار در طرف برنده از همه چیز و نگاهی به سمت از دست دادن همه چیز. به عنوان شما خواهد شد بسیاری از خطر با در نظر گرفتن و مدیریت معاملات.

رفتار در طرف برنده:

آن مهم است به درک از شروع که خود را هدف سود و توقف ضرر/نقطه باید حداقل برابر و ورودی و خروجی باید حداقل برابر است. من معمولا مجموعه من متوقف می شود بر اساس 2x از دامنه متوسط واقعی (ATR) بنابراین هدف سود و توقف ضرر/معمولا سقوط در 15-20 تیک محدوده. من نگاه ATR به عنوان یک اندازه گیری از بازار سر و صدا حاضر در جلسه معاملاتی; و من پس از آن باید انتظار واقع بینانه از تجارت بالقوه است.

اما اینجا جایی است که مشکل شروع می شود با اکثریت قریب به اتفاق e-mini معامله گران من مشاوره. زمانی که من بازرگانی هستم با این روند من 2x ATR به من می دهد یک ایده خوب از جایی که تجارت می تواند خاتمه. البته من ترک کردن چندین متغیر مانند مجموعه یو پی اس و پشتیبانی از مقاومت/به نام چند. به هر حال در اکثر روزها حتی در یک روند قوی بازار نیست و حرکت در خط راست است که می گویند که وجود دارد بسیار کمی از حرکت در معاملات خود را دم. جدید e-mini معامله گران به طور معمول بسیار هیجان زده هنگامی که آنها تا ده کنه و سود. آنها را به سود خود در موعد مقرر و اجازه ندهید که تجارت و توسعه. که گفت: من تا به حال یک کشت از معامله گران مجبور به گرفتن سود در 6-8 تیک محدوده; آنها به سادگی نمی دهد تجارت خود را یک فرصت برای ضربه زدن به اوج خود قیمت. در احساسات خود درایو آنها را به سود اولیه به طور معمول آن ترس است.

بنابراین اجازه دهید فرض کنیم بسیار سخاوتمندانه است که متوسط معامله گر جدید خود را طول می کشد سود در +9 کنه. به یاد داشته باشید که تعداد.

رفتار در کنار از دست دادن

به دلایلی که من یک وات مغز نمی تواند به طور کامل درک محزون می خوانی تا معامله گران به مراتب راحت تر اجازه خود را بازنده اجرا شود. چه می دهد ؟ من آموزش دیده بود در یکی از دیوار سنت معامله خانه و آن را بسیار شبیه به بوت کمپ. اساسی از اصول تجارت حفر شد به سر من تا زمانی که تبدیل به سرود.

یکی از مهم ترین قوانین بود “آیا ازدواج به یک تجارت است.” این درس به من خدمت کرده است و اگر یک تجارت نیست نگاه مانند آن را به کار کردن و من می توانم تایید می کنند که با برخی از سوء ظن زمان واقعی-شاخص های اقتصادی من از تجارت و شروع به دنبال آینده فریبنده ورود. اما جدید ترین معامله گران تجارت متفاوت است.

آنها احساس آنها را ساخته اند یک ورود خوب و آن را تنها یک ماده از زمان قبل از تجارت می رود در راه خود را. من تماشا گران جدید حرکت خود را متوقف کند/از دست دادن به جای از دست دادن تجارت در امیدواریم که که این تجارت را معکوس خواهد شد. نتیجه ؟ آنها تمایل به اسلم خود را متوقف کند/از دست دادن نقطه. چرا ؟ مردم نفرت اشتباه بودن.

معادله شما فکر می کنم مثل این خواهد بود: برنده معامله گران اجازه معاملات خود را اجرا و از دست دادن معاملات کاهش ضرر و زیان خود را به سرعت. اما برای بسیاری از دقیق قضیه صادق است. آنها را ریز ریز کردن خود را معاملات برنده بیش از حد به زودی و برای از دست دادن معاملات در امید آنها را بهبود می یابند. ما را سمت کوتاه از دست دادن سخاوتمندانه در -15

من به این نتیجه رسیدند که برگزاری به معاملات است گریزی به “بودن اشتباه است.” زمانی که ما در شبکه ما میانگین برنده تجارت +9 کنه در برابر معمولی نتیجه -15 کنه آشکار می شود که چگونه معامله گران از دست دادن پول. من می خواهم توجه داشته باشید که این رایج ترین مشکل من را ببینید و هنگامی که من یک دانش آموز حساب به آرامی در حال سقوط من به راحتی می توانید با دقت اشاره کردن مشکل است. در حالی که پیروزی/از دست دادن رفتار است که بزرگترین گروه از مشکلات جدید ترین e-mini معامله گران تجربه من می خواهم به اذعان دیگر مشکلات جدید e-mini گر صورت: تجارت در برابر روند overtrading را معامله بیش از حد بسیاری از قراردادهای این فهرست طولانی است. اما معضل من شرح داده شده در این مقاله نشان دهنده مهم ترین مشکل در تجربه من.

در خلاصه من با اشاره به رابطه معکوس از خطر/پاداش در طرف برنده از تجارت و سمت از دست دادن تجارت. من شما را تشویق به اجازه معاملات خود را برنده اجرا و اعتماد به نفس را از شما گرفته اند و احتمال بالا تنظیم و لازم نیست ریز ریز معاملات خود را برنده خیلی زود است. در کنار از دست دادن من را تشویق شما را به طور مداوم ارزیابی اینکه آیا تکنیکی تجارت آغاز شما باقی می ماند همان حدود نیمی از راه را به توقف خود را/از دست دادن. اگر نوسانات بازار تغییر کرده و تجارت خود را در حال حاضر حمل بسیار پایین تر احتمال خارج شدن از تجارت است. من همچنین اظهار داشت که معامله گران جدید تمایل به قیمت ضربه خود را متوقف می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید