چرا چقرمگی روانی است که به مراتب مهم تر از فیزیکی سختی

[ad_1]

سلامت روان

روانی و تناسب اندام یک مقیاس آرامش روانی و یا عدم بیماری روانی است. این “وضعیت روانی از هر کسی که عملکرد در اتصالات درجه عاطفی و سازگاری اجتماعی. از چشم انداز سازنده روانشناسی سلامت معنوی نیز ممکن است شامل یک فرد با استعداد به شادی در زندگی و ساخت یک ثبات بین وجود همه چیز برای انجام و تلاش برای به دست آوردن روانی افزایش می دهد. سازمان بهداشت جهانی (WHO) آمده است که فکری تناسب اندام شامل “شخصی بودن آشکار خودکارآمدی, استقلال, قابلیت, میان نسل وابستگی و تحقق یکی از فکری و عاطفی بالقوه در میان دیگران”. که بیشتر اعلام کرد که رفاه یک شخصیت نگران است در شناخت از توانایی های خود برای مقابله با به طور منظم تنش های زندگی, خلاقیت و مشارکت به گروه خود. اجتماعی تفاوت را شخصی ارزیابی و متضاد حرفه ای فلسفه همه باید بر چگونگی “سلامت روان” تعریف شده است.f

سلامت روان است که این حرکت خوب گویا نقش تحمیل نوآورانه اعمال انجام تعاملات با دیگر افراد و توانایی انطباق با تغییر و مقابله با مشکلات. اصطلاح بیماری روانی نشان دهنده مجموع به همه تشخیص بیماری های روانی-بهداشت مقررات در نظر گرفته شده با استفاده از تغییرات در تفکر و نگرش, و یا عملکرد کلی مربوط به مبارزه و یا کاهش کار. یک فرد اجرایی با خود فکری تناسب اندام نیز ممکن است این تجربه با توجه به این واقعیت از استرس و تنهایی و افسردگی, اضطراب, مشکلات ارتباط, از دست دادن زندگی یک گرامی, یک, افکار خودکشی غم, اعتیاد به تعدادی از اختلالات خلق و خوی و یا فکری مختلف بیماری از درجات مختلف به عنوان به خوبی به عنوان آشنایی با معلولیت. مشاوران روانشناسان و روانپزشکان و یا پزشکان می تواند کمک به دستکاری بیماری روانی با redresses جمله درمانی, مشاوره یا دارو است.

بهداشت روانی می تواند به عنوان یک ناپایدار محدوده که در آن یک فرد فکری تناسب اندام ممکن است بسیاری از منحصر به فرد ممکن است ارزش. روانی و رفاه در نظر گرفته شده است از ویژگی های فوق العاده حتی اگر شخصیت ندارد شناخته شده روانی بیماری است. این تعریف از سلامت روانی با تمرکز عاطفی خوب بودن توانایی به ماندن کامل و زندگی پیشرفته و الاستیسیته برای مقابله با زندگی برخی از آزمایشات است. برخی از مباحث بیان شده در watchwords رضایت یا شادی. مفید بسیاری از سیستم ها و کتاب های خودیاری مقابله ایده ها و استراتژی های دفاع از روش ها و استراتژی به عنوان ستایش با کیفیت بالا برای بهبود سلامتی روحی. خوش روانشناسی است که به تدریج بیشتر قابل توجه در سلامت معنوی. فکری تناسب اندام به طور معمول شامل استانداردهای مبتنی کاملا بر شخصی, آموزشی, روانشناسی, مذهبی و جامعه شناسی چشم انداز.

شایع ترین بیماری های روانی در کودکان عبارتند از: اختلال بیش فعالی کمبود توجه (ADHD) مبتلا به اوتیسم و اختلال اضطراب و همچنین افسردگی در کودکان و نوجوانان است. هنگامی که یک کودک دارای اضطراب بیماری آنها جلوگیری اجتماعی همکاری و پیوند بسیاری از چیزهای عادی با ترس. این می تواند وحشت زده را برای کودک به دلیل آنها نمی اساسا درک کنند که چرا آنها عمل می کنند و فکر می کنم آن را دوست دارم. بسیاری از دانشمندان می گویند که پدر و مادر باید مراقب باشید در مورد فرزند خود را اگر آنها را به چیزی عجیب و غریب در آنها است. اگر کودکان در حال ارزیابی قبل از تبدیل شدن آنها به بیشتر عادت به خود بیماری و درمان آن را تبدیل به بخشی از زندگی روزمره خود را. این متفاوت است در بزرگسالان که ممکن است بهبود به سرعت به دلیل آن است که سخت تر برای آنها را به هوای جدید خو گرفتن.

بیماری های روانی تاثیر می گذارد نه تنها فرد خود را دارند اما مردم در اطراف آنها. زندگی با یک اختلال روانی است بنابراین این همیشه مهم است که مردم در اطراف و دوستان و خانواده نقش بسیار مهمی را در زندگی کمی آسان تر است. وجود عوامل منفی است که با جنبه های اجتماعی بیماری های روانی نیز هست. پدر و مادر گاهی اوقات برای فرزند خود به خود بیماری. مردم می گویند که پدر و مادر بالا فرزندان خود را در یک راه خاص و یا آنها آموخته رفتار خود از آنها. خانواده و دوستان گاهی اوقات احساس شرمندگی به مانند کسی که با یک اختلال در این حالت کودک احساس جدا شده و فکر می کند که آنها را به پنهان کردن بیماری خود را از سایر افراد است. این رفتار مانع از کودک از تعامل اجتماعی و درمان است.

روانی و بیماری های عمومی تر از سرطان, دیابت یا بیماری قلبی است. ننگ نیز معروف جنبه ای از بیماری های روانی. ننگ است که یک علامت از شرم مربوط به یک بیماری خاص برتری و یا فردی. ننگ است که استفاده می شود به خصوص وقتی که می آید به معلول ذهنی. اجتناب از اختلال در سنین جوانی ممکن است معنی انقباض شانس است که یک کودک را تحت یک اختلال بعدها در زندگی باید موثر ترین و اندازه گیری های واقعی از بهداشت عمومی چشم انداز. پیشگیری ممکن است نیاز به جلسه به طور منظم از یک پزشک برای حداقل دو بار در سال به احساس هر گونه نمادها که افشای هر گونه سلامت روان آلارم.

سلامت روانی اجتماعی ایجاد و اجتماعی مشخص مفهوم است که, مختلف, علوم انسانی, مجامع, فلسفه, موسسات و کسب و کار روش های بسیار متفاوت از نظریه پردازی محیط آن و دلایل تعریف آنچه که ذهنی سالم و تعیین آنچه intercessions اگر هر گونه مناسب هستند. بنابراین حقانیت جوانب مختلف قومی کلاس های مذهبی و سیاسی upbringings که تاثیر این روش اعمال شده در طول انجام.

بیکاری است نامطلوب تصور در مردم پرشور سلامت خود ارزش و بیشتر اصل سلامت روان خود را. تجمعی بیکاری نشان داده شده است برای یک سنگین تصور ذهنی تا حد زیادی غم انگیز بیماری. این حیاتی نگرانی در هنگام مطالعه فعال برای اختلالات روانی در هر مردم را نقد کنید. به منظور خود را بهبود می یابند احساسی, سلامت روان منشاء موضوع ثابت می باشد. پیشگیری برجسته فرار از جنبه خطر; اهداف کمپین برای افزایش یک فرد مهارت برای رسیدن به یک حس مثبت از خود احترام تسلط آسایش و حضور اجتماعی. آن است که بسیار حیاتی برای افزایش هیجانی با سلامت روانی همسایه خود را با انجمن های مثبت. افراد خوراک شرکت و تماس با افراد دیگر. یکی دیگر از راه خود را برای گسترش احساسی بهداشت روانی است که کمک به موفقیت است که می تواند اجازه می دهد شما را به سهولت و زمان را برای خودتان. ورزش به عنوان مثال بزرگ از یک عمل است که tranquilities خود را کامل بدن و اعصاب است.

عاطفی و روانی بیماری هستند رئیس دلیل بیماری در سراسر جهان است. کاوش کلاس و rigorousness خام احساسی اختلالات روانی در سراسر جهان است که یک فوریت جهانی بهداشت روان (WMH). این اختلالات عبارتند از مهم ترین به کم درآمد و با درآمد متوسط سازمان ملل با توجه به عدم صلاحیت خود را برای ارائه به شهروندان با سرویس مناسب. در وجود تا به امروز درمان و ترمیم احساسی برای سلامت روان آفات حتی از لحاظ اقتصادی ممتاز شهروندان متضاد كاپتوپريل و مالی انقباضات.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید