چرا سیستم معاملاتی است که در نهایت اختیاری

[ad_1]

موفق سیستم معاملاتی به رغم پاداش مالی می تواند خسته کننده. یک اندازه گیری مکانیکی مدل را در بسیاری از تصمیم گیری است. هنوز مسائل مختلف به ویژه رویکرد روانشناختی به این مسائل همیشه در بازی.

اد Seykota در کتاب “بازار جادوگران” می نویسد: “سیستم های معاملاتی است که در نهایت اختیاری. مدیر هنوز به تصمیم می گیرید چه مقدار ریسک را بپذیرید که بازار به بازی و چگونه به شدت به افزایش پایه تجارت به عنوان یک تابع از سهام تغییر دهید. این تصمیم گیری بسیار مهم اغلب مهم تر از تجارت زمان.”

به نظر می رسد پیچیده ترین معامله گران آگاه از این واقعیت است که یک سیستم باید به درستی اندازه گیری و تست شده قبل از معامله. حجم نمونه از معاملات نیاز به بزرگ. این معامله گران در حال آشنا با شرایط منحنی اتصالات و بهینه سازی. من تعجب می کنم اما چگونه بسیاری از معامله گران ادامه به بررسی این مدل به عنوان آنها تجارت سهام خود را. چگونه بسیاری از درک منطق پشت این نوشته توقف خارج می شود و تکنیک های مدیریت. چگونه بسیاری از آنها تنظیم اندازه و موقعیت برای دیدار با گسترش و انقباض نوسانات و تغییرات در بازار همبستگی.

Seykota همچنین اشاره می کند در کتاب “بازار جادوگران” که در زمان “بازار از تغییر روند به غیر جهت قیمت عمل است. این سیستم تبدیل به سود و با حروف بزرگ. تاجر بدون تجربه متزلزل خواهد شد ، طول عمر کلید موفقیت است.”

آن است که این اختیاری دانش است که به بررسی خطر و کمک می کند تا به ساخت اعتماد به نفس. بدون این درک شک را به بازی می آیند و طول عمر به خطر بیافتد. قرعه کشی پایین به ناچار نیروی تصمیم گیری بر اساس احساسات و صدا از اصول تجارت.

آن است که در طبیعت انسانی ما ترجیح می دهند به لذت و اجتناب از درد است. در كشور ما به رغم وجود غرایز طبیعی خوب تجاری گاهی اوقات ما نیاز به عمل ما در برابر تمایلات طبیعی. ما باید آنچه را که لازم نیست, چه راحت است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید