چرا اکثر E-Mini آتی معامله گران موفق

[ad_1]

E-mini بازار پر از افسرده داستان در مورد معامله گران که باید این انجام داده و یا می تواند انجام داده اند که. شکست یک جزء کلیدی از نظام بازار آزاد. شما نمی توانید به برندگان بدون بازنده است. برای کسانی که معامله گران به دنبال یادگیری از این داستان های ترسناک از حساب های معاملاتی رفته بد برای جلوگیری از اشتباهات شفاف هستند. 99 ٪ از معامله گران خرده فروشی شکست زیرا آنها نادیده گرفته سه اصل اساسی است.

یک معامله گر موفق است که توانایی به رسمیت شناختن این مزیت است که او یا او دارای بیش از دیگر شرکت کنندگان در بازار است و قادر به بهره برداری از این لبه در جهت جلو و سود مداوم. دانستن نقاط قوت و ضعف خود اجازه می دهد تا شما به عنوان یک معامله گر برای مقابله با برخی از مسائل در تجارت خود را قبل از آنها شروع به تحت تاثیر خط پایین خود را. بیایید نگاهی به برخی از اشتباهات رایج معامله گران خرده فروشی را در بازار به طوری که ما می توانیم تجزیه و تحلیل ما تجارت خود را به دیدن اگر وجود دارد چیزی است که ما نیاز به تغییر.

1. عدم سرمایه

معامله گران تلاش. اگر چه هیچ کامل و یا تعیین میزان سرمایه مورد نیاز برای اطمینان از موفقیت در این بازار آن است که اغلب قابل درک است که چیزی کمتر از 5,000 غیر واقعی است. کمیسیون شده اند به شدت کاهش می یابد پس از ظهور الکترونیکی مبادلات اما خرده فروشی معامله گران هنوز هم در معرض جدی به پایان هزینه های. معامله گران روز در حال بیشتر تحت تاثیر قرار از آنجا که آنها معمولا سه یا چهار معاملات در روز به منظور به نوبه خود سود. حتی با کم و کمیسیون های فراوانی که تجارت می تواند به سرعت غذا خوردن را به یک معامله گر خط پایین. اگر سرمایه تجاری خود را پایین نگاه به شروع معاملات آتی یا معاملات فارکس به عنوان آن معمولا کمتر نیاز به سرمایه برای باز کردن یک حساب کاربری. ***هشدار***بسیار مراقب باشید زمانی که معاملات آتی و بازار فارکس به عنوان شما می توانید از دست دادن بیش از سرمایه گذاری اولیه خود را. تجارت درون محدودیت های خود را.***

2. بدون پاک کردن استراتژی معاملاتی

هیچ کسب و کار را تا به حال باز کردن درهای خود را بدون دانستن آنچه در آن بود و به وقت و زمان دوباره من دیدن افراد باز کردن e-mini حساب تجاری بدون هیچ گونه دانش از استراتژی معاملاتی آنها در حال رفتن به استخدام. معامله گران در این کسب و کار با به کارگیری بسیار استراتژی های خاص. یک معامله گر خوب خواهد شد با تکیه بر یک یا دو مجموعه یو پی اس را سازگار پول است. شما نیاز به دانستن آنچه که طرح خود را قبل از اینکه شما شروع به معامله. این شما صرفه جویی از بیش از تجارت و تصادفی تجارت.

3. بی سواد در مورد قیمت بازار و رفتار

اکثریت قریب به اتفاق معامله گران که شکست چرا که آنها نمی دانند چگونه در بازار کار و یا چگونه به نقطه یک مجموعه خوب است. شما می توانید خودتان صرفه جویی در مقدار زیادی از وقت و انرژی به دنبال معامله گران با تجربه که آموزش شما در بازار رفتار. همین حالا خودتان را محدود به یک فرد است. خارج وجود دارد و پیدا کردن معاملات مربی یا سیستم است که بهترین متناسب با شخصیت خود را. نگاهی به زمان برای یادگیری از جوانب مثبت و منفی هر یک معامله گر سبک و سپس ترکیب خوب به استراتژی خود را.

E-mini تجارت نیست آسان مبادرت اما اگر شما خودتان را برای موفقیت در اوایل شما می توانید برای جلوگیری از بسیاری از ناامیدی و سرخوردگی است که اغلب تجربه معامله گران جدید به بازار معاملات آتی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید