پیدا کردن یک سود آور فارکس سیستم

[ad_1]

یکی از رایج ترین چیزهایی که مردم می خواهند زمانی که آنها شروع به معامله در بازار فارکس است که یک “سیستم سودآور”. جدید ترین معامله گران به بازار با این ایده که آنها فقط نیاز به “فرمول برد” و پس از آن رول از یک صد دلار اسکناس شروع خواهد شد به در آمده است. من یک بار به دنبال این خط فکری اما من در نهایت متوجه شدم که وجود دارد بسیاری از مشکلات با این استراتژی است. شما ممکن است چندین استراتژی های مختلف در انجمن فارکس و نظرها از افرادی که از آن استفاده کرده اند اما در پایان از شما تعجب می کنم که “چرا این کار ؟” یا “چه کسی به من می گوید من نمی خواهد شکست ؟” و شما را ترک خواهد کرد با استفاده از این استراتژی پس از اولین قرعه کشی دوره پایین. در این مقاله من می خواهم با شما صحبت کنم در مورد چگونه شما می توانید از بین بردن این شک و تردید و چگونه شما در واقع می تواند تولید یک استراتژی فارکس است که با این نسخهها کار برای شما.

معاملاتی است که این کار آسان نیست و این دلیل که چرا بسیاری از افراد است که سعی کنید برای مقابله با این بازار تا پایان ضرب و شتم بر روی زمین است. برای برنده شدن در این بازی شما نیاز به یک لبه و لبه شما نیاز به یک سیستم. با این حال پیدا کردن و یا با استفاده از یک سیستم تجاری سودآور است به آسانی به عنوان شما ممکن است فکر می کنم. اول از همه اولین و مهم ترین سوال این است: چگونه شما می دانید که سیستم سودآور است ؟ تمام سیستم های تجاری باید قرعه کشی فراز و سود دوره و شما را به می دانم که اگر شما نیاز به تحمل فراز قرعه کشی و یا اگر آن فراز قرعه کشی خواهد شد پاک کردن حساب کاربری خود را پاک کردن. در واقع غیر ممکن است به تجارت هر سیستم است که شما لازم نیست که برنامه ریزی برای سود و قرعه کشی چهره های پایین پس از انجام این کار منجر خواهد شد و به طور کلی عدم اعتماد به نفس است که به پایان خواهد رسید با شما – به احتمال زیاد – یا تغییر سیستم و یا مواجهه با یک حساب کاربری پاک کردن.

شما ببینید پس از آن که معامله تمام کسانی که سیستم های فروخته شده توسط انجمن گفتگوی تجارت و تمام کسانی که از سیستم های موجود در انجمن ها باعث می شود هیچ حس از آنجا که شما به سادگی نمی دانم سود و ریسک اهداف استراتژی است. چرا شما تجارت MA عبور و یا یک RSI عبور هنگامی که شما حتی نمی دانید چه انتظار می رود ؟ حیاتی برای شما به درک که هنگام برخورد با مکانیکی سیستم های تجاری حیاتی است به برخی از شواهد از سود و فقط با داشتن یک مجموعه ای از قوانین و “دعا به خدا” که آنها سودآور خواهد بود در واقع نه به اندازه کافی. معاملات آزمایشی یک سیستم برای چند ماه نیز کار نخواهد کرد پس از چند ماه از نظر آماری معنادار نيستند و سال تجارت نسخه ی نمایشی خواهد بود لازم برای رسیدن دقیق سود و ریسک اهداف.

چه می توانید انجام دهید ؟ بسیاری از شما نمی خواهم جواب این به دلیل آن در واقع شامل مقدار زیادی از کار و تلاش است. شما نیاز به در واقع نشستن و قرار دادن ایده های خود را به کد در واقع تست عملکرد خود را بیش گسترده دوره از زمان. ایده های خود نیاز به طراحی دقیق با شبیه سازی در ذهن و سپس آنها نیاز به آزمایش می شود به صورت زنده از حساب به صورت گسترده دوره به تایید می کنند که خطر و اهداف سود شما در زمان از شبیه سازی های معتبر هستند. طراحی سیستم سود کار آسانی نیست و نیاز به چند روز کار سخت تجزیه و تحلیل صدها نفر از معاملات خود را به ببینید که چگونه مختلف ورود و خروج قوانین خود را تحت تاثیر قرار عملکرد.

پس چگونه شما پیدا کردن یک تجارت سودآور سیستم شما می توانید با موفقیت در طول زمان ؟ شما نیاز به ایجاد این سیستم خودتان! حتی اگر کسی دست شما بلند مدت سود آور سیستم در یک بشقاب شما هنوز هم نیاز به درک بازار و ویژگی ها و منطق سیستم به تجارت آن را با موفقیت در غیر این صورت شما خواهد بود قادر به مقابله با منظم رسم کردن چرخه و شما را تا پایان از دست دادن و تغییر به یکی دیگر از سیستم. چرا از آن است که اکثر معامله گران می توانید پیدا کردن یک سیستم و تبدیل به سود معامله گران بازار فارکس? چرا که داشتن و استفاده از یک سیستم نیاز به درک و تلاش و این تلاشی است تعداد کمی از مردم مایل به زمانی که آنها شروع به تجارت فکر کردن در مورد وعده های نامحدود ثروت بدون بلند کردن انگشت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید