پنالتی استقلال صحیح نبود/ گل اول آبی‌ها در شرایط آفساید به ثمر رسید

[ad_1]

به گزارش شفاف، سعید مظفری زاده کارشناس داوری فوتبال کشورمان در خصوص قضاوت سید وحید کاظمی در دیدار تیم های استقلال و شهرخودروی خراسان اظهار داشت: بازی استقلال و شهرخودرو پر سرعت و پر برخورد بود و قضاوت این بازی بسیار سخت بود.

او ادامه داد: در دقیقه ۲۵علی کریمی با تکلی سالم توپ صادقی را کنترل کرد و اعلام خطای کریمی در آن صحنه بی مورد بود.

مظفری افزود: در دقیقه ۴۰ تصمیم کاظمی برای ادامه بازی صحیح بود و خطایی در محوطه جریمه اتفاق نیفتاد و اعتراض کادرفنی شهرخودرو در آن صحنه بی مورد بود که با واکنش مناسب داور و دادن اخطار به کادر شهر خودرو همراه شد.

او بیان کرد:در دقیقه ۴۸ برخورد خلعتبری با بازیکن استقلال خطا نبود و ادامه بازی تصمیم تصحیح داور بود.

مظفری زاده تصریح کرد: در دقیقه ۵۵ لحظه زدن ضربه سر توسط دیاباته، مطهری در وضعیت آفساید قرار داشت و کمک داور باید اعلام آفساید می‌کرد و گل استقلال مردود اعلام می‌شد، اما متاسفانه این کار را نکرد و دچار اشتباه شد.

او افزود: در دقیقه ۶۸ قایدی که با سرعت زیادی که به سمت دروازه شهرخودرو حرکت می‌کرد با شبیه سازی خود را به زمین انداخت و این امر موجب فریب داور بازی شد تا به اشتباه اعلام پنالتی کنند. در دقیقه ۸۰ خلعتبری در حالیکه شانسی برای بازی با توپ نداشت با یک تکل خطرناک بازیکن حریف را سرنگون کرد که با توجه به شدت خطا این صحنه می‌توانست با کارت قرمز هم همراه باشد.

مظفری زاده ادامه داد: در دقیقه ۸۳ مهدی قایدی بدون خطا توپ بازیکن حریف را کنترل کرد و اعلام خطا به این بازیکن بی مورد بود.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید