پدرو: پیشنهادهای زیادی دارم

[ad_1]

به گزارش شفاف، پدرو رودریگس که تابستان 2015 با قراردادی به ارزش 27 میلیون یورو از بارسلونا به چلسی پیوست، در این تیم لندنی نتوانست در ترکیب اصلی قرار بگیرد، از این‌رو انتظار می‌رود با پایان قراردادش در پایان فصل جاری، استمفوردبریج را به عنوان بازیکن آزاد ترک کند. گفته می‌شود رم و السد قطر نسبت به خدمت گرفتن این مهاجم اسپانیایی علاقه‌مند هستند.

پدرو که در ماه جولای 33 ساله می‌شود، در گفت‌وگو با برنامه «لارگرو» از شبکه رادیویی «کادناسر» اسپانیا، درباره آینده حرفه‌ای‌اش گفت: شیوع ویروس کرونا روی همه چیز تأثیر گذاشته است، بنابراین در حال حاضر منتظرم با مسئولان باشگاه چلسی در این خصوص ملاقات داشته باشم.

وی افزود: می‌دانم که قراردادم با چلسی در پایان فصل به پایان می‌رسد، اما ما هنوز دور یک میز ننشسته‌ایم تا درباره تمدید یا عدم تمدید قرارداد صحبت کنیم. منتظر ملاقات با مدیران باشگاه هستم، اما در عین حال به پیشنهادهایی هم که می‌شود، گوش فراخواهم داد. اولویت در حال حاضر به پایان بردن قرارداد فعلی‌ام است و بعد از آن باید دید چه خواهد شد.

مهاجم پیشین بارسلونا درباره احتمال بازگشتش به فوتبال باشگاهی اسپانیا اظهار داشت: واقعاً نمی‌دانم که چه خواهد شد. پیشنهادهای زیادی از کشورهای مختلف دارم و ارزیابی خواهم کرد که چه کار کنم. واقعاً نمی‌دانم قرار است چه اتفاقی بیفتد.

پدور این فصل تنها در 12 بازی آبی‌پوشان لندنی را همراهی کرده که حاصل آن یک گل زده و دو پاس گل بوده است.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید