پایان بیت کوین را آغاز

[ad_1]

این هفته توقف و ممکن است سقوط از کوه. Gox ارز ممکن است یا نه ممکن است به اثبات می شود آغاز پایان برای بیت کوین – اما به قرض گرفتن وینستون چرچیل را عبارت از آن است که قطعا در پایان از آغاز.

Mt. Gox در حال حاضر از دست داده و جایگاه خود را به عنوان پیشرو بیت کوین ارز قبل از تیره زنجیره ای از حوادث که منجر به توکیو بر اساس سایت را تعطیل. ظاهرا به بیرون درز داخلی سند نشان می دهد که این سایت ممکن است قربانی یک سرقت که در آن شاید بیش از 300 میلیون دلار ارزش بیت کوین “ناپدید” از ارز حساب. من قرار “ناپدید شد” در نقل قول خاطر اینکه بیت کوین هیچ تجلی فیزیکی.

بیت کوین وجود دارد و فقط به عنوان محصول یک کامپیوتر الگوریتم که ریشه ناشناخته و که هدف نهایی نامشخص است. آن را جذب کرده است یک مجموعه ای متنوع از کاربران از جمله افرادی که می خواهند به نگه داشتن ارتباط مشکوک خصوصی مردم که ممکن است بخواهید به نگه داشتن بخشی از ثروت خود را از مقامات که دسترسی به معمولی حساب های مالی و end-of-the-worlders که فکر می کنم جامعه متمدن است و در بزرگراه به جهنم که برای برخی از دلایل آنها بهتر خواهد بود داشتن bitcoins که همه ما می رسند وجود دارد.

بیت کوین علاقه مندان خواهم به آن تماس بگیرید یک ارز دیجیتال یا cryptocurrency به دلیل آن رمزگذاری شده طبیعت است. اما روشن است که در حال حاضر در میان وحشی نوسانات در بهای بیتکوین را که در آن است نه واقعی ارز در همه. آن است که واقعا یک کالا که نوسان قیمت با توجه به کیفیت آن و با توجه به عرضه و تقاضا است.

از این هفته وجود دارد نمرات دو بیت کوین. یکی از Mt. Gox انواع مختلفی است که هیچ کس نمی تواند دسترسی در حالی که سایت پایین است و آن دیگر ممکن است واقعا وجود داشته باشد در همه ارزش داشت تنها حدود یک ششم از هر بیت کوین در روز گذشته ،

برخی از مردم همیشه حاضر به ارائه ارزش, البته بسیار, ارزش, از شانس احتمالا بی ارزش دارایی. این است که چرا سهام شرکت هایی که در حال بدیهی است که در مورد به سینه می تواند تجارت قیمت بزرگتر از صفر است. اما حداقل ما می دانیم که ارزش سهام وجود داشته باشد و یا ملموس و یا ناملموس شکل وجود دارد مقامات دولت موجود به تایید کردن برای اعتبار خود را اگر نه ارزش خود را. بیت کوین اسپانسر شده از طرف هیچ دولتی و غیر قانونی توسط برخی از هیچ گونه پشتوانه. بپرسید هر تن. Gox کاربر امروز چه که به عنوان بیت کوین دارندگان حمايتهاي نگهداری می شود. (مقامات از توکیو تا نیویورک در حال حاضر در حال کاوش Mt. Gox سقوط و برخی از مرتب کردن بر اساس پیگیری عمل به نظر می رسد به احتمال زیاد.)

درست پول در خدمت دو عملکرد: به عنوان ذخیره ارزش و به عنوان یک وسیله مبادله است. بیت کوین تا کنون تنها عادلانه مارکس به عنوان یک رسانه ارز, از آنجا که تنها تعداد محدودی از مکان های که در آن شما می توانید آزادانه از آن صرف. شما می توانید خود را (non-Mt. Gox) bitcoins برای پول واقعی اما شما می توانید همین کار را با هر کالای دیگر مانند الماس و یا Hondas. الماس و Hondas ارزش پول نیست پول است.

Bitcoins کاملا شکست این فروشگاه از ارزش تست چون وحشی نوسانات قیمت فروشگاه value; بسته به شانس کور آنها یا ایجاد یا نابود کردن آن است. جمع آوری بیت کوین است که گمانه زنی صرفه جویی نیست. یک تفاوت بزرگ وجود دارد.

بیت کوین می کند آدرس خاص در دنیای واقعی مسائل مانند گاهی اوقات هزینه های گزاف تبادل ارز و طبیعت مدرن سیستم بانکی است که لادن با قوانین و مقررات سعی کنید برای جلوگیری از همه چیز را از عجز از پرداخت دیون به پول شویی به سرقت هویت. اما مقررات وجود داشته باشد به دلیل عجز از پرداخت دیون تطهیر پول و سرقت هویت وجود دارد بیش از حد. به عنوان Mt. Gox وضوح نشان می دهد یک سیستم بدون چنین پادمان مستعد ابتلا به ایجاد مشکلات بسیار جدی تر از آنهایی که این مدعی را حل کند.

Mt. Gox افتضاح ممکن است یا ممکن است به طور دائم لغو بیت کوین اعتبار. ما نمی خواهد می دانم که قبل از ما می دانیم آنچه اتفاق افتاده است در این رایانه ها در توکیو. این بحران باید این نوار هر چه به سمت چپ از روکش های ایمنی است که بیت کوین قرار cryptosecurity قرار بود به ارائه. بیت کوین هیچ جا امن تر از ساختار است که ساخته شده است به آن را نگه دارید. فاقد تمام backstops که در طول زمان تکامل یافته در سنتی سیستم مالی که امن نیست در همه. در هر صورت ما از نو خلق کردن آن backstops در بیت کوین جهان که در این صورت ما را به تعجب می کنم چرا ما زحمت با بیت کوین در وهله اول و یا ما خطرناکی زندگی می کنند و بدون آنها.

همیشه وجود خواهد داشت افرادی که اعتماد ندارند بانک ها و دولت به امن خود را پس انداز. آنها استفاده می شود به چیزهای نقدی به تشک. شاید برخی از خود ادامه خواهد داد به استفاده از بیت کوین به جای. خود من حدس می زنم این است که بیت کوین را به فرصت تبدیل شدن به یک جریان اصلی فرم پرداخت مانند کارت اعتباری و یا پی پال تقریبا صفر است. این ممکن است آغاز بیت کوین به پایان رسید اما ما قطعا دیده می شود در پایان از آغاز.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید