وقتی سپاهان در هیچ‌یک از مراسم‌های بازی حاضر نبوده، حرفی باقی نمی‌ماند/ هر چه مدرک داشتند، قبلا ارائه داده‌اند

[ad_1]

به گزارش شفاف، افشین پیروانی صبح امروز (پنجشنبه) قبل از آغاز جلسه کمیته استیناف برای اعلام رای نهایی دیدار برگزار نشده سپاهان و پرسپولیس در دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر در جمع خبرنگاران گفت: قبل از هر چیز  تشکر می‌کنم از کادر درمان، قهرمانان حال حاضر. ما امروز به عنوان نماینده باشگاه به همراه مدیرعامل و مسئول حقوقی باشگاه آمده‌ایم، نظرات‌مان را قبلاً مکتوب داده‌ایم، صحبت هم کرده‌ایم و ان‌شاءالله ببینیم چه بحثی پیش می‌آید.

وی در مورد اینکه به نظرش کمیته استیناف رأی کمیته انضباطی را تأیید می‌کند، عنوان کرد: این سؤالی است که باید دوستان استینافی جواب بدهند ولی نظر ما این است که ما مطمئناً تمام دلایلی را که حق بوده ارائه داده‌ایم و مطمئناً فکر می‌کنم در حال حاضر دیگر جای بحثی نباشد اما باز هم باید منتظر باشیم و ببینیم کمیته محترم استیناف چه رأیی می‌دهد.

مدیر تیم پرسپولیس خاطرنشان کرد: تیم حریف در زمین حاضر نشده و من فکر می‌کنم نیامدن‌شان حالا به دلایلی قابل احترام است ولی خب زمانی که ما پرواز کردیم رفتیم، هتل گرفتیم، سر بازی آمدیم، گرم کردیم، تیم آمده ایستاده در زمین و …، کلا در تمام مراسم حاضر بودیم ولی متأسفانه تیم حریف نیامد، من فکر می‌کنم حق با پرسپولیس است.

پیروانی در خصوص اینکه در چند روز اخیر مسئولان سپاهان ادعا می‌کنند که یکسری مدارک جدید برای ارائه دارند، تأکید کرد:  این سؤالی است که خود مسئولان محترم تیم سپاهان باید ارائه دهند و من نمی‌دانم. فکر نمی‌کنم. یعنی هر چه مدارک بود ارائه داده‌اند و اتفاق خاصی هم نیفتاده، همه متوجه بودند.

پیروانی در مورد اینکه نظرش در رابطه با ادامه لیگ چیست، اظهار کرد: ادامه لیگ هم منوط به این است که ان‌شاءالله سلامتی بر جامعه حاکم شود و تمرینات شروع شود. ان‌شاءالله بعدش هم لیگ شروع شده و ادامه پیدا کند.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید