هنگامی که Cryptos & Blockchain واقعا منفجر می شود ؟

[ad_1]

هر روز وجود دارد بیشتر اخبار در مورد آنچه که می تواند و باید اتفاق می افتد در جهان از ارزهای رمزنگاری (CC) و Blockchain. شده است وجود دارد سرمایه گذاری قابل توجهی پژوهش و تعداد زیادی از پچ پچ اما سکه ها و پروژه ها هنوز هم نه اصلی. آنها هنوز تحویل مواد منفجره تغییرات پیش بینی. بسیاری از ایده ها مورد بحث قرار گرفته و توسعه یافته اما هیچ یک تحویل داده اند بزرگ بازی در حال تغییر نتایج. آنچه ممکن است مورد نیاز است برای بازیکنان صنعت مانند آی بی ام و مایکروسافت و بزرگ خدمات مالی شرکت های بزرگ به ادامه جعل جلوتر در حال توسعه مفید Blockchain برنامه های کاربردی – آنهایی که تمام جهان نمی تواند بدون زندگی می کنند.

خدمات مالی در حال رسیده به هدف برای Blockchain پروژه زیرا امروز سیستم بانکی هنوز هم بر اساس ایده های کهنه شده اند که صادقانه و دردناکی دیجیتالی و از آنجا که این سیستم کهنه آنها گران قیمت برای حفظ و عمل است. بانک ها تقریبا باید یک دلیل خوب برای شارژ بالا هزینه خدمات آنها – سیستم های خود هستند کارآمد است. این سیستم دارای لایه های بسیاری از کار برکنار شده اطلاعات, به عنوان هر کس درگیر با یک معامله به نسخه خود را از جزئیات معامله. و پس از آن وجود دارد این است که کسب و کار از حصول اطمینان از وجود یک شخص ثالث مورد اعتماد به پاک کردن تمام این معاملات – نیاز به حتی بیشتر از نسخه های مشابه داده است. Blockchain تکنولوژی دارای وعده پرداختن به این مسائل به عنوان هر معامله خواهد بود اسیر فقط در یک بلوک در زنجیره و دلیل آن است که یک پایگاه داده توزیع شده, امنیت و یکپارچگی است ساخته شده است و مطمئن است. ممکن است برخی از زمان برای ایجاد اعتماد در این سیستم جدید با توجه به اینکه verifiers از Blockchain معاملات نه سنتی پاکسازی خانه ها که بانک ها با استفاده از اعتماد و امروز. اعتماد بانک ها در فن آوری های جدید را در زمان و حتی بیشتر از زمان مورد نیاز خواهد بود برای این که اعتماد به قطره ای را به مصرف کنندگان است.

شرکت های دیگر که ممکن است به زودی آماده ارائه CC و Blockchain یک افزایش بزرگ آمازون است. به نظر میرسد آمازون در حال آماده شدن برای راه اندازی خود را بسیار خود را رمزنگاری ارز. این شرکت با درآمد اندازه خوب به اندازه یک کشور است و آنها در یک موقعیت به صدور رمز دیجیتال است که می تواند به طور کامل خوانده شده با دیگر CC و ارزهای بدون پشتوانه بیش از حد. یک حرکت شبیه به این را قادر می سازد آمازون به:

  • موضوع (آمازون) سکه به پاداش و تشویق توسعه دهندگان در هر یک از سیستم عامل های آن
  • موضوع سکه ها را برای مصرف کنندگان به استفاده از در برنامه خریدهای
  • موضوع سکه ها را به بازی بازیکنان برای بازی در خرید مجازی موضوعات
  • موضوع سکه ها را به مشتریان به طور منظم به عنوان بخشی از یک برنامه وفاداری

آمازون ممکن است ایده آل اکوسیستم از مشتریان و همکاران به این همه اتفاق می افتد. در سراسر جهان آنها را در حدود 300 میلیون حساب مشتری تقریبا جمعیت ایالات متحده آمریکا و آنها را 100,000 فروشندگان در سیستم عامل خود را با میلیون ها نفر از اقلام برای فروش. به سختی وجود دارد بیشتر جریان اصلی از شرکت آمازون با یک اقتصاد پر جنب و جوش همه در ارتباط است. آمازون قریب الوقوع ورود به دنیای CC ممکن است سیگنال تصویب blockchain تکنولوژی جریان اصلی موسسات در مقیاس بزرگ است. چه چیزی می تواند فقط در اطراف گوشه اگر آمازون سکه را به بازی می آید این است که امثال دیزنی سکه یک DELTA AIRLINES سکه یک کارناوال کروز سکه یک انبار خانه سکه – شما تصویر را دریافت کنید.

در ارتباط باشید!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید