نفت و گاز مشارکت محدود

[ad_1]

اگر شما در حال جستجو برای یک سرمایه گذاری ارزشمند گزینه سرمایه گذاری در کشف و یا توسعه چاه های نفت ممکن است مانند یک ایده بد است. نفت و گاز یکی از بخش های است که در ادامه تقاضا در بازار در تمام طول سال. علاوه بر این در آینده با کمبود نفت و یا گاز باعث می شود آن را حتی بیشتر پاداش اگر نفت است که در واقع در بر داشت.

تعداد زیادی از مردم تمایل به جلوگیری از این نوع از سرمایه گذاری عمدتا به دلیل آنها احساس آن است که خطرناک است. این خطر می تواند به طور قابل توجهی به حداقل برسد از طریق نفت و گاز مشارکت محدود.

نفت و گاز مشارکت محدود در واقع یک گروه از سرمایه گذاران که فرم همکاری با هدف تجاری برای جستجو و حفاری نفت و یا گاز چاه. نفت و گاز مشارکت محدود هستند بسیار مفید به عنوان آنها را مسئولیت محدود به کسانی که درگیر در سرمایه گذاری. همچنین هزینه های بالای توسعه و حفاری چاه است گسترش بیش از تعدادی از سرمایه گذاران به جای فقط یک یا دو.

بودن یک شریک محدود شما اطمینان حاصل کرد که مسئولیت خود را برای جستجو از نفت و یا گاز می کند نه فراتر از سرمایه خود را کمک. در این راه اگر از دست دادن قابل توجهی رخ نمی دهد شما خواهد بود مسئول برای مقادیر بیش از سرمایه خود را کمک.

اما اگر خطر به حداقل رسیده است برای کسانی که ممکن است هنوز هم نگرانی ها به عنوان عوامل خطر ابتلا به نفت و گاز مشارکت محدود. هر کس می خواهد برای دیدن سرمایه گذاری های خود را بازگشت مطلوب سود به جای مستمر ضرر و زیان است. خوشبختانه این بسیار ممکن است اگر شما با یک محافظه کار توسعه ای شرکت نفت.

دو روش اصلی وجود دارد استفاده می شود برای جستجو و مته برای نفت و یا گاز: رشد و نمو و چاه اکتشافی چاه. تفاوت اصلی بین این دو این است که چاه اکتشافی در مناطق که در آن هیچ قبلی روغن تخت واقع شده است. تعدادی از چاه می تواند غرق قبل از نفت است که در واقع در بر داشت. از سوی دیگر رشد و نمو چاه کسانی هستند که غرق در مناطق به موجب آن نفت تختخوابی در حال حاضر کشف شده است. در زمان چاه ممکن است حتی تمرین کردن همان سوراخ به عنوان یک خوب اگر سوابق نشان می دهد هنوز هم وجود دارد نفت است که می توان از آن استخراج شده.

انتخاب سرمایه گذاری با یک شرکت است که با استفاده از رشد و نمو چاه یا چاه های اکتشافی نهفته است با فردی که در حال سرمایه گذاری و آنچه را که آنها احساس می کند بهترین کت و شلوار خود را از تلاش های مالی. در هر دو رویداد آنها احتمالا درگیر در نفت و گاز مشارکت محدود.

یکی خوب به علاوه عامل است که می تواند به کاهش ضرر و زیان است که همکاران در نفت و گاز مشارکت محدود نیز با دریافت یک شماره از معافیت های مالیاتی از جمله depreciations در تجهیزات حفاری و همچنین نفت کاهش کمک هزینه است که بر اساس ارزش نفت استخراج شده از میدان نفتی یا گازی.

در هنگام انتخاب نوع خود را از نفت و گاز مشارکت محدود می شود آن را رشد و نمو یک برنامه و یا یک برنامه اکتشاف برای این مطلب نظری پژوهش شرکت و سرمایه گذاری با دقت قبل از تبدیل شدن به درگیر در سرمایه گذاری. از آنجا که خطرات مربوط به مبالغ زیادی از سرمایه که در حفاری نفت و یا گاز چاه تنها سرمایه گذاران معتبر و از نظر قانونی می تواند سرمایه گذاری در نفت و گاز مشارکت محدود.

www.oilwellinvestmentcompanies.com/oil-and-gas-limited-partnerships.shtml

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید