نانو سکه در مقایسه با Nexty سکه – Crypto

[ad_1]

نانو و Nexty: آیا این واقعی و عملی نقدی جایگزین ؟ بیایید پیدا کردن!

Blockchain ندارد هیپ geek-بحث دیگر! بیت کوین انقلابی در راه بسیاری از ما شاهد ارزهای دفاتر بودجه نقل و انتقالات و معاملات. زیبایی تمام ارزهای مجازی است که تقریبا هر یک از آنها تلاش می کند برای رسیدگی به یک مشکل است. و این جایی است که ما سکه از بهره Nexty – می آید در عمل است. در طول نوشتن مشابهت Nexty پلت فرم خواهد بود در مقایسه با نانو XRB برای به دست آوردن درک بهتر از این پلت فرم.

در شرایط ساده Nexty پلت فرم سخت تن به تن است به عنوان یک سیستم معامله است که از بین بردن مفهوم هزینه تراکنش در حالی که اطمینان فوق العاده سریع نقل و انتقالات به منظور تسهیل کاربران آن است. جدای از این نقل و انتقال فوق العاده سریع به این دلیل که معاملات نیست و نیاز به کارگران برای انجام تایید همانطور که در مورد سایر ارزهای مجازی مانند بیت کوین و غیره.

اما به هر روی کاغذ سفید منتشر شده توسط سازندگان Nexty اولیه استفاده از Nexty است به معنای برای تازه تاسیس کسب و کار تجارت الکترونیکی برای کمک به تولید در بودجه عمومی است. از آنجا که هیچ معامله فوق العاده سریع و انتقال (2 ثانیه! و تقریبا از زمان واقعی) و تایید هزینه و سرمایه تبدیل خواهد شد بدون هیچ زحمتی کمتر است. سکه جراحی با هدف قرار دادن فروشگاه های تجارت الکترونیک از آنجا که کشت یک سیستم سازگار با محیط زیست که در این فروشگاه خواهد بود پذیرش NTY سکه از خریداران.

مفهوم پشت NTY ساخت آنلاین روزانه معاملات یک تجربه صاف. این تیم در پشت NTY شامل Blockchain توسعه دهندگان و تاسیس بازاریابان. برخی از اعضای تیم باید ده تا 12 سال تجربه در پر پشته توسعه و بازاریابی است.

برخی از شما ممکن است استدلال می کنند که نانو – که قبلا به عنوان شناخته شده Railblocks, XRB – در حال حاضر در حال انجام همان توابع به عنوان NTY. این XRB سکه است که کمی منحصر به فرد به دلیل آن را با استفاده از آن اختصاصی بلوک-شبکه ساختار داده ها. با توجه به این هر نانو حساب خود blockchain که باعث کاهش زمان تاخیر برای انتقال سریع. جدای از این XRB قدرت است و منابع کارآمد و نیاز نیست high end GPU سیستم برای معامله اعدام است. اما نانو نمی آیند هوشمند-قرارداد قابلیت. هوشمند قرارداد به معنای تبادل محرک برای هر crypto ارز. این قرارداد کمک به تبادل صندوق های املاک و مستغلات و سهام و یا هر ملموس یا غیر ملموس نهاد مالی ارزش. هوشمند قرارداد نیز سرنگونی نیاز برای کارگزاران در حالی که حمل ما crypto به دارایی تبادل بی وقفه. جدا از این یکی از تفاوت NTV و XRB (نانو) بیشتر یا کمتر. یکی دیگر از قابلیت Nexty پلت فرم ادغام آن در داخل موجود تجارت الکترونیک برنامه های کاربردی مانند جوملا. عنوان توسعه دهندگان از NTY ادغام طول می کشد 3-4 ساعت حداکثر.

به منظور دستیابی به یک تقاضا عرضه تعادل NTY پلت فرم می آید با یک ساخته شده در هوشمند ردی برنامه. این برنامه ارائه می دهد پاداش و اعتبارات در خرید و فروش و برگزاری Nexty. این سیستم است که به معنای برای سرمایه گذاران و کاربران روزانه به عنوان همان زمان.

قابلیت Nexty و نانو سیستم عامل هستند. فقط تصور کنید در یک جهان که در آن رمزنگاری معمولی جایگزین کیف پول و معاملات سریع! برای مثال اگر یک فروشگاه حافظ بیت کوین را می پذیرد آن را نمی ممکن است دست شما بیش از کالا و خدمات قبل از معامله تایید شده است توسط تعدادی از افراد زیر سن قانونی. و در حال حاضر دوباره تصور کنید پرداخت برای کالاها و خدمات از طریق یک ارز است که به سرعت انتقال با صفر هزینه های معامله مستقل از هر گونه تغییرات جزئی!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید