می تواند به شما توضیح به همسایه خود را چگونه مشتقات تابع ؟

[ad_1]

بسیاری از افراد تعریف خود را به عنوان e-mini معامله گران است. در حقیقت هر چند زمانی که شما تجارت e-mini قرارداد شما در واقع مشتق معامله گر. بازار عظیم شکست که بیرون از اواخر سال 2007 از طریق 2009 به طور گسترده ای مورد سرزنش بر ضعیف ساختار یافته مشتقات. بازار آتی نمی شد معمولا سرزنش برای سقوط بازار اما مشتق دیگری به نام اعتباری به طور پیش فرض تعویض و تعدادی از ضعیف ساختار قرارداد رو به جلو تشدید مسیر رو به پایین از بازار به عنوان سرمایه گذاری بانک ها قادر به صندوق مشتقات آنها نوشته شده بود در این دسته است. بسیاری از بزرگترین بانک های سرمایه گذاری بودند فورا ورشکست با توجه به عدم توانایی خود را برای پوشش ضرر و زیان گسترده CMO را به عنوان بازار مسکن چهار و آنها تا به حال به خوبی بر روی وام های مسکن که تحت پوشش اعتباری به طور پیش فرض ضرر و زیان است. همانطور که شما احتمالا به خوبی آگاه آنها به سختی شکست خوردند در مسئولیت خود در این رابطه و نیاز عظیم تزریق پول نقد از دولت به زنده ماندن.

چه مشتق شده?

مشتق شده است که یک ابزار مالی است که مشتق از ارزش خود را از دارایی های اساسی. این است که بسیار آسان به درک. برای مثال ارزش ES قرارداد به ارزش بر اساس قیمت از بازار نقدی شاخص S&P. وجود دارد بسیاری از قراردادهای مشتق وجود دارد و برای درک جهان از این قراردادها به راحتی می تواند طولانی کتاب را توضیح دهد. ما را به چوب با اصول اولیه.

نهادی معامله گران در حال بزرگترین مصرف کننده این محصولات و به طور کلی استفاده از آنها به مقابله با از دست دادن یک موقعیت نقدی آنها را نگه دارید. این است که به نام مصون سازی. از سوی دیگر روز کوچکتر معامله گران معمولا سقوط تحت رده نظری مشتق معامله گران است. سفته بازی معامله گران به طور کلی سعی کنید برای خرید و یا فروش این قراردادها در یک قیمت که در آن آنها بر این باورند که بازار را به حرکت بالا و پایین و یا تحقق سود و یا از دست دادن کوتاه مدت معاملات را به استفاده از طبیعت فرار از این ابزار است.

چگونه مشتقات کار می کند ؟

این قرارداد در حال معامله در مجموع صفر تنظیم. برای هر معامله گر است که خرید یک e-mini قرارداد وجود دارد که مایل به فروش در همان قیمت. اولیه مفهوم برای درک این است که برای هر برنده وجود دارد مربوط به از دست دادن معامله گر. این پایه مدل تجاری به درک زمانی که معاملات آتی. وجود دارد هیچ بی نظیر معاملات خرید و فروش در بازار بورس. آن را غیر معمول نیست برای دیدن یک بازار عمده حرکت غرفه به دلیل عرضه یا خریداران یا فروشندگان خشک و آتی بازار می آید حداقل به طور موقت به توقف screeching. وجود دارد مشتقات در فقط در مورد هر کالا است که شما می توانید تصور کنید که از ذرت به آب و آتی. (خاص که در آینده هنوز هم به من تیغه)

آنچه در خطر است در آینده?

چندین خطرات درگیر در معاملات قراردادهای مشتق شده که به من گفت: قبل شامل قراردادهای آتی. نوسانات نگرانی اصلی برای معامله گران کوچک به عنوان قراردادهای آتی بسیار قوی و مناسب و بدون مدیریت پول شما می توانید ضربه نمد از پول نقد قبل از شما می توانید می گویند “بو.” بیشتر مشکل در بحران مالی که در سال 2007 آغاز شده بود ضد حزب خطر است. اگر شما خرید یک قرارداد آتی شما باید معقول و منطقی تضمین که فروشنده می تواند نگه دارید تا پایان خود را از معامله. این است که به نام مقابل خطر بود و چلیپا از مشکلات در گذشته سقوط بازار; سرمایه گذاری بانک ها تا به حال ذخایر کافی برای پوشش تعهدات آنها ساخته شده از طریق اعتبار سواپ به طور پیش فرض و قرارداد رو به جلو.

در خلاصه مشتقات استفاده می شود برای پرچین و حدس و گمان. آنها نیاز به نقدینگی در بازارهای مالی اما که باید counterbalanced با بالاتر از حد متوسط در معرض خطر مرتبط با آنها. آنها یک انفجار به تجارت اما آماده سازی دقیق است که نیاز به تجارت واژه با موفقیت. مثل همیشه بهترین شانس خود را در معامله.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید