مکانیکی, سیستم های معاملاتی فارکس – نقص کشنده تمام فارکس روبات ها که باعث ضرر و زیان

[ad_1]

شما ببینید بسیاری از مکانیکی سیستم های معاملاتی فارکس آنلاین و آنها grandly خود را در بازار فارکس روبات ها یا مشاوران متخصص آنها را به فروش برای یک صد دلار یا بیشتر و به شما ارائه یک درآمد برای زندگی با هیچ تلاشی اما همه آنها یک خطای مهلک تبدیل می شود که حساب کاربری به گرد و غبار – اجازه می دهد تا نگاهی به آن.

مشکل با ارزان روبات فارکس است که آنها ادعا می کنند دستاوردهای بزرگ اما هرگز ساخته شده هر یک در زمان واقعی و نه یکی از آنها می تواند تولید یک حسابرسی و سابقه بیش از دراز مدت به بالا و ادعا می کند آنها را.

آنها یا فقط می گویند که آنها را ساخته اند سود و چسباندن اظهارات حساب و یا تولید بی معنی شبیه سازی رفتن به عقب دانستن تمام قیمت بسته شدن. البته زمانی که شما می دانید که در آن هر بالا و یا پایین بود, آن را سخت به پول اما در فارکس زندگی می کنند شما نمی دانید که این اطلاعات کلیدی!

من را دیده اند تقریبا هر ربات فارکس و هنگامی که شما به آنها نگاه کنید این الگوریتم به طور معمول نفت خام معاملات به کوتاه ترین زمان و به دلیل سیستم شده است خم به تناسب داده ها رفتن به عقب به سود منطقه است که رنج می برد مدیریت پول است; در نتیجه در زمان واقعی معاملات برای کاربر سریع پاک از سهام.

خود را خوب فانتزی, پرداخت صد دلار یا بیشتر و پول در حالی که شما خواب بازی گلف و غیره اما این چیزی بیش از یک رویای; واقعیت این است که شما نمی توانید پول را در یک بازار که در آن 95% از معامله گران موفق بدون هیچ تلاشی. شما می توانید برنده شدن در بازار فارکس اما شما نیاز به یادگیری مهارت ها و خبر خوب این است که هر کسی می توانند یاد بگیرند که برای تجارت به سرعت و در جاده ها به یک دوم و یا حتی زندگی در حال تغییر درآمد در فقط 30 دقیقه در روز است.

تلاش و شما خواهد شد پاداش خوبی را از هیچ تلاش و سینی و پیروزی با یک مکانیکی سیستم تجارت در بازار فارکس و شما از دست دادن – آن را به عنوان ساده به عنوان آن است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید