مورگان دلار نقره ای – چیزی که باعث می شود آن را معروف ترین امریکا دلار نقره ای به جمع آوری ؟

[ad_1]

مورگان دلار نقره ای حاوی 90% نقره خالص و 10% مس است. کل محتوای نقره سکه 24 گرم است. دوام و نقره و مس است که چه چیزی باعث می شود سکه های بزرگ از جمله سرمایه گذاری بلند مدت. آنها برای اولین بار ضرب در سال 1878 به سال 1904. آنها همچنین تولید دوباره در سال 1921 برای تولید نهایی اجرا شود. یک کشاورز پیر Lavere Redfield معروف مورگان نقره دلار جمع آوری تمام دوران است.

او به آرامی جمع آوری سکه ها در وجود اصلی صورت ارزش $1. او یک سرمایه گذار است که سرمایه گذاری در بسیاری از های مختلف سرمایه گذاری و در زمان مرگ او تا به بیش از 100 میلیون دلار است. مجموعه خود را از نقره دلار یکی از بزرگترین و بیشترین سود سرمایه گذاری. پس از مرگ او خود را بزرگ مجموعه شد فروش بیش از 7 میلیون دلار در حراج در 1970s. امروز وجود دارد مقدار قابل توجهی افزایش یافته از 1970s و ارزش بسیاری خواهد بود چند بار بیشتر از آن.

وجود ارزش تا حد زیادی افزایش یافته در طول سال از وجود خرید اولیه قیمت از $1 اما برخی از سال ها خیلی با ارزش تر از دیگران است. بسته به اینکه چگونه نادر و کمیاب هستند. برخی از محبوب ترین و با ارزش مورگان نقره دلار شامل سکه های که CC تمبر بر روی آنها. سی سی به این معنی است که آنها تولید شده در شهرستان کرسن سیتی نعناع در طول نقره اعتصاب.

آنها همچنین تولید شده در 4 دیگر خوشبوکننده که شامل New Orleans, دنور, فیلادلفیا و سانفرانسیسکو. همه آنها حاوی متفاوت تمبر به شناسایی که نعناع آنها تولید شده در. معروف ترین سال برای خود است که در سال 1895 PF-68. در سال 1895 با توجه به نعناع سوابق در مجموع 12000 سکه ضرب شد همراه با 880 اثبات نمونه. تا به امروز تنها 75 – 80 از این سکه ها در سمت چپ در جهان مسئول است که آنچه باعث می شود آنها را خیلی با ارزش است.

کجا بقیه آنها بروید ؟ هیچ کس در واقع به نظر می رسد به دانستن اما 1895 مورگان دلار نقره ای شناخته شده به بهانه بیش از 120 $000 در حراج. وجود دارد بسیاری از نظریه ها در مورد آنچه اتفاق افتاده است اما بسیاری از مردم بر این باورند که سکه نمی شد در واقع ضرب و یا آنها ذوب پایین سمت راست بعد از اینکه ساخته شده و به فروش می رسد هرگز به مردم و یا قرار داده و به گردش خون. آیا شما می خواهید برای شروع به سرمایه گذاری در Morgan نقره دلار شما اشتباه است که در آن بهترین و امن ترین محل برای خرید آنها?

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید