مورد ضرب و شتم باقلا گاو

[ad_1]

در ماه مارس بوده است نه نوع به سویا در بازار است. در واقع من می خواهم بگویم آن را تحمل فشار از یک طوفان کامل خبر بد. محصول قدیمی, جولای سویا را بیش از 10 درصد در ماه در حالی که در این سال محصول است پاسخگویی فقط کمی بهتر است. این ضرب و شتم پایین آمده است از همه زاویه ها از جمله آب و هوا بازار مسکن معامله گران و اقتصاد جهانی است. هنگامی که گرد و غبار حل و فصل این ممکن است به اثبات می شود بهترین خرید از تابستان است.

ایالات متحده در بازارهای کشاورزی همه و جلوتر از برنامه به لطف فوق العاده گرم بهار. جدید ترین محصول گزارش نشان می دهد که دانه های سویا به 76% کاشته شده است. این رکورد 34 درصد بالاتر از میانگین پنج ساله برای این زمان از سال و 31 درصد جلوتر از سال گذشته سرعت. این ارقام حساب برای 95 درصد از ایالات متحده وسعت زمین به جریب. این محصول شگفت انگیز پیشرفت های گرفته شده با نشاسته از بهار کاشت ترس حق بیمه ما به طور معمول را ببینید.

محصول گزارش پیشرفت نشانه های احتیاطی با توجه به روند صعودی آغاز شد که به صورت جدی این گذشته فوریه. اوایل رالی سوخت بود سفت جهانی عرضه و صادرات به چین به مراتب جلوتر از برنامه. دلالان کوچک و وجوه اداره شده شروع به پریدن کرد در این تجمع در تعداد رکورد. من نوشته شده سازند طبیعت باقلا بازار زمانی که آنها خود را تنظیم اولین موقعیت رکورد در مارس 20th تعهد از معامله گران گزارش در 385,619 قرارداد. این در مقایسه با یک پوزیشن خالص فقط 18,082 در پایان ماه ژانویه است. من فکر می کنم آن را بی خطر است که فرض کنیم که در هفته گذشته را ثبت موقعیت 480,586 را تنظیم آب بالا علامت گذاری به عنوان بسیاری از این معامله گران مجبور شده اند از این بازار را در طول دوره از آن 10 درصد کاهش است.

نی نهایی که شکسته سویا بازار گاو نر را به عقب بوده است افزایش نگرانی ها از یک متمرد اتحادیه اروپا و تاثیر آن بر دلار ایالات متحده به عنوان یک دارائی ایمن. ماه مه دیده است ارز پرواز در خارج از اتحادیه اروپا فشار یورو به پایین ترین سطح از سپتامبر سال 2010. با توجه به اینکه اتحادیه اروپا در حال حاضر چین بزرگترین شریک تجاری این هیچ جای تعجب است که اقتصاد چین همچنین نشان داده غیر منتظره ضعف است. آخرین لینک است که چین شماره یک ما است سویا بازار صادرات. بنابراین انتظار می رود که چین خرید ممکن است به عنوان ایالات متحده لوبیا تبدیل شدن به گران تر در بازار جهانی است.

حالا که ما شناسایی علل کاهش اجازه دهید تمرکز بر روی که در آن باقلا بازار است به رهبری. اوایل کشت شد هیچ ناهار رایگان. اوایل بهار و ادامه همان الگوهای آب و هوایی در حال حاضر افزایش نگرانی ها شده است. کمبود باران است که باعث پوسته برای فرم ها در مزارع و مانع جوانه زنی فرایند است. علاوه بر این کشاورزان در نظر گرفته شده که در رشد اولیه گندم و اواخر سویا (دو برداشت) نیاز به رطوبت بیشتر در خاک خود را اواخر لوبیا در زمین است. برآورد متفاوت است به عنوان به چه مقدار دو محصول لوبیا را اضافه کنید به کل ایالات متحده خروجی وجود دارد اما یقین است که آب و کلیدی برای هفته آینده.

در نهایت در حال حاضر که کف خاموش است بالا ما می توانیم بازگشت ما تمرکز بر به عرضه و تقاضا عوامل است که نام بسیاری از سفته بازی دلار به بازار در وهله اول. سویا و به طور خاص تر بالا پروتئین آرد سویا در نزدیکی رکورد عرضه کم سطح. کاهش در آمریکای جنوبی تولید تکثير تاکید بر این که آمریکا محصول. شکم باید پر شود صرف نظر از قطعیت اقتصادی. تقاضای جهانی برای مواد غذایی خواهد بود که گذشته از کاهش ساخته شده است. بنابراین این کاهش این است که اتفاقی برای بیمار معامله گران است. قوی وجود دارد پشتیبانی فنی برای محصول امسال در نزدیکی قیمت فعلی $12.50 در هر بوشل رسید. این امکان وجود دارد که یک زن کامل “خطر کردن” رویداد می تواند فشار بازار به $12.25 یا پایین تر است. در هر صورت عرضه و تقاضا اعداد قطعا نشان می دهد آزمون از تمام زمان اوج بالاتر از 16 دلار در هر بوشل است که به خوبی در درون قلمرو واقعیت است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید