موج دار شدن چیست و چرا ارزش خود را افزایش داده تا به سرعت?

[ad_1]

با 35, 000 درصد افزایش در ارزش در سال 2017 و درپوش بازار بیش از $118 میلیارد موج تبدیل شده است بسیار موضوع بحث در میان تحلیلگران و سرمایه گذاران به طور یکسان. اما آنچه که موج دار شدن ؟ آن را مانند دیگر cryptocurrencies? به همین دلیل است که آن را در آتش به تازگی ؟ ادامه مطلب برای دریافت پاسخ به این پرسش.

1. موج دار شدن چیست?

موج دار شدن یک راه حل های پرداخت شرکت تاسیس شده توسط Chris لارسن و Jed McCaleb. خود را به موج دار شدن معامله پروتکل (RTXP) شامل cryptocurrency XRP. موج ادعا می کند به ارائه سریع تر و قابل اعتماد و مقرون به صرفه معامله راه حل های مالی برای موسسات مالی. این شرکت با ایجاد یک صد میلیارد XRPs و آن را در حال حاضر دارای 61 درصد از سکه ها. این طرح در حال حاضر به انتشار یک میلیارد دلار و سکه در هر ماه.

2. تفاوت بین موج دار شدن و بیت کوین

هر دو بیت کوین و موج دار شدن هستند cryptocurrencies که با استفاده از بلوک های زنجیره ای و فن آوری است. اما وجود دارد یک تفاوت اساسی بین این دو: بر خلاف بیت کوین ریپل نمی استخراج می شود. ارز تنظیم نشده است تا به عنوان یک mineable ارز و استفاده از آن ثابت است به موج دار شدن شبکه.

هر دو بیت کوین و موج با استفاده از اعتبار گره برای اعتبار دفاتر. بیت کوین در حدود 10,000 اعتماد گره در حالی که موج تنها پنج. با این حال این شرکت قصد دارد برای اضافه کردن 11 بیشتر بیش از 18 ماه آینده. پنج اعتبار گره های کنترل شده توسط موج دار شدن. XRP نقد دریافت کرده است برای عدم وجود مستقل مورد اعتماد validators. این XRP لجر برای همه در دسترس است بنابراین هر کسی می تواند آن را دانلود و تبدیل شدن به یک اعتبار سنج. بسیاری از شرکت های اجرای خود را گره روی موج شبکه.

3. دلایل افزایش قیمت های اخیر از موج دار شدن

افزایش قیمت های اخیر از XRP تا حد زیادی به انجام با ارز انتظار می رود استفاده از موسسات مالی و سرمایه گذاری با اعتقاد-به-اعتیاد به مواد مخدره سرمایه گذاران. موج دار شدن موفق شده است در به دست آوردن بانک ها به مشتریان خود محصولات دیگر. موج دار شدن را xCurrent است ترجیح داده شده توسط موسسات مالی به دلیل آن را ارائه می دهد زمان واقعی ارتباطات و اصلاحات سریع در نتیجه کاهش تاخیر در معاملات بانکی. این شرکت قصد دارد در معرفی یک محصول جدید xRapid که شامل XRP. آنها با دیدن این محصول جدید به عنوان یک فرصت برای به دست آوردن بانک ها به استفاده از XRP. سرمایه گذاران بالقوه از ارز به عنوان یک مالی وسیله نقلیه استفاده شده توسط بانک ها در سراسر جهان است.

موج دار شدن و یا دقیق تر XRP افزایش cryptocurrency. آن را متفاوت از پیشرو, پول دیجیتالی بیت کوین به دلیل عرضه آن کنترل می شود تاسیس شرکت. موج بانکی در بانک اتخاذ آن در آینده است. یکی می تواند حدس و گمان است که افزایش اخیر در موج ارزش خواهد سوخت بیشتر بحث در مورد زنده ماندن خود را به عنوان یک cryptocurrency دارایی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید