مهم فارکس اخبار 2018

[ad_1]

همه ما می دانیم که اخبار بخش مهمی از زندگی ما است. هیچ صبح کامل است برای ما بدون داشتن یک نگاه اجمالی از این روزنامه در حالی که sipping یک فنجان چای داغ. همراه با تمام اخبار از آنچه اتفاق می افتد در اطراف آن خوب است اگر یک آشنا با آنچه که اتفاق می افتد در داخل کشور در زمینه کسب و کار, ارز, و غیره. و چگونه منابع مالی از کشور مدیریت می شوند. وجود دارد بسیاری از وب سایت ها و مجلات و حتی برنامه های کاربردی برای تلفن همراه که در آن یکی می توانید به خواندن اخبار فارکس و بدانید در مورد چگونه ارز کارگزاران در حال پیشرفت و قرار دادن در تلاش های شدید برای حفظ بازار مالی کشور موثر است. اجازه دهید ما در مورد برخی از آخرین ارز, اخبار, است که ما را عمیق تر نمایش از کشورهای مختلف مالی بازار ارز و سیاست های کلی وضعیت مالی کشور است.

بانک مرکزی چین سپری کرده است دوم آن بزرگترین مقدار در فارکس در سال 2018

جنس زنبق و سوسن اضطراب سخت و ناگهانی یک اقتصاددان در نشستند تایید کرده است که در سال 2018 بانک مرکزی چین در حال صرف یک مقدار سیاه از 91.58 میلیارد دلار در فارکس خرید. این تبدیل به دومین مقدار تا کنون صرف ارز خرید ارز در سال 2018 در حالی که بزرگترین مقدار تا کنون صرف ارز خرید ارز شد و در سپتامبر همان سال 2018 و به عنوان بالا به عنوان 119.39 میلیارد دلار است.

این شهادت از این واقعیت است که ارز خارجی خرید تبدیل شده اند بخشی جدایی ناپذیر از منابع مالی از کشورهای مختلف و به طور قابل توجهی بالا بخشی از کشورهای مختلف بودجه می رود به سمت ارز خارجی خرید. کارگزاران فارکس واقعا مهم در مدیریت بازار خارجی به آنها کمک زیادی در ارز خارجی.

یورو انتظار می رود که به تجارت وری از در حال حاضر در

تحلیل گران مختلف از UOB پیشنهاد کرده اند که یورو انتظار می رود که به تجارت وری از هم اکنون در. جریان رو به بالا فشار بوده است کاهش داد و آن را با توجه به این دلیل است که یورو است به احتمال زیاد به تجارت وری, حداقل, در حال حاضر احتمالا در طیف گسترده ای از 1.128 به 1.144. انتظار می رود که آن را ممکن است تا چند هفته برای یورو در نهایت به از طریق شکستن این سطح است. شاخص های مختلف هستند و تقریبا مسطح است که از هم اکنون و اخیر جنبش را نشان می دهد تحکیم فاز.

دلار سقوط GBP در ابر نه

پوند از بریتانیای کبیر است که برنده روشن در این جلسه که صورت گرفته است به تازگی. آن باقی می ماند در تمام آن زمان بالاترین برای بیش از یک هفته اقامت در 1.29. یورو است که هنوز هم در 1.14 که اندکی ارتقا با توجه به Brexit سرفصل. در حالی که GBP soars بالا به عنوان دیده می شود قبل از, دلار از ایالات متحده آمریکا انجام نشده است تا انتظارات در اکثر نقاط. آن را سقوط از پشت, همتایان خود, به جز برای NZD و AUD.

چنین خبری به ما ارائه با تعداد زیادی از اطلاعات در مورد امور مالی و ارزهای کشورهای مختلف آنها نیست ؟

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید