مهلت ارسال اثر به نمایشگاه عروسک «لبخند زمین» تمدید شد

[ad_1]

به گزارش شفاف، مهلت ارسال تصویر آثار برای شرکت در نمایشگاه گروهی عروسک «لبخند زمین» که پیش از این 31 اردیبهشت اعلام شده بود، تا 10 خرداد ماه جاری تمدید شد.

نمایشگاه عروسک «لبخند زمین» در بردارنده عروسک‌هایی خواهد بود که از هر جنس و ابعادی به مفهوم «لبخندِ زمین» اشاره داشته باشد.

این نمایشگاه با حمایت شورای نظارت بر اسباب‌بازی و مشارکت مرکز سرگرمی‌های سازنده و بازی‌های رایانه‌ای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و استودیو عروسک نیلشید پس از پایان شیوع بیماری کرونا و عادی شدن شرایط جامعه برگزار خواهد شد.

بر اساس فراخوان، عروسک‌های این نمایشگاه باید خلاقانه، ابداعی و غیرکپی‌ باشد و موادی که برای ساخت آن‌ها استفاده می‌شود باید از پارچه، چوب، پاپیه‌ماشه، انواع خمیر مجسمه، گل، گچ و ترکیبی از مواد در دسترس و به‌ویژه طبیعی و دوست‌دار طبیعت باشد.

با توجه به تمدید مهلت، علاقه‌مندان تا 10خرداد 1399 فرصت دارند تا عکسِ‌ عروسک‌های خود را به شماره واتس‌اپ 09912478767 ارسال کنند.

تاکنون 50 اثر در بخش تخصصی 45 اثر در بخش عمومی کودک و نوجوان و 36 در بخش عمومی بزرگ‌سال به دبیرخانه این رویداد رسیده است.

داوران بخش تخصصی فراخوان نمایشگاه «لبخند زمین» لیلا کفاش‌زاده، آزاده بیات، مژده دانش‌پژوه، ساغر لطفی‌نژاد و نیلوفر جلیلوند هستند.

قرار است آثار بخش تخصصی بعد از اتمام مهلت ارسال داوری و روز 18 خرداد 1399 اسامی پذیرفته شدگان اعلام ‌شود که نشانی پستی و زمان  برای ارسال اصل آثار متعاقبا اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید