من باید گزینه های تجاری و یا E-Mini آتی?

[ad_1]

من به دنبال بیش از چند تن از دایرکتوری ها مقاله در “روز معاملاتی” بخش و یک ثروت از اطلاعات در مورد گزینه های تجاری. از سوی دیگر وجود دارد اندک اطلاعات در مورد معاملات روز سهام یا e-mini آتی. من مبهوت از این پیدا کردن. در حالی که من در نوشتن بسیار کمی در مورد معاملات روز e-mini آتی من بسیار به ندرت نگاهی به مقاله در دایرکتوری ها. چه جای تعجب برای پیدا کردن چنین تعداد زیادی از مقالات در مورد گزینه ها و به طور خاص بعد گزینه های تجاری.

از شروع اجازه دهید من می گویند که در طول 30 سال فعالیت حرفه ای در تجارت, من بسیار ولرم فن از گزینه های در بهترین حالت. گزینه های فراموش جای خود را در تجارت هر چند به خصوص به عنوان هجز موقعیت و بازار سهام است. به دلایل من بحث خواهد شد در مدت کوتاهی من آنها را به توان رضایتبخش ابزار به روز تجارت و یا برای تجارت از آن همه که برای ماده.

چرا ؟

من با خواندن چند تا از مقالات اشاره شده در بالا فقط به مطمئن شوید که من هنوز هم درک گزینه های که من همیشه و به نظر می رسد هیچ چیز تغییر کرده است. همان مشکلاتی که دامنگیر معامله گران گزینه برای حرفه ای تمام من به نظر می رسد در محل. قضاوت توسط تعداد مطلق از مقالات وجود دارد باید یک علاقه در گزینه های به عنوان یک روز معاملاتی و یا حداقل در کوتاه مدت تجارت خودرو. این روند اشتباه من به اندازه کافی است که من به یکی از دوستان من که یک کارگزار و سوال او در مورد معامله گران خرده فروشی و گزینه ها و مشکلات آنها مواجه شده است. او دست هایش را و توضیح داد که آنها فقط به عنوان مشکل تا کنون به تجارت.

چرا من فکر می کنم گزینه بسیار دشوار است برای تجارت ؟

· پتانسیل معامله گر است را انتخاب کنید یک زمان خاص او و یا او فکر می کند که قیمت اعتصاب خواهد بود در پول است.

· پتانسیل معامله گر برای انتخاب یک قیمت خاص وقتی که او فکر می کند سودآور خواهد بود.

· پتانسیل معامله گر برای کار با یک شماره در خارج از متغیرهای (یعنی بیرونی ارزش ذاتی, ارزش, زمان فروپاشی به عنوان اعتصاب روش های تاریخ به نام چند)

· پتانسیل معامله گر برای نگه داشتن بر روی این گزینه یک شبه و یا برای یک دوره مشخص از زمان است که در معرض او و یا او را به ریسک بازار.

در یک گزینه خوب معامله گر به انتخاب زمان و قیمت و فرض خطر بیش از یک دوره از زمان به منظور سودآور خواهد بود. به آتی scalper همه این متغیرها نشان دهنده نوع خطر در آثار او مجدانه برای جلوگیری از.

بسیاری از مقالات من به عنوان خوانده شده بودند کاملا شیفته از اهرم های که در حال حاضر گزینه های خود را به دارندگان اما مرتب کردن بر اساس همان اهرم را می توان با مقدار بالاتر سود بالقوه و آتی بازار است. در بازار معاملات آتی ما را نگه نمی معاملات شبانه و اکثر معاملات گذشته حدود 15 دقیقه است. این کوتاه برگزاری دوره و تا حد زیادی کاهش خطرات بالا توضیح داده شد.

معاملات روز های آتی شامل کوتاه تر برگزاری دوره اهرم بالا مانند گزینه های حرکت سریع است که در آن معاملات. بدیهی است که یک روز آتی معامله گر ندارد به نگاه بسیار دور به آینده را به او یا او تصمیم گیری. به طور کلی ما افق سرمایه گذاری در حدود 15 دقیقه است. با چنین سرمایه گذاری, افق تجارت روز e-mini آتی طول می کشد یک معامله خوب از خطر پیش بینی جهت احتمالی تجارت خارج از تصویر. همان را نمی توان گفت برای گزینه.

وجود دارد برخی از گزینه بسیار خوب برای معامله گران در خارج وجود دارد, اما آنها به طور کلی بسیار معامله گران با تجربه و تمرکز بسیار باریک در این روش آنها استخدام در تجارت است. به عنوان یک معامله گر آتی من لازم نیست به صرف ساعت جستجو برای پتانسیل معاملات که با الگوریتمی معیار حتی بعد گزینه های تجاری نیاز است.

در خلاصه من نوشته اند در مورد برخی از مشکلات با گزینه های تجاری به عنوان مخالف به اسکالپینگ قراردادهای موکول به آینده. باور من این است که این مشکلات در گزینه های قابل توجهی به اندازه کافی برای رد صلاحیت آنها از تجارت من تنظیمات. وجود دارد به سادگی بیش از حد بسیاری از دیگر عالی فرصت های تجاری وجود دارد که حمل کمتر در معرض خطر.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید