مقدمه ای بر فناوری Blockchain برای مبتدیان

[ad_1]

این روزها تکنولوژی پوسته پوسته شدن ارتفاعات جدیدتر از موفقیت باور نکردنی سریع سرعت. یکی از آخرین پیروزی در این جهت است که تکامل از فناوری Blockchain. فن آوری های جدید تا حد زیادی تحت تاثیر قرار داده و بخش مالی. در واقع آن را در ابتدا برای توسعه بیت کوین – پول دیجیتالی. اما در حال حاضر آن را می یابد کاربرد آن در تعدادی از چیزهای دیگر نیز هست.

آینده در سراسر این دور بود که احتمالا آسان است. اما یکی است و در عین حال به دانستن آنچه که در Blockchain?

یک پایگاه داده توزیع شده

تصور کنید که یک صفحه گسترده الکترونیکی است که کپی شده و تعداد بی حد و حصر از فردا در سراسر شبکه های کامپیوتری. حالا تصور کنید که شبکه های کامپیوتری طراحی شده است به طوری هوشمندانه است که آن را به طور منظم به روز رسانی گسترده خود را در آن. این یک مروری گسترده ای از Blockchain. Blockchain اطلاعات را نگه می دارد به عنوان یک پایگاه داده. این پایگاه داده می شود آشتی به طور مداوم.

این روش دارای مزایای خاص خود را دارد. آن را اجازه نمی دهد که پایگاه داده ذخیره می شود در هر محل واحد است. پرونده در آن واقعی دارای ویژگی های عمومی است و می تواند تایید به راحتی. به عنوان وجود دارد متمرکز نسخه از سوابق غیر مجاز کاربران به هیچ وجه به دستکاری و فاسد داده. این Blockchain توزیع شده و پایگاه داده به طور همزمان توسط میلیون ها نفر از رایانه های ساخت این اطلاعات به راحتی در دسترس به هر کسی در سراسر مجازی وب است.

به مفهوم و یا تکنولوژی واضح تر از آن است که یک ایده خوب برای بحث در مورد Google Docs قیاس.

Google Docs قیاس برای Blockchain

پس از ظهور, ایمیل معمولی راه های اسناد و مدارک برای ارسال Microsoft Word doc به عنوان پیوست به یک گیرنده یا گیرندگان. دریافت کنندگان خود را شیرین زمان برای رفتن از طریق آن قبل از ارسال آنها به تجدید نظر کپی کنید. در این روش نیاز به صبر کنید تا دریافت بازگشت کپی برای دیدن تغییرات ایجاد شده به سند است. این اتفاق می افتد زیرا فرستنده قفل شده است و از اصلاحات تا گیرنده با انجام ویرایش و ارسال سند به عقب. معاصر پایگاه داده اجازه نمی دهد دو صاحبان دسترسی به همان رکورد در همان زمان. این است که چگونه بانک ها حفظ توازن از مشتریان خود و یا حساب دارندگان.

در مقایسه با مجموعه تمرین Google docs اجازه می دهد هر دو طرف برای دسترسی به همان سند در همان زمان. آن را نیز اجازه می دهد تا برای مشاهده یک نسخه از این سند برای هر دو آنها به طور همزمان. درست مثل یک مشترک ledger, Google Docs نیز به عنوان یک سند مشترک. توزیع قسمت فقط مربوط می شود که های شامل کاربران متعدد است. این فناوری Blockchain است در راه گسترش این مفهوم است. اما این مهم است که به اشاره است که در اینجا Blockchain است نه به معنای به اشتراک گذاری اسناد. نه آن است که فقط یک قیاس است که کمک خواهد کرد که به روشن ایده در این مورد تکنولوژی برش لبه.

برجسته Blockchain امکانات

Blockchain فروشگاه بلوک از اطلاعات در سراسر شبکه است که یکسان هستند. به موجب این ویژگی ها:

  • داده ها یا اطلاعات را می توان توسط هر واحد خاص نهاد.
  • وجود دارد نمی توان هیچ نقطه شکست یا نه.
  • داده ها را در یک شبکه عمومی است که تضمین می کند مطلق شفافیت در روش کلی.
  • داده های ذخیره شده در آن را نمی تواند خراب شود.

تقاضا برای توسعه دهندگان Blockchain

همانطور که قبلا اعلام Blockchain تکنولوژی بسیار بالای نرم افزار در جهان از امور مالی و بانکی. با توجه به بانک جهانی بیش از US$ 430 میلیارد دلار نقل و انتقال پول فرستاده شدند و از طریق آن تنها در سال 2015. بنابراین Blockchain توسعه دهندگان قابل توجهی از تقاضا در بازار است.

این Blockchain حذف نهایی از واسطه در چنین پولی معاملات. این اختراع از رابط کاربری گرافیکی (رابط کاربر گرافیکی) که تسهیل مشترک برای دسترسی به کامپیوتر به صورت رومیزی. به طور مشابه wallet شایع ترین رابط کاربری گرافیکی برای فناوری Blockchain. کاربران را به استفاده از کیف پول برای خرید چیزهایی که آنها می خواهند با استفاده از بیت کوین یا هر گونه دیگر cryptocurrency.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید