معامله در بازار فارکس – 10 فرمان از معامله گران بازار فارکس موفق

[ad_1]

در اینجا ما به شما این 10 فرمان تمام معامله گران موفق زندگی می کنند و دلیل آنها این است که آنها کلید موفقیت تجارت ارز. در اینجا آنها را و آنها را بخشی از خود را ضروری آموزش فارکس و برنده شوید..

این فرمان می تواند کلید خود را به موفقیت تجارت ارز بنابراین در اینجا آنها در هیچ ترتیب اهمیت وجود همه مهم است!

1. قبول شما مسئول برای شما موفقیت مالی

اگر شما می خواهید به دنبال یک گورو مربی یا آتش مطمئن شوید که سیستم معاملاتی شما را از دست بدهند. فقط شما می توانید خودتان را به موفقیت پس از قبول مسئولیت است.

2. استفاده از یک سیستم ساده

سیستم های ساده کار می کنند و همیشه خواهد شد چرا که بازار فارکس نیست ریاضی از نظر قیمت و جنبش وجود دارد یک شانس مبتنی بر بازار است.

3. قبول ضرر و زیان خوش و آیا آنها را شخصا

شما در حال رفتن به از دست دادن برای دوره اما آن چیزی, شخصی, شما نیاز به آنها را خوش و قبول ضرر و زیان مصرف و نگه داشتن آنها کوچک است که بخشی از برنده شدن است.

4. درک کنند که مدیریت پول است که پایه و اساس موفقیت

فکر می کنم مدیریت پول است که فقط با قرار دادن یک توقف کنم ؟ اشتباه خود را, شما نیاز به مدیریت کلی حساب حقوق صاحبان سهام و می دانم که چگونه به جای توقف در رابطه با نوسانات بنابراین آن را بخشی از خود را ضروری آموزش تجارت در بازار فارکس.

5. تجارت تغییر قیمت و پیش بینی نیست

اگر شما فکر می کنم شما می توانید پیش بینی بازار فارکس در پیشرفت شما را از دست بدهند به سادگی تجارت از تغییر قیمت به عنوان شما آن را ببینید و به شما این شانس را در کنار خود و این بدان معناست که سود بزرگ است.

6. باید نظم و انضباط به دنبال سیستم شما

اگر شما نمی توانید به دنبال سیستم خود را با نظم و انضباط را از طریق دوره از ضرر و زیان شما لازم نیست که در یک سیستم! شما باید با اجرای طرح های خود را با نظم و انضباط است و این ساخته شده بر روی اعتماد به نفس در طرح تجاری خود را.

7. صبور باشید و منتظر فرصت مناسب

بسیاری از معامله گران فکر می کنم بیشتر آنها تجارت بیشتر شانس خود را از موفقیت است اما این به سادگی درست نیست. بالا شانس معاملات نمی آیند در اطراف هر روز و شما نیاز به صبر کنید تا زمانی که آنها را قبل از معامله.

8. باید شجاعت به قبول سود بزرگ

اکثر معامله گران ربودن سود به زودی اما اگر شما نگاهی به یک ارز نمودار شما ببینید روند هفته گذشته ماه ها یا سالها پس باید شجاعت به آنها را نگه دارید و شیر آنها برای همه وجود دارد با ارزش است.

9. وجود دارد بیشتر به زندگی از تجارت

اگر شما با وسواس تجارت, شانس هستند آن را برای شما مهم است احساسات خود را درگیر کنید و این بدان معناست که شما از دست خواهد داد.

10. درک کمال ممکن نیست اما دستاوردهای بزرگ است!

اکثر معامله گران صرف بی پایان زمان تلاش برای پیدا کردن کامل سیستم است که پیش بینی و یا هرگز زیان و آن را بی ثمر جستجو. قبول بازار برای آنچه در آن است, یک بازار است که شما را از دست بدهند اما در یک آن شما می توانید برنده شدن در دراز مدت با منطقی قوی استراتژی معامله در بازار فارکس.

من امیدوارم که شما لذت می برد با قوانین بالا و شما می توانید آنها را بزرگتر سود در بازار فارکس.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید