مزایا و معایب قراردادهای تجارت آنلاین

[ad_1]

طی سال های اخیر تجارت آنلاین به دست آوردن محبوبیت بسیار زیاد در مالزی. آن آغاز شده با اوراق بهادار و سهام معامله با بانک های محلی. در حال حاضر بورس مالزی نیز درهای خود را برای افراد به تجارت مشتقات مانند معاملات سلف و گزینه های از طریق اینترنت.

در حال حاضر با پلت فرم آنلاین نه تنها معامله گران و سرمایه گذاران دسترسی به بورسا مالزی مشتقات اما همچنین قادر به تجارت دریایی و مشتقات در بورس شیکاگو که بزرگترین گزینه ها و قراردادهای آتی باز بهره از هر گونه معاملات آتی در جهان پس از اعلام همکاری بین بورسا مشتقات Bhd CME Group Inc در سپتامبر 2009.

در حال حاضر وجود دارد یک انتخاب فردی برای معامله گران و سرمایه گذاران به تجارت مشتقات و کالاها خود به خود و یا از طریق کارگزاران خود را.

وجود دارد چند مزایا و معایب تجارت آنلاین.

مزایای

ارزان تر از نرخ کمیسیون

از آنجا که هیچ شخص میانه درگیر وجود دارد بدون هزینه های اضافی برای خدمات به کارگزاران. شما فقط نیاز به ارتکاب به یک مقدار حداقل هزینه کمیسیون از استفاده از تجارت آنلاین نرم افزار.

دسترسی سریع

تجارت آنلاین اجازه می دهد برای دسترسی از طریق مسنجر از آنجا که شما در حال یکی است که رفتن به محل سفارش خود را. با آن شما قادر به عمل حرکت قیمت بلافاصله و استفاده از نوسانات بازار است که به ویژه مهم در مشتقات و کالاها در بازار.

در حالی که تجارت آنلاین به شما می دهد به راحتی وجود دارد همچنین موانع و معایب تجارت آنلاین.

معایب

بدون تخصص نظر

تجارت خود را نیز به این معنی است که شما فقط صرفا با تکیه بر قضاوت خود را از بازار از آن شما بیشتر محدود به خطا است. داشتن تجربه کارگزار به شما اعتماد به نفس پس از کارگزار است که به مطالعه و نزدیک به بازار و همچنین در حال خبری که بازار تاثیر می گذارد.

بدون خروج از برنامه

نقطه ضعف دیگر این است که هیچ کس در حال رفتن به شما بگویم برای خروج از موقعیت خود یا به سود یا به قطع دست دادن. به عنوان انسان گاهی اوقات ما ممکن است با توجه به احساسات و که می تواند تحریف قضاوت و عقلانیت سرمایه گذاری بدون در نظر گرفتن استراتژی. داشتن یک کارگزار کمک خواهد کرد که کاهش یا از بین بردن تجارت عاطفی.

در مورد اینکه آیا شما باید تجارت آنلاین بستگی به سطح خود را از تجربه. آن همچنین بستگی به پشتیبانی از کارگزار. برخی از شرکت های کارگزاری ارائه خدمات اضافه شده برای مشتریان از قبیل کلاس های آموزشی به طوری که معامله گران ممکن است اعتماد به نفس و راحت تجارت آنلاین.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید