مزایای استفاده از گزینه های مصنوعی بیش مصنوعی آتی

[ad_1]

من به آنها تماس بگیرید سنتتیک اما از لحاظ فنی چه ما ایجاد شده است “مصنوعی گزینه است.” به همین دلیل معامله گران لذت بردن از گزینه های بسیار است که بر خلاف آتی که نامحدود خطر آنها را به خطر محدود اما نامحدود به دست آوردن توانایی های بالقوه خود. مشکل با گزینه های تجاری خود را سه گانه است.

برای اولین بار به منظور موفقیت در هنگام خرید یک گزینه آشکار شما باید ماهر در چیدن مناسب قیمت اعتصاب. قیمت اعتصاب باید به اندازه کافی دور به یک قیمت مناسب و معقول احتمال از بازار را از رسیدن به آن است. در غیر این صورت شما ممکن است دریابید که نوسانات گزینه هدایت می شود قیمت تا آنجا که احتمال ساخت خود را مناسب و معقول بازگشت گزینه دشوار می شود. این منجر به مشکل دوم.

فقط به این دلیل که زمینه ای آتی و یا بازار به آمار هدف خود را قیمت معنا نیست که شما به طور ناگهانی پول. به منظور برای یک گزینه برای تبدیل شدن به سودآور بازار باید آمار اعتصاب خود را به همراه حق بیمه به شما پرداخت می شود به منظور به دست آوردن گزینه است. بسیاری از گزینه های جدید معامله گر و گیج شده است توسط این واقعیت است که بازار یا کمی بیش از اعتصاب قیمت و در عین حال از ارزش خود را از گزینه های زیر که در آن آنها آن را خریداری کرد.

که ما به ارمغان می آورد به یک سوم مشکل-دلتا. دلتا نشان دهنده سرعت که در آن گزینه حرکت بازار در رابطه با زمینه های آتی و یا نقطه قرارداد. حتی اگر این گزینه در پول هیچ تضمینی وجود ندارد که ارزش این گزینه را حرکت در پشت سر هم با زمینه ای بازار است. آن می تواند سریع تر حرکت می کند اما اغلب آن را آهسته تر حرکت می کند. یک نقطه حرکت می کند در زمینه قرارداد می تواند به این معنی است که گزینه حرکت در نیمی از سرعت 0.5 یا در 80 درصد از سرعت 0.8 از اساسی بازار. این می تواند خسته کننده و گاهی اوقات می تواند به این معنی است که تجارت گزینه های ممکن است مشکل از آنها با ارزش است. پس از همه, 70 ٪ تا 80 ٪ از گزینه های منقضی بی ارزش است.

وجود دارد “مصنوعی آتی” اما من معتقدم که آنها کمی پیشرفته برای این مقاله و اصلا در خدمت هدف بودن واقعا مدیریت ریسک تکنیک های خود را.

در حال حاضر اجازه دهید بحث در مورد “مصنوعی گزینه” و چرا از آن است که نسبت به منظم گزینه است.

به عنوان ما صحبت در مورد زنجیره ای دیزی رابطه میان بازار و معاملات سلف و گزینه های پس باید سلسله مراتب تجارت بود. اگر شما می توانید تجارت در اندازه کامل آتی و قرارداد نقطه با قرار دادن 80 درصد و یا بهتر است از ارزش اسمی است که شما بهترین معامله شرط است. مدیریت پول-عاقلانه شما قادر خواهد بود برای آب و هوا تر از بالا و پایین نوسانات و واقعا قادر خواهید بود تا ببینید که چگونه معاملات به ثمر می آیند بسیار شبیه به بازار سهام است.

دوم شما بهترین شرط این است که به استفاده از اهرم مالی آتی و یا اهرمی نقطه. در حالی که شما نه به عنوان قادر به هوازدگی بزرگ نوسانات شما در حال قرار دادن یک کمی پول قادر به کسب درآمد فقط به عنوان اگر شما یک واقعی بانکدار کشاورز و یا عمده فروشی خریدار. بازار آتی حرکت در پشت سر هم با نقطه و دارای بیشترین حجم بعدی به بازار. در حالی که بازار معاملات آتی است که به منظور بیمه برای بازار آن هنوز هم عملکرد بسیار نزدیک به راه بازار سهام می کند.

خود را آخرین چاره باید گزینه های بازار است. گزینه ها ممکن است کم هزینه اما آنها همچنین عدم وجود حجم قابل ملاحظه ای بر قیمت اعتصاب و آنها حداقل مانند نقطه و یا آتی بازار است. آنها واقعا هستند طراحی شده به عنوان بیمه ابزار.

برای بیشتر قسمت ها, من پیشنهاد می کنم که شما با استفاده از قراردادهای آتی و یا نقطه قرارداد هر فرصتی شما و اجازه دهید گزینه های کار خود را به عنوان بیمه گر اصلی ابزار.

در یک مصنوعی گزینه موقعیت است که دقیقا چه اتفاقی می افتد. هنگامی که شما را در یک موقعیت آینده شما باید نامحدود خطر و نامحدود به دست آوردن توانایی های بالقوه خود. متوقف می شود استفاده می شود برای کاهش خطر خود را, اما می توان آنها ناقص است. با استفاده از یک “در پول” گزینه گره خورده است به طور مستقیم به خود قرارداد آتی شما باید به طور موثر محدود خطر خود را در حالی که هنوز حفظ فرصت خود را به صورت نامحدود به دست آورید.

با ایجاد مصنوعی این گزینه شما به نفع منظم گزینه با هیچ یک از اشکالاتی است. شما لازم نیست که به نگرانی در مورد اینکه آیا دلتا یکی برای یک, شما لازم نیست که به نگرانی در مورد حق انتخاب قیمت اعتصاب دلیل این که شما در “در پول” و شما را در کنترل خود “حق بیمه”. اگر بازار در حال رفتن راه خود را, شما لازم نیست که برای حفظ این گزینه شما خریداری شده است. شما می توانید آن را هر زمان و به حداقل رساندن مقدار که شما برای آن پرداخت می شود در حالی که هنوز داشتن دستاوردهای اولیه خود را در موقعیت آینده.

بنابراین شما می توانید تمام مزایای موقعیت آینده و کلید نفع یک گزینه موقعیت خطر محدود-در نوک انگشتان خود را. این یکی از ساده ترین و در عین حال اغلب نادیده گرفته مدیریت ریسک تکنیک من می دانم.

کمی بعد از آن ما خواهد شد نگاه کنید چیزی مشابه-سخت متوقف می شود. وجود دارد برخی از تفاوت های ظریف, بنابراین مراقب آنها است.

در حالی که بازار زیر 50 روز MA, 252, آن را نیز بر روی خط حمایت در حدود 235. پس هدف این است که برای گرفتن بازار در هر پتانسیل شکوفایی از این سطح حمایت ما به مدت طولانی در اولین ورود سیگنال های ما مشاهده کنید; در این مثال ما یک “سیگنال ورودی” در چکشی. ما در جستجوی یک محافظ قرار داده و گزینه نزدیک به 237 قیمت ورود و ما را در 235 قرار دادن گزینه ای برای محافظت از خودمان است.

قیمت فاصله بین 237 و 235 $100-نسبتا نزدیک حمایت می کند. ما اولین هدف سود است 252, 50 روز MA بالقوه $850 و گزینه ما برای خریداری $400. با استفاده از 50% پول مدیریت حکومت در برگزاری به گزینه های ما قرار می دهد و با از دست دادن پتانسیل 300 $برای به دست آوردن $850-به خوبی در “خطر یکی برای به دست آوردن دو” قوانین مدیریت پول.

دلایل متعددی وجود دارد که شما ممکن است بخواهید به اجرا مصنوعی گزینه به جای خرید تماس بگیرید موقعیت آشکار است. اولین دلیل این است که هزینه های تماس و گزینه. نزدیک یک گزینه اعتصاب قیمت فعلی معاملات آتی در ماه گران تر است به خصوص اگر آن را در همان جهت که به طور کلی ضریب اطمینان بازار در جریان است.

دوم, گزینه, نیست, همیشه حرکت یک به یک در قیمت با قرارداد آتی. بنابراین با داشتن آتی موقعیت شما حاصل دستاوردهای سریع تر است. در نهایت ترکیبی اجازه می دهد تا شما را به سوار کردن بزرگتر نوسانات در بازار, در حالی که شما با دادن فرصت برای نگهداری به بزرگتر موقعیت برای یک دوره طولانی تر از زمان.

بدترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد ؟

سناریو 1: اگر بازار باقی می ماند وری زمان ارزش خود را از گزینه کارائی و شما از دست دادن تمام گزینه حق بیمه از $400.

سناریو 2: بازار مخازن بنابراین در موقعیت آینده خود را به شما از دست دادن 100 دلار فاصله خود را 237 ورود و گزینه kick-در 235. بسته به دلتا از قرار دادن گزینه شما نیاز به رسیدن به 231 یا بهتر قبل از اینکه شما می توانید شروع به ایجاد سود از گزینه خود را موقعیت.

شما باید این فرصت را به از دست دادن $100 و یا شما می توانید پول خود را از قرار دادن موقعیت بدون تعقیب بازار و یا در حال whipsawed-بد نیست یک فرصت است.

بخش بزرگی در مورد آن این است که شما می توانید محاسبه تمام فرصت های خود را برای سود و زیان در پیش است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید