مدیریت ریسک معاملات آتی با نوشتن گزینه های

[ad_1]

معاملات قراردادهای آتی سهام, شاخص یا کالاها توسط یک ریسک بالا فعالیت با پتانسیل نامحدود از دست دادن و یا سود. خوشبختانه با مقدار زیادی از گزینه های که معامله به طور فعال در تمام مبادلات سهام, معامله گران در حال حاضر می تواند پرچین خطرات خود را باز قراردادهای آتی با نوشتن تماس و یا قرار دادن گزینه های در همین زمینه سهام یا کالا.

چیز زیادی در مورد نوشتن گزینه های است که آنها به پایان می رسد با گذشت زمان و به این ترتیب حق بیمه در گزینه ها به تدریج کاهش می یابد به عنوان تاریخ انقضاء روش. آنلاین ترین brokerages’ وب سایت ارائه یک ماشین حساب ابزار است که شما می توانید استفاده کنید برای محاسبه قیمت یک گزینه خاص. پس در واقع قبل از نوشتن یک گزینه شما می توانید محاسبه بیمه گزینه های مختلف در روز نزدیکتر به انقضای تاریخ گیریم شاخص و یا قیمت سهام به افزایش یا کاهش با توجه به خود را تخمین می زند.

در حال حاضر من را به نشان می دهد با در نظر گرفتن یک مثال از یک شاخص بازار به نام S&P CNX بسیار خوب است که داد و ستد در بورس اوراق بهادار ملی هند است. این شاخص یک میانگین وزنی از پنجاه بیشتر به طور فعال معامله سهام در NSE.

نمودار بسیار خوب است که یک راه خوب برای گرفتن یک نظر بر روی شاخص است. اجازه دهید ما می گویند که ما اعتقاد داریم که بسیار خوب بود و در یک روند نزولی قرار دارد. به کسب سود از این مشاهده می کنیم البته می خواهید به فروش بسیار خوب آتی برای این ماه ممکن است که انقضای اتفاق می افتد به سقوط و 26 روز است. این تجارت را دارای پتانسیل برای هر دو نامحدود سود و زیان.

یک ایده خوب برای محدود کردن از دست دادن در مورد جذاب افزایش خواهد بود برای فروش قرار داده و گزینه های بسیار خوب. این عمل را با قرار دادن برخی از پول نقد با توجه به حق بیمه در دسترس قرار دادن گزینه های بسیار خوب. بنابراین اگر ما تا به حال کوتاه جذاب در 5650 ما می تواند پرچین کوتاه موقعیت با نوشتن 5500 حمله قرار داده و گزینه های. اگر جذاب می کند در واقع افزایش از 5650 ما تحت پوشش در برابر از دست دادن در کوتاه ما در موقعیت بسیار خوب آتی معادل پول نقد دریافت در فروش قرار داده و گزینه های.

این استراتژی نیز محدود کردن پتانسیل سود در حرکت نزولی. حداکثر سود در این ترکیبی از سلف و گزینه های می توان به محاسبه مبلغ حق بیمه دریافت کرده و تفاوت قیمت اعتصاب و ارزش که در آن قراردادهای آتی شد shorted.

یکی دیگر از استراتژی خواهد بود به سادگی به خرید تماس بگیرید گزینه های بالاتر اعتصاب به طوری که پتانسیل نامحدود از دست دادن در حرکت صعودی است بررسی می شود. اما از آنجا که ما درک بسیار خوب ریزشی است, این امر می تواند عاقلانه تر به کار بر روی پوشش از دست دادن بالقوه در حرکت نزولی با فروش قرار داده و گزینه های.

وجود دارد می تواند بیشتر در ترکیب برای ایجاد موقعیت های استراتژیک با هدف محدود کردن خطر از دست دادن در حالی که به حداکثر رساندن سود و معاملات می توانید آزمایش با تکنیک های مختلف.

در نهایت شما ممکن است آمده تا با یک سبک تجارت بهترین راه حل مناسب به ریسک پذیری است که با این نسخهها کار بهترین برای شما.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید