مدیریت ریسک در گزینه های باینری

[ad_1]

مدیریت ریسک در گزینه های باینری بسیار مهم است. این آرامی را ندارد. بسیاری از عوامل منجر به یک معامله گر موفق و آن تا به شما برای یادگیری این چیزها قبل از اینکه شما شروع به قرار دادن پول در بازار برای سود. سریع پول و سود lures هزاران نفر را به بخشی از عمل و امیدوارم در پایان خواهد شد که فقط. در اینجا 4 چیز به دانستن است که شامل خطر زمانی که تجارت گزینه های دودویی.

1. از جنبه های کلیدی مدیریت ریسک

معامله گران از دست دادن هرگز بیش از مقدار آنها تصمیم به تجارت با. این است کم خطر برای بسیاری از افراد به دلیل شما می دانید دقیقا چه شما از دست خواهد داد. هیچ حاشیه ای زیان های است که می تواند فراتر از سرمایه گذاری اولیه خود را هنگامی که به معامله. در اینجا چیزی است که ما می دانیم. شما باید 100 دلار تجارت و شما از دست دادن. چه کل خود را از دست دادن ؟ $100. که در آن است. معامله گر می داند که این رفتن در. اجازه می دهد که همان تجارت و برنده آن. کارگزار پرداخت 80% که برای تجارت است. شما $180 معنی شما می توانید خود را 100 دلار سرمایه گذاری به علاوه 80 دلار سود.

2. درصد در هر تجارت از سرمایه گذاری اولیه

برای همه معامله گران مبتدی, مطمئن شوید که شما تجارت بیش از 2 ٪ تا 5 ٪ از سپرده اولیه خود را. برای مثال اگر شما آغاز شده با 1000 دلار واریز وجه به کارگزار خود حساب معاملات خود را نباید بیشتر از 20 دلار به 50 دلار در تجارت است.

3. شما نمی خواهد به پولدار شدن سریع تجارت گزینه های دودویی

هر چه زودتر شما این درک هر چه زودتر شما را کنترل عوامل خطر خود را. آموزش این صنعت به زمان دارد. به یاد داشته باشید این کارگزاران معمولا به شما یک حساب آزمایشی رایگان برای تمرین معاملات خود را برای یک دلیل. برخی حتی کمی دانشگاه ها در داخل وب سایت خود را به شما آموزش. هر چاشنی گر به شدت توصیه به استفاده از فرصت ها مانند آن است.

4. کارگزاران شرایط و ضوابط

این بسیار مهم است به عنوان خوانده شده برای هر معامله گر قبل از ثبت نام. مطمئن شوید که شما را در درک روش برداشت پول وقتی که می آید به آن زمان. برخی از کارگزاران قرار داده و نگه دارید برای چند روز و برخی اجازه می دهد برای خارج رفتن را از طریق همان روز است. همچنین, مطمئن شوید که شما را در درک پاداش پول است. کارگزاران گاهی مطابقت سپرده خود را و یا شما حداقل 100 دلار جایزه برای ثبت نام. این صدا فریبنده, اما شما لازم نیست به آن را. خواندن قوانین قبل از پذیرش.

دانستن عوامل خطر که درگیر با گزینه های باینری که شما نمی خواهید برای دریافت سریع غنی می تواند کمک به شما در مسیر درست در حال تبدیل شدن به یک معامله گر بهتر. به یاد داشته باشید برای همیشه انجام تحقیقات خود را قبل از امضای قرارداد با هر کارگزار.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید