محرم ۹۹ با کدام مداحان و سخنرانان حسینیه تلویزیونی ایران برپا می‌شود؟

[ad_1]

به گزارش شفاف، شورای معارف سیما جزئیات جدول پخش حسینیه تلویزیونی ایران را به این شرح اعلام کرد:

* شبکه قرآن و معارف سیما سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین فاطمی نیا را ساعت ۶:۳۰، سخنرانی آیت الله جوادی آملی را ساعت ۱۰:۳۵، سخنرانی و مداحی حسینیه امام خمینی (رحمت الله علیه) در سال‌های گذشته را هر روز ساعت ۱۳:۳۰، سخنرانی آیت الله جاودان را ساعت ۱۵، سخنرانی حاج آقا مجتبی تهرانی (رحمت الله علیه) و مداحی حاج میثم مطیعی را ساعت ۱۸ و سخنرانی استاد حسین انصاریان را به همراه مداحی حاج مهدی سلحشور ساعت ۲۱ پخش خواهد کرد.

مرثیه سرایی توسط مداحان مطرح کشوری همچون حاج منصور ارضی، حاج محمد رضا طاهری و مداحان سراسر کشور از دیگر برنامه‌های حسینیه تلویزیونی ایران در قاب شبکه قرآن و معارف سیما در این ایام است.

* شبکه یک سیما ساعت ۱۴:۴۵ مداحی حاج منصور ارضی، ساعت ۱۸ سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین سید حسین مومنی و ساعت ۱۹:۳۰ سخنرانی حجت الاسلام میرهاشم حسینی را پخش می‌کند و ساعت ۲۴ مداحی حاج محمدرضا طاهری و سید مجید بنی فاطمه را روی آنتن سیما می‌برد.

*در ساعت ۱۳:۳۰ هر روز شبکه دوم سیما سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین حسین انصاریان و ساعت ۱۷:۴۵ سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین مسعود عالی و ساعت ۲۳:۳۰ مداحی حاج محمود کریمی، حاج حسن خلج، حاج حسین فخری و دیگر مداحان را پخش می‌کند.

*شبکه سوم سیما از ساعت ۱۵:۳۰ سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین رفیعی و در ساعت ۱۷:۳۰، ۲۲:۱۵ و ۲۳:۳۰ مداحی سعید حدادیان، میثم مطیعی، مهدی رسولی و محمدحسین پویانفر را پخش خواهد کرد.

* شبکه چهارم سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین میرباقری را در ساعت ۱۷ الی ۱۸ پخش می کند و شبکه پنج سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین پناهیان را ساعت ۱۶ و مداحی حاج حسین سازور و سید امیر حسینی را در ساعت ۲۲ روی آنتن می برد.

*سخنرانی مذهبی از حرم مطهر امام رضا علیه السلام در ساعت ۱۲:۳۰ و مداحی کربلایی سیدرضا نریمانی هر شب ساعت ۲۱:۱۵ از شبکه افق پخش می‌شود.

* مستند‌های ویژه ماه محرم نیز از ساعت ۱۹ الی ۲۲ از شبکه مستند سیما پخش می شود. شبکه امید هم پخش عزاداری هیئت‌های نوجوان را از ساعت ۲۲:۳۰ در دستور کار دارد.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید