مبانی Bitcoin

[ad_1]

مسلما یکی از مخرب ترین و هیجان انگیز و جنجالی تحولات جدید در اقتصاد جهانی, ورود به بیت کوین به عنوان یک مشروع و محبوب ارز آغاز شده است تحریک شدید بحث که به “آینده” از اقتصاد جهانی است. که می شود گفت بسیاری از مردم به سادگی نمی شده است آشنا با این روش جدید آنلاین-تنها منابع مالی بخشی از علت به خروج خود را از “واقعی” جهان است.

ریشه های بیت کوین می توان به سال 2008 هنگامی که “ساتوشی ناکاموتو’ یک نام مستعار به تصویب رسید و توسط خالق ارز, معرفی خود همکار به همکار’ ارز به ارز جهان است. بیت کوین تعریف شده است به عنوان یک “cryptocurrency” و یا فرم از پول است که تولید و انتقال با استفاده از آرایه ای از ابزار رمزنگاری به عنوان مخالف به مقامات دولت مرکزی. بیت کوین طراحی شده است باقی می ماند “مستقل” از منافع ملی و تعاملات در حال توسعه ‘ارزش’ از حاکمیت و مقاومت در برابر تورم است.

Bitcoins مجازی کالا است که بسیاری از خواص مشابه به سنتی نقدی. با استفاده از رمزنگاری قوی و یک همکار به همکار شبکه آنها در خدمت به عنوان اولین ارز بدون مرکزی صادر کننده. Bitcoins نه فیزیکی اشخاص اما کار تقریبا در همان راه.

نوشته اصلی bitcoins رد و بدل شد از طریق bitcointalk مرجع تخصصی شدن اموال از مخاطبان در داخل cypherphunk جامعه یک گروه از علاقه مندان که بر این باورند که رمزنگاری پروتکل می تواند تبدیل به یک کاتالیزور سیاسی و اجتماعی را تغییر دهید.

دو سال بعد bitcoin شده است آغوش به طور فزاینده ای بزرگتر نسبت به جامعه جهانی اجازه می دهد کارآفرینان به منظور توسعه تجارت فعال سیستم عامل برای ارز است.

برای کسانی که علاقه مند به استفاده از بیت کوین به عنوان یک وسیله نقلیه برای ارز خارجی انواع سیستم عامل در حال حاضر وجود دارد که اجازه می دهد برای داخل معاملات ارز. برخی از بزرگتر سیستم عامل Kraken Mt.Gox, VirWox و Intersango. هر یک از این ارز وسایل نقلیه ویژگی های منحصر به فرد مجموعه ای از خدمات و مقررات. امنیت نقش فوق العاده مهمی در بیت کوین تجارت با توجه به ماهیت نامحسوس ارز و عدم جامع نظارتی زیرساخت برای مبادلات. که می شود گفت, این, ارز, نرم افزار سیستم عامل های جذب بازدید کنندگان بی شماری اکثریت قریب به اتفاق آنها قادر به شرکت در معاملات بدون مشکل.

ارزش بیت کوین به طور معمول بسیار پرنوسان با توجه به این واقعیت است که ارز یک ابزار محبوب برای افراد تبادل خدمات غیر قانونی که مایل به ناشناس باقی می ماند. اخیر دولت حمایت تشنج از بیت کوین باعث شده ارزش پول به نوسان تا حد زیادی. که می شود گفت در هر واحد ارزش بیت کوین به شدت افزایش یافته است بیش از دو سال گذشته.

برای کسانی که علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد بیت کوین یک تنوع از منابع آنلاین و ارز بسته های نرم افزاری ارائه اطلاعات در مورد اساسی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید