لجبازی سرمربی برایتون با جهانبخش/ پاتر: علیرضا بدشانس است!

[ad_1]

به گزارش شفاف و به نقل از استاندارد، هفته سی و دوم رقابت های لیگ برتر انگلیس با برگزاری یک دیدار ادامه یافت که در آن برایتون در خانه با 3 گل به منچستریونایتد باخت تا در رده پانزدهم جدول رده بندی قرار گیرد.

جهانبخش در ابتدای فصل جایی در ترکیب تیمش نداشت اما در بازی های پیاپی مقابل بورنموث و چلسی در کریسمس گلزنی کرد.

او اولین گل آلبیون را در پیروزی 2-0 مقابل بورنموث به ثمر رساند، در حالی که مقابل چلسی به آلبیون کمک کرد تا با یک ضربه  تماشایی به تساوی 1-1 برسد.

با این حال بعد از بازگشت دوباره فوتبال، این بازیکن ایرانی باز هم در ترکیب تیمش به میدان نرفت و غایب بازی‌های تیم برایتون بود. این اتفاق صدای هواداران برایتون را نیز درآورده است و آنها عقیده دارند باید به جهانبخش بازی برسد. گراهام پاتر سرمربی برایتون در این باره گفت: هر بازیکن وقتی خارج از میادین باشد، صرف نظر از هر چیزی ناامیدکننده است. بعضی اوقات می‌توانید در مورد یازده بازیکن اولیه تیم تصمیم گیری کنید و سپس به تعادل روی نیمکت نگاه کنید و گاهی خیلی سخت است که بازیکنان اولیه را انتخاب کنید. درباره جهانبخش شرایط همین‌طور بوده است.

 او ادامه داد: علیرضا واقعا بدشانس  همه اینها را من می‌بینم و او واقعا باید در ترکیب باشد ولی سایر نفرات تیم هم عالی هستند و به همین دلیل من نمی‌توانم به او بازی بدهم و این سردردی که برای انتخاب نفرات اصلی تیم دارم را دوست دارم.

باید دید برایتون حاضر به فروش قرضی این بازیکن می‌شود یا با دریافت مبلغ قرارداد، حاضر به فروش قطعی او به تیم آژاکس خواهد بود؟

این بازیکن ایرانی نیز در یک استوری خود در اینستاگرام با نوشتن اینکه “مهم نیست” به اتفاقات اخیر واکنش نشان داد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید