قیمت سکه و طلا در ۲۵ فروردین ۹۹

[ad_1]

به گزارش شفاف، نادر بذر افشان دبیرهیات مدیره اتحادیه طلا و جواهرات تهران گفت: هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران با قیمت ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، نیم سکه ۳ میلیون و ۱۹۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۸۵۰ هزار تومان و سکه گرمی ۹۸۰ هزار تومان داد و ستد شد.

همچنین قیمت هر اونس طلا در بازار‌های جهانی یک هزار و ۶۸۶ دلار و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۶۴۲هزار و ۳۸۰ تومان است.

بذر افشان افزود: در حال حاضر حباب سکه حدود ۱۸۰ هزار تومان است.

سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نسبت به دیروز ۱۴۰ هزار تومان افزایش یافته است همچنین نیم سکه ۴۰ هزار تومان گران شد.
ربع سکه بهار آزادی و سکه گرمی بدون تغییر در نرخ معامله شدند.

شما می‌توانید نرخ امروز طلا و سکه را در جدول زیر مشاهده کنید:

 نرخ سکه و طلا در ۲۵ فروردین ۹۹
محصول نرخ(تومان)
سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۶.۵۰۰.۰۰۰
سکه طرح امامی ۶.۳۲۰.۰۰۰
نیم سکه بهار آزادی ۳.۱۹۰.۰۰۰
ربع سکه بهار آزادی ۱.۸۵۰.۰۰۰
سکه گرمی  ۹۸۰.۰۰۰
اونس جهانی  یک هزار و ۶۸۶ دلار 
طلای ۱۸ عیار ۶۴۲.۳۸۰

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۹/۰۱/۲۵| قیمت دلار صرافی ملی بازهم ثابت ماند

هم اکنون در بازار آزاد قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار ۶۴۸ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۶ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و قیمت دلار ۱۶ هزار و ۲۵۰ تومان است.

به گزارش تسنیم، امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۶ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و طرح قدیم ۶ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان است.

ضمن آنکه قیمت نیم سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی یک میلیون و ۹۴۰ هزار تومان و سکه گرمی یک میلیون تومان تعیین شده و به فروش می‌رسد.

قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۶۴۸ هزار و ۷۰۰ تومان، هر گرم طلای ۲۴ عیار ۸۴۰ هزار تومان و هر مثقال طلا ۲ میلیون و ۸۵۲ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازار‌های جهانی با قیمت ۱۶۸۵ دلار معامله می‌شود.

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت دلار ۱۶ هزار و ۲۵۰ تومان، یورو ۱۷ هزار و ۷۵۰ تومان و درهم امارات ۴ هزار و ۴۴۰ تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد.

صرافی‌های بانک‌ها امروز دوشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۵ هزار و ۶۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۵ هزار و ۵۰۰ تومان خریداری می‌کنند، بر همین اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها ۱۷ هزار تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۶ هزار و ۹۰۰ تومان است.

گفتنی است، صرافی ملی قیمت دلار و یورو را نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری قبل تغییر نداده است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید