برسی قسمت های مختلف کپسول اکسیژن

قسمت های مختلف کپسول اکسیژن شامل :

 

قسمت هایی از کپسول اکسیژن

کپسول های  اکسیژن نیز دارای چندین قسمت هستند و این قسمت های خاص به کپسول اکسیژن  کمک می کند تا در بهترین حالت کار کند. این بخش ها از زمان عرضه به هدف خود ، در تهیه اکسیژن سالم دست نخورده شرکت می کنند. قسمتهای اصلی استوانه اکسیژن عبارتند از:

 

تنظیم کننده کپسول اکسیژن

بخش تنظیم کننده کپسول اکسیژن  یک عنصر مهم در محافظت از بیمارانی است که اکسیژن دریافت می کنند. به این دلیل است که؛ این تنظیم کننده فشار اکسیژن را به سطح ایمن تری که توسط بیمار استفاده می شود کنترل و کاهش می دهد.

 

تنظیم کننده Medline HCS8715M Mini Oxygen

تنظیم کننده مینی اکسیژن این محصول تنظیم کننده بدون لاتکس است و 0 تا 15 لیتر اکسیژن در دقیقه را تأمین می کند. این وزن 10 پوند است. این تنظیم کننده کم هزینه با یک آستین برنجی در اطراف قسمت های اصلی نصب شده است. تمام تنظیم کننده ها برای از بین بردن پوسته پوسته شدن و ساییدگی لیزر هستند. روش تست برای ارزیابی احتراق. حساسیت و تحمل گسل اکسیژن. این بهترین تنظیم کننده مینی اکسیژن برای کپسول اکسیژن  است.

برسی قسمت های مختلف کپسول اکسیژن
برسی قسمت های مختلف کپسول اکسیژن

شیرآلات سنج و سیلندر

سنج سیلندر دارای نشانگرهای رنگی است که میزان اکسیژن باقی مانده در سیلندر را نشان می دهد. حتی اگر سیلندر پر باشد ، اگر نشانگر رنگ قرمز را نشان دهد ، نشان می دهد که سیلندر برای استفاده در دسترس نیست. رنگ قرمز در سنج سیلندر معمولاً نشانگر خالی بودن سیلندر است. در برخی از سیلندرها ، قبل از خواندن روی سنج استوانه ، باید دریچه باز شود. در چنین شرایطی ، دریچه باید پس از خواندن بسته شود.

 

 

سوپاپ کپسول اکسیژن  هواپیما و فشار سنج

سوپاپ کپسول اکسیژن  هواپیما بهترین شاخص فشار سنج است. این محصول شماره پرفروش فعلی شماره 1 است. وزن آن 3.0 پوند است. کاربردش ساده است. این نشان دهنده فشار صحیح اکسیژن است. این محصول با قیمت مناسب در دسترس است.

 

جریان متر

جریان اکسیژن را می توان از طریق جریان سنج کنترل کرد. میزان غلظت مورد نیاز بیمار و همچنین میزان مورد نیاز آن می تواند از طریق جریان سنج کنترل شود. علاوه بر این ، معاون پزشکی باید اطمینان حاصل کند که دوز تجویز شده در L / min به خوبی حفظ شده است.

 

اندازه گیری فشار سنج گاز لیزر اکسیژن 0-8LPM

جریان سنج اکسیژن این محصول کنتور اکسیژن مخصوص بیماران پزشکی است. این وسیله کوچک سبک است که می تواند به سرعت جریان اکسیژن را کنترل کند. این می تواند 0-8 لیتر در دقیقه میزان اکسیژن را کنترل کند. این وسیله ای عالی و دقیق برای اندازه گیری مقدار مناسب اکسیژن است.

 

هرکسی که به غلظت اکسیژن متکی باشد باید یکی از این موارد را خریداری کند. آگاه باشید که کنسانتره میزان خروجی را قبل از ترک نازل خروجی اندازه گیری می کند. اگر فشار خط به دلیل محدودیت کامل ایجاد شود ، زنگ هشدار معمولاً به صدا در می آید. این دارو توسط پزشکان و پرفروش ترین محصول مورد تأیید است.

 

کلید کپسول اکسیژن

از کلید سیلندر برای روشن و خاموش کردن سیلندر استفاده می شود. این تقریباً مانند دروازه ای است که جریان را باز و بسته می کند.

 

دستگاه تحویل

دستگاه تحویل اکسیژن را در اختیار کاربر قرار می دهد. دستگاه زایمان به اشکال مختلفی به وجود می آید که گویی کانول بینی ، ماسک صورت ساده ، rebreather جزئی و غیره است. انتخاب دستگاه زایمان با توجه به بیمار و بیماری که در آن درمان می شود متفاوت است.

 

قبل از استفاده چکار کنیم؟

کپسول های  اکسیژن قبل از استفاده باید چندین ویژگی را بررسی کنید. مهمترین ویژگی برچسب هیدرواستاتیک بررسی شده است. کپسول های  اکسیژن باید هر 5 سال یکبار از نظر هیدرواستاتیک بررسی شوند. برچسب معمولاً ماه و سال بر روی شانه سیلندر قرار می گیرد. علاوه بر این ، برچسب دسته باید با تاریخ انقضا مشخص باشد. اگر برچسب دسته مشخص نیست یا گم نشده است ، باید فرض کنید که تاریخ انقضا بیش از حد شده است. به هیچ کس نباید کپسول اکسیژن  داده شود که در طی 5 سال از نظر هیدرواستاتیک بررسی نشده باشد و اگر منقضی شده باشد یا حاوی اطلاعاتی در مورد آن نباشد.

 

نشانه کپسول اکسیژن  پزشکی

علاوه بر این ، کپسول های  اکسیژن معمولاً در طی بیهوشی و همچنین در طی مراحل بهبودی پس از یک عمل جراحی استفاده می شوند. همچنین در مواقعی که باید از کاهش اکسیژن جلوگیری شود ، گویا در اثر تروما ، بیماری های قلبی ، از بین رفتن خون ، مسمومیت با مونواکسید کربن ، تب بالا ، بیماری های ریه ، در طی احیا و برای سردردهای شدید که گویی از نوع خوشه است ، استفاده می شود. همانطور که در بالا گفته شد ، یک کپسول اکسیژن  در بحرانی ترین زمان ها به کار می رود و بنابراین ، به عنوان یک وسیله صرفه جویی در مصرف انرژی در نظر گرفته می شود.

 

قبل از استفاده از کپسول های  اکسیژن ، باید اطمینان حاصل کنید که روال را می دانید و اگر کسی که به این روش احتیاج دارد کودک است ، والدین یا سرپرست باید از نحوه استفاده از کپسول اکسیژن  آگاه باشند. اگر کودک نارس است و باید اکسیژن تجویز شود ، باید اطمینان حاصل کنید که اکسیژن به میزان معینی داده می شود. علاوه بر این ، اگر کسی که اکسیژن دریافت می کند ، بیمار است که از هرگونه بیماری ریه با طبیعت مزمن رنج می برد .

 

https://www.berankard.com/product-category/%D8%A8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%86%D8%B2%D9%84/%D9%86%DA%AF%D9%87%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D8%B1%DB%8C/%DA%A9%D9%BE%D8%B3%D9%88%D9%84-%D8%A7%DA%A9%D8%B3%DB%8C%DA%98%D9%86/

دیدگاهتان را بنویسید