فیلم آنگلو محور و مقاومت مداوم به زیرنویس ها

به گفته گرگ پیترز ، مدیر ارشد محصولات نتفلیکس ، یک بررسی اخیر نشان داد “درصد بالایی از بینندگان آمریکایی نمی خواهند محتوای دیگری را به غیر از انگلیسی تماشا کنند”. پیترز ادعا می کند که چون این نتیجه “فوق العاده افسرده کننده” بود ، آنها تصمیم به نادیده گرفتن آن گرفتند – و سکوی جریان همچنان به سرمایه گذاری میلیون ها نفر در سرگرمی های جهانی ادامه می دهد.

پیترز در اجلاس وب در لیسبون در سال 2018 از تعهد Netflix به تولید محتوای بین المللی بیشتر صحبت کرد – بودجه ای که ، در مورد اروپا ، از طریق ابتکارات مالیاتی و سهمیه محصولات اروپایی به تولیدات بعدی باز می گردد.

نتفلیکس به جای نادیده گرفتن نتایج بررسی ، سعی کرده است با ارائه دوبله ، مقاومت در برابر زبان های “خارجی” و زیرنویس ها را مقابله کند. این کاری است که به سریال درخشان آلمانی Dark و نمایش هوشمندانه برزیل کمک کرده است که 3٪ مخاطبان جهانی را به خود جلب کند. Netflix برنامه های خود را به ده زبان (بیشتر اگر برای کودکان باشد) می خواند – اگرچه آمار مربوط به تعداد زیادی از افراد برنامه ها به زبان اصلی خود را پخش نمی کند یا تماشای نسخه دوبله شده را مشخص نمی کند.

بیشتر بخوانید: از دست رفته در ترجمه: زیرنویس ها و بینندگان به دوبله کمک می کنند ، اما می توانند مشکلاتی را ایجاد کنند

ما به لطف ثروت های بین المللی در سکوهای جریان که اغلب غافل از آن و بدون توجه هستند ، در عصری بیش از حد و غفلت زندگی می کنیم. اما بیایید به بونگ جون هو گوش کنیم ، زیرنویس های یک اینچی را در آغوش بگیریم و بیشتر هدایای فرهنگی جهان را کشف کنیم.

سینما
نتفلیکس
پخش تلویزیون
زیرنویس
اسکار 2020
قبل از اینکه بری…
شیوع coronavirus باعث سردرگمی و وحشت می شود و اطلاعات نادرست بسیار زیاد است. برای توضیحات واضح و روشن درباره همه چیزهایی که باید در مورد همه گیری بدانید ، به این مکالمه مراجعه کنید ، یک شبکه جهانی که در مورد همه چیز از ماسک صورت تا شستشوی دست ، مشاوره مبتنی بر شواهد ارائه می دهد. اگر می خواهید از مارک روزنامه نگاری مستقل و غیر انتفاعی ما حمایت کنید ، لطفا امروز اهدا کنید.

منبع : http://mojosub.com/

دیدگاهتان را بنویسید