عرضه سیم کارت شاد از هفته آینده

[ad_1]

به گزارش شفاف، مهدی اخوان مدیرعامل همراه اول در مراسم رونمایی از شاد ۲ اظهار کرد: با شیوع ویروس کرونا در کشور در همراه اول سعی کردیم در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی گام برداریم.

او ادامه داد: براساس توافق نامه‌ای که با وزارت آموزش و پرورش داشتیم، مقرر شد تا ۱۵ سال همراه اول  از اپلیکیشن شاد حمایت و سرویس های لازم را عرضه کند.

اخوان بیان کرد: در راه اندازی اولیه با توجه به کوتاهی زمانی در حد معمول زیرساخت های اولیه را فراهم کردیم، در همان فاصله زمانی قریب به ۱۰ میلیون نفر در این شبکه فعالیت داشتند، شاد یک اپلیکیشن داخلی است که کاربر آن به ۱۰ میلیون نفر رسید و مدت زمان ماندگاری در آن هم بالا بود.

مدیرعامل شرکت همراه اول اظهار کرد: حجم پهنای باند این اپلیکیشن با یکی از پیام رسان های خارجی که استفاده از آن در کشور متداول است، برابری کرد.

اخوان گفت: اپلیکیشنی که امروز رونمایی می شود، قابلیت های متنوعی دارد و خدمات آموزشی، پیام رسانی و حتی برخی خدمات شبکه های اجتماعی را در آن در نظر گرفتیم.

اینترنت شبکه شاد رایگان است

او درباره ترافیک اپلیکیشن شاد گفت: این ترافیک برای کاربران رایگان است همچنین سیم کارت از هفته آینده توزیع خواهد شد و نیازی به خرید سیم کارت جدید نیست.

اخوان با اشاره  برخی دغدغه ها درباره کیفیت سرویس دهی اظهار کرد: صحبت هایی که با اپراتورهای دیگر داشتیم و هماهنگی های لازم انجام شد تا به بهترین وجه ممکن سرویس دهی برای اینترنت خانگی و موبایل ارائه شود، در شبکه همراه اول هم اطمینان خاطر می دهم که به هیچ وجه مشکل سرویس دهی نخواهیم داشت.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید