طلا – چرا مشاور مالی خود توصیه می کنیم آن را ؟

[ad_1]

وقتی که می آید به سرمایه گذاری های خود تنوع کار نکرده. “خرید و نگهداری” استراتژی تبدیل شده است به “خرید و امیدواریم.” یک دارایی است که می تواند کمک به ایجاد ثبات در نمونه کارها خود را ندارد همیشه توصیه شده توسط CNBC یا مشاور مالی خود. که دارایی طلا است.

یکی نمی تواند تکیه بر CNBC یا مالی متعارف رسانه های مشاوره به آنها اطلاعات غلط.

به طور مستمر CNBC bashes طلا به طلا است که دشمن در خود کتاب. آنها می خواهم به جای شما قرار دادن اعتماد خود را در دارایی های که نمی مقابله با سقوط ارزش دلار ایالات متحده است. چگونه است که کار را برای سرمایه گذاران 10 سال گذشته? نه به خوبی.

این تقصیر شما نیست شما از دست رفته پول خود را در سرمایه گذاری هستیم اما شما نمی شود گفت که تمام حقیقت را در مورد سرمایه گذاری برای شروع و چیزهایی که متاسفانه در حال بدتر از شما ممکن است فکر می کنم.

ما را تجربه کرده اند در سال 2008 و 2009 وحشتناک بازار سهام جهانی مارپیچ رو به پایین و بازار سهام ایالات متحده تا به حال دیده می شود این نوع از کاهش پس از رکود بزرگ. در حالی که هیچ چیز راست پایین می رود و پرش مانند ما در حال تجربه در حال حاضر خواهد شد و آیا رخ می دهد کسانی که پرش را تنها خواهد شد و به دنبال آن ریزش های بیشتر برای هم بودن.

دولت ها ساخته اند آن را بنابراین ما نمی دانم زیادی در مورد سرمایه گذاری در طلا.

دولت ایالات متحده پنهان از ما چقدر طلا ذخیره شده در فورت ناکس و حتی نمی خواهد اجازه دهید ما حسابرسی آن. چرا پنهان کاری نمی کنند ؟ هر بانک مرکزی در جهان صاحب طلا, به طوری که شما می خواهم فکر می کنم دولت را تبلیغ این واقعیت تا شهروندان خود را قوی تر باور است که مقاله خود را به ارز است برخی از مرتب کردن بر اساس از طلا پشتوانه به خصوص با افزایش اخیر در قیمت طلا.

طلا استفاده می شود به ما ارز اما برای آخرین 38 سال از آن نیست. آنچه واقعا پشت ما را ارز ؟ پاسخ این است که ایمان کامل و بدهی های دولت آمریکا. دلار دهکدهای از دست داد 81 درصد از قدرت خرید خود را در آن 38 سال. چه هزینه $1 در سال 1971 دلار هزینه 5.31 امروز که برای همین مورد است.

طلا استفاده می شود به پول از پدران ما. امروز اگر آنها زنده بودند آنها می خواهم تقاضا پرتره خود را برداشته از ارز به عنوان آن را نمی اشتراک در تعریف پول آنها گذاشته شده در قانون اساسی است.

جهل چگونه طلا متناسب به آنهایی که درک درستی از پول و یا حتی نحوه شامل طلا به عنوان بخشی از نمونه کارها متنوع است و نه تقصیر شما هم نیست. این یکی از اسرار کثیف شما بهتر است نه دانستن در مورد. مگر اینکه شما می خواهید برای محافظت از ثروت خود را از مصادره طریق آمدن سونامی تورم است.

داغترین بازار در 10 سال گذشته و مشاور مالی خود این فرصت را برای شما قرار داده را به طلا اما آنها آن را انجام نمی.

شما ببینید مشاوران مالی را نمی آموخت هر چیزی در مورد طلا به عنوان یک سرمایه گذاری ماندگار به جز آن است که یک کالا و نشسته در بالای هرم سرمایه گذاری در بالاترین سطح خطر در حالی که دلار آمریکا نشسته در پایین “امن” سطح. جهت مشاهده, نشده دلار از دست داده و حدود 25 درصد در ارزش پنج سال گذشته?

بسیاری از مشاوران مالی واقعا clueless در مورد طلا, چرا که حتی خود برنامه ریز مالی خبره (CFP) کتاب های درسی توضیح نمی طلا هست. من خریدم و برای پرداخت کل CFP دوره و دریافت تمام کتاب در پیش است. این کتاب برای سرمایه گذاری کلاس “سرمایه گذاری: یک مقدمه” Seventh Edition توسط هربرت B. مایو (سفارشی نسخه: کالج برای برنامه ریزی مالی) تا به حال شش صفحات اختصاص داده شده به طلا تقریبا همه از آن bashed طلا به عنوان یک سرمایه گذاری آن مربوط به” طلا و جواهر” و “وابسته به سکه شناسی سکه ها.” این کتاب به نام خریداران طلا “جمع” و حتی ذکر آمریکا عقاب طلا سکه و یا ضرابخانه ایالات متحده.

بنابراین دفعه بعد شما ببینید خود مشاور مالی (حسابدار, بیمه, عامل روانی یا هر کس که شما مشاوره در کجا سرمایه گذاری) نشان می دهد آنها را در جدول زیر مشاهده کنید و از آنها بپرسید که چرا آنها نمی باید متنوع شما را به طلا آخرین 5-10 سال و به همین دلیل آنها توصیه شما مطمئن شویم که کاهش مداوم ارزش دلار ایالات متحده با سرمایه گذاری در طلا امروز.

و به یاد داشته باشید یک واقعیت مهم است; اگر نمونه کارها خود را می رود تا 10 درصد و ایالات متحده با سقوط دلار و 10% شما در میانهی شب به دست آورد هر ثروت واقعی.

تنوع و گوناگونی را به طلا تبدیل می تواند کمک به مقابله با کاهش دلار و حفظ ثروت خود را.

در مقاله آینده من خواهد شد بحث در مورد دلایل بیشتری برای تنوع بخشیدن به طلا.

سال قیمت طلا

2000 $273.60

2001 $279.00

2002 $348.20

2003 $416.10

2004 $438.40

2005 $518.90

2006 $638.00

2007 $838.00

2008 $885.50

2009 $????.??

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید