طلا است که نمی تواند در هر زمان به زودی ارزان

[ad_1]

قریب الوقوع به طور پیش فرض مستقل توسط کشورهایی مانند یونان و املاک و مستغلات شکست مفتضحانه در خلیج فارس کشور دبی ارائه فرصت برای doomsayers آمده را به باز کردن و فریاد که طلا خواهد در نهایت سست درخشش خود را. قیمت طلا را درست یک بیت به عنوان یک واکنش زانو حرکت تند و سریع, اما در حال حاضر طلا دوباره پرواز بالا.

مشخصات فنی طلا متقاعد کننده ای شکسته از سد $1105 در هر اونس پس از یک طلسم مختصر اصلاح است و در حال حاضر معلق در هوا در محدوده از $1120. بزرگ امداد از ایالات متحده فدرال ذخایر به عنوان آن را می بیند بدون دلایل قانع کننده برای افزایش نرخ. نرخ بهره پایین رژیم است به احتمال زیاد به ادامه برای برخی از زمان بیشتر است و به احتمال زیاد به ارائه راحت پس زمینه برای قیمت طلا برای شکستن خود صعود تاریخی بسیار به زودی. پس از صرف میلیاردها دلار در احیای هسته ای صنایع و بانکداری فدرال ذخایر رئیس است که در هیچ خلقی به پرتاب یک آچار را به شدت آهسته بهبود اقتصادی روند.

U. S دلار ادامه خواهد داد به ضعیف با نصب بدهی های ملی است. دوازده تریلیون دلار از بدهی فدرال است که می ترسید به رشد زشت در اندازه و ایالات متحده آمریکا دلار آمریکا خواهد رنج می برند بیشتر فرسایش در ارزش. این شاخه های سبز که به نظر می رسد در اقتصاد ایالات متحده به عنوان یک نتیجه از رئیس جمهور اوباما پر زحمت و تلاش به خوبی ممکن است یک سراب هشدار کارشناسان. این کشور ممکن است به خوبی رهبری نسبت به یک شیب دو افسردگی هر چند نه یک کپی دقیق از رکود بزرگ از سی سالگی. هر زمان که دلار خود را از دست داده جذابیت در دهه گذشته سرمایه گذاران همواره حرکت به سمت طلا به عنوان پناهگاه امن گزینه سرمایه گذاری است.

طلا فروش توسط صندوق بین المللی پول است که همیشه mopped تا نقدی غنی بانک مرکزی و چین همچنان به عنوان یک نیروی محرکه در پشت گاو اجرا در قیمت این فلز زرد رنگ است. عرضه پول افزایش یافته در سطح جهان و گرسنگی برای طلا در حال حاضر بیشتر از همیشه. معدن طلا نگه داشته است در سرعت فوق العاده افزایش در تقاضا. در این محیط این امر می تواند عاقلانه به انتظار قیمت طلا را به عقب به آن سطح

نوشتن است روشن بر روی دیوار. پول بیشتری به تعقیب این فلز زرد در حال حاضر هم با توجه به ترس و وحشت و یا به صورت خالص سرمایه گذاری هدف. با طلا, غنی, بانک مرکزی در هیچ خلق و خوی خود را به فروش طلا در حال حاضر و تقاضا عرضه outstripping این امر می تواند بی پروا به فرض قیمت طلا می گیرند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید