شکایت جمعی نمایندگان از عباس آخوندی

[ad_1]

به گزارش شفاف، ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی از طرح شکایت جمعی از نمایندگان مجلس از عباس آخوندی وزیر سابق راه و شهرسازی خبر داد.

وی با بیان اینکه تعداد زیادی از نمایندگان طرح شکایت از عباس آخوندی وزیر سابق راه و شهرسازی را امضا کرده و تعداد امضا‌ها در حال افزایش است، افزود: قرار است طرح شکایت از آقای آخوندی به زودی تقدیم آیت الله ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضائیه شود.

نماینده مردم نجف آباد در مجلس درباره موضوع شکایت نمایندگان از وزیر راه و شهرسازی سابق، اظهار داشت:ترک فعل، کوتاهی در انجام وظایف قانونی اتلاف بیت المال و همچنین اتلاف اموال خصوصی و عمومی از جمله محور‌های شکایت از آقای آخوندی است.

ابوترابی با تاکید بر اینکه ترک فعل برای مسئولین باید مجازات داشته باشد، اضافه کرد: آقای آخوندی هم باید در دادگاه پاسخ دهد که چرا در ۶ سال وزارتش هیچ خانه‌ای نساخته است که در نتیجه عملکرد وی در حال حاضر تمام مشکلات بر روی دوش مردم و مستجران است.

وی با بیان اینکه در سال‌های گذشته برخی از مسئولان با ترک فعل‌های بزرگ، مهلک‌ترین ضربه‌ها را به منافع یک کشور و ملت زدند وحالا باید روشن شود که آقای آخوندی عمدا ترک فعل کرده یا غیر عمد بوده است، اظهار داشت:آقای آخوندی یک ساختمانی با عنوان «ساختمان وارتانا» به عنوان پاتوق سیاسی برای هم حزبی‌های خود راه انداخته بود و گروه‌های مختلف سیاسی را برای گعده‌های حزبی دور هم جمع می‌کرد.

نماینده نجف آباد در مجلس با تاکید براینکه آقای آخوندی وظایفی را که در حوزه مسکن به عهده داشت رها کرد و همین باعث شد ۶ سال کشور معطل این بی برنامگی‌ها شود، افزود: وقتی مسئولان وظایف خود را انجام نمی‌دهند به یک بهمن تبدیل شده و بر سر مردم خراب می‌شود. آقای آخوندی با ترک فعل وزارتی بزرگترین ضربه را به نظام و ملت زد و مردم به خصوص قشر کم درآمد به خاطر گرانی مسکن به مسئولان بی اعتماد شدند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید