شما باید سرمایه گذاری در بیت کوین?

[ad_1]

اگر شما تعجب آنچه که بیت کوین است و اگر شما باید سرمایه گذاری در آن و سپس این مقاله برای شما است. در سال 2010 ارزش یک بیت کوین تنها 5 سنت. سریع به جلو در سال 2017 و ارزش آن را لمس $20,000. دوباره قیمت ها کاهش یافته است به $8,000 ظرف 24 ساعت آینده نتیجه باعث از دست دادن بزرگ به دارندگان ارز.

اگر شما شده است تلاش برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد بیت کوین این جزئیات می تواند به شما کمک کند. با توجه به آمار حدود 24 درصد از آمریکایی ها می دانند که این چه چیزی است. این ارز هنوز هم دارای ارزش بیش از $152 میلیارد دلار است. که یکی از شایع ترین دلایل محبوبیت این چیز. اجازه می دانم آنچه در آن است و این که آیا شما باید در آن سرمایه گذاری.

بیتکوین چیست ؟

در شرایط ساده, بیت کوین یکی از ارزهای دیجیتال. یک ارز دیجیتال شناخته شده است به عنوان cryptocurrency. اصطلاح اختراع شد توسط یک شخص ناشناس در بحران مالی در سال 2008.

یک ارز دیجیتال حساب مانند حساب جاری خود را که شما می توانید به صورت آنلاین مشاهده. به عبارت دیگر این یک پول دیجیتال است که می تواند اما نمی توان لمس کرد. در مورد بیت کوین شما هیچ نمایندگی فیزیکی یا نه. تمام پول وجود دارد در این صورت دیجیتال تنها. هیچ کس وجود دارد برای تنظیم این نوع از ارز. در راه همان شبکه است نه مدیریت توسط هر نهاد و نشانه های رد و بدل شده بین افراد را از طریق یک نرم افزار پیچیده و سیستم. در عوض همه چیز است غیر متمرکز و اجرا توسط شبکه ای از رایانه است.

این مهم است به یاد داشته باشید که شما نمی توانید با استفاده از این نشانه به پرداخت برای همه چیز که شما می خواهید برای خرید. در واقع شما می توانید آن را به خرید تنها از برخی از فروشندگان و یا فروشگاه های آنلاین. اما می توان آن را به فروش می رسد به صورت سنتی ارز یا پول است. بیشتر و بیشتر شرکت ها شروع به پذیرش بیت کوین و دیگر cryptocurrencies. مثلا Expedia و بیش از سهام آن را قبول از کاربران است. یکی از ویژگی های اصلی این نوع از پول است که معامله به طور کامل خصوصی و نایافتنی. که یکی از دلایل بسیاری از بسیاری از افراد ترجیح می دهند در این صورت دیجیتال از پول است.

شما باید به قرار دادن پول بیت کوین?

به یاد داشته باشید: قبل از اینکه شما را انتخاب کنید به سرمایه گذاری در بیت کوین یا هر ارز دیجیتال, مطمئن شوید که شما را در درک خطرات مرتبط با این سیستم. نوسانات یکی از خطرات عمده. این بدان معنی است که ارزش پول خود را می تواند نوسان قابل توجهی در 24 ساعت. در واقع افزایش یا کاهش در ارزش را می توان تا حد 30 درصد است. مشکل دیگر این است که بسیاری از ارزهای دیجیتال است که دیده می شود امروز را از دست دادن ارزش خود را در عرض 5 سال به گفته اکثر کارشناسان.

برای اینکه در طرف امن ما نشان می دهد که شما سرمایه گذاری است که شما می توانید از دست دادن استطاعت. برای مثال اگر شما 1000 دلار شما می توانید سرمایه گذاری 10 دلار است. و اگر شما از دست دادن است که مقدار آن را نمی خواهد ایجاد هر گونه مسائل مالی برای شما.

امیدوارم در حال حاضر شما می دانید آنچه که بیت کوین چیست و آیا شما باید سرمایه گذاری خود را سخت به دست آورده پول در. به یاد داشته باشید: شما باید سرمایه گذاری در یک معامله خوب از پول و یا شما ممکن است به مشکل جدی مالی پایین جاده.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید