شروع در Emini معاملات آتی – ES یا YM یا شاید چیز دیگری

[ad_1]

Emini قراردادهای آتی را تبدیل به یک ابزار تجاری انتخاب برای بسیاری از معامله گران به خصوص معامله گران روز. این زمینه است که به سختی وجود تنها 10 سال پیش است و در حال حاضر پررونق با معامله گران جدید به پیوستن به آنهایی که مسن تر هر روز. با بسیاری از کارگزاران تعداد آنها نیز در حال رشد اختصاص داده شده در درجه اول به خدمت این دسته از معامله گران این روند به احتمال زیاد ادامه خواهد داد.

Emini, قابل معاوضه با نام e-مینی آتی کوچکتر قرارداد بیشتر تاسیس گودال-معامله سلف. خود را کوچکتر از اندازه به این معنی است که حاشیه های خود را کوچکتر هستند بیش از حد بدیهی است که تجدید نظر به بسیاری از معامله گران خرده فروشی مردمی که می توانید با صرف تنها چند هزار نفر یا بیشتر دلار برای این کسب و کار است. این چیزی است که مینی جنبه ای از این قراردادها است. علاوه بر این بر خلاف خود رشد و برادران e-mini آتی همواره داد و ستد الکترونیکی است که آنچه “e” را به نام خود می ایستد. از آنجا که آنها می تواند نسبتا آسان به تجارت از طریق اینترنت.

یک دهه یا بیشتر پیش وجود داشت در واقع تنها یک emini قرارداد آتی است که یک نفر می تواند در نظر بگیرید برای تجارت. آن بود ES های emini قرارداد آتی به صورت استاندارد و پور 500. گودال قرارداد آتی این بازار شده است در اطراف برای زمان بسیار طولانی شده بود و به خوبی برقرار میشود و سپس احتمالا بهتر از یک قرارداد آتی برای هر شاخص سهام بازار است. این محبوبیت از گودال قرارداد ساخته شده است که بسیاری از معامله گران خود را در نظر بگیرند emini نسخه. این که چگونه این حجم معاملات ES شروع به رشد می کنند و امروز بزرگترین در میان آتی برای شاخص سهام بازار.

بسیاری از جدید emini معامله گران شروع حرفه خود را با این قرارداد متقاعد شده است که آن غالب حجم کمک خواهد کرد که آنها را در تجارت است.

اما آن است که واقعا بهترین emini قرارداد آتی برای راه اندازی تجارت خود را حرفه ای ، وجود دارد دیگر emini قرارداد است که می تواند مناسب تر برای افراد مبتدی در این زمینه ؟

پاسخ به اولین سوال این است: که بستگی دارد. قبل از اینکه من را استادانه درست شده در آن, اجازه دهید من برای اولین بار مقابله با سوال دوم در جزئیات بیشتر.

وجود دارد کاملا چند دیگر emini قراردادهای آتی میان آمریکا شاخص سهام آتی که جلب توجه در میان معامله گران روز. یکی از این قراردادها است emini قرارداد برای داو صنعتی آتی نماد که توسط YM. آن کنه کوچکتر هستند و تنها 5 دلار در هر تیک در مقایسه با $12.5 برای ES. نیز وجود دارد که قرارداد مانند NQ یا TF که هر دو باید کوچکتر کنه از ES.

به این دلیل است که از این کوچکتر تیک اندازه که YM می تواند بهتر تجارت خودرو برای معامله گران جدید. کوچکتر اندازه ظریف ورود شما می باشد که در نوبه خود بدان معنی است که شما بیشتر احتمال دارد به فشار سود حداقل tickwise نه لزوما dollarwise. و این واقعیت است که پر می کند به نظر می رسد بهتر و ساده تر از در بسیار رقابتی ES, دلایل اصلی که چرا YM می تواند یک انتخاب بهتر برای اولین emini بازار به شانس خود را امتحان کنید در. همان است که تقریبا درست در مورد TF این emini آتی برای شاخص راسل 2000. آن را بیش از حد می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان اولین emini قرارداد آتی آن تیک اندازه 10 دلار که تنها کمی کوچکتر از ES اما با خیلی خوب پر می کند با این وجود.

از سوی دیگر ES پویا تر از YM, بنابراین شما ممکن است پیدا کردن که فشردن تنها 3 ES کنه ($37.5) آسان تر است از 5 YM کنه (25 دلار) و به این دلیل ES می تواند بهتر از YM, اگر چه به سختی بهتر از TF.

به طور خلاصه در حالی که ES است که هنوز هم محبوب ترین قرارداد میان emini آتی معامله گران از جمله مبتدیان که محبوبیت خوبی را تضمین می کند صاف و تجارت با توجه به حجم معاملات این بازار آن را نیز باعث می شود بسیاری از حس برای راه اندازی خود را emini تجارت حرفه ای با YM یا TF که حجم همچنان به رشد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید