شاخص دلار در بازار آتی و همبستگی به خام نفت و طلا در معاملات آتی

[ad_1]

Scalpers درون روز و موقعیت & نوسان معامله گران به طور یکسان بهره مند از ارتباط بين ارزش دلار در معاملات آتی شاخص (DX) & آتی کالا از جمله طلا (GC) & نفت خام (GC). شاخص دلار در معاملات آتی یکی از مهمترین و به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده به صورت الکترونیکی-معامله گر در بازارهای جهان است. در مقایسه با دلار آمریکا در برابر سبد ارزهای اصلی این معاملات آتی شاخص نسبتا پایین و حجم معاملات روزانه در مقایسه با یورو یا پوند و در درجه اول مورد استفاده برای قوی خود همبستگی برای کمک به معامله گران در بسیاری از موقعیت های مختلف. معامله گران حرفه ای سازمان دیده بان شاخص دلار در برابر آن است که فعال ترین رخ می دهد که از 8 صبح تا 12 بعد از ظهر EST در طول معاملات روز. این بار نیز مطابقت خوبی با خام نفت و طلا در معاملات آتی, که همچنین فعالیت بیشتر در این بار به عنوان به خوبی.وجود دارد راه های بسیاری برای استفاده از شاخص دلار برای فرصت های تجاری, اما بسیاری از معامله گران پیدا کردن DX به بیشتر به طور مداوم استفاده می شود به عنوان یک فیلتر برای در معرض خطر معاملات.

اجازه دهید اول در مورد پایه همبستگی است که معامله گران استفاده کنید. وجود یک همبستگی منفی بین DX و تقریبا در هر بازار که معامله گران سازمان دیده بان. دلار منفی است به ارزهای دیگر b/c این ارز ذخیره جهان و آن را منفی برای کالاهای b/c از قوانین ساده عرضه و تقاضا است. اجازه بدهید تمرکز بر رابطه طلا و نفت خام آتی.

(زمانی که دلار در حال افزایش است و نفت خام و طلا می افتد)

به عنوان معامله گران وجود دارد مقدار زیادی از زمان های مختلف در روز زمانی که دلار شروع به حرکت می کند به طور چشمگیری مانند باز از ما بازارهای @ 9:30am می باشد EST قبل و بعد از عمده اخبار و رویدادهای مانند مدعیان گزارش یا کمیتۀ بازارهای آزاد فدرال ریزرو اخبار. ما به دنبال دلار برای شروع روند آن و با استفاده از همبستگی منفی بین این بازار ما به دنبال نفت خام و طلا فرصت را در مقابل دلار روند. زمانی که دلار روند معامله گران با استفاده از برک آوت الگوهای به سرمایه گذاری در این همبستگی. با افزایش قیمت دلار و به دنبال بالا-درصد مطالب به سمت کوتاه از طلا و یا نفت خام آتی.

(زمانی که دلار مسطح است, نفت خام و طلا مسطح است)

اکثر معامله گران را با استفاده از دلار همبستگی به عنوان یک فیلتر به دلیل آن اجازه می دهد تا آنها را برای جلوگیری از در معرض خطر نوشته در طلا و نفت خام آتی. بدون یک روند دلار ، طلا و نفت خام آتی نیز نشان می دهد قیمت تخت عمل و تمایل به معکوس خود را از روند کنونی ، دلار تمایل به دریافت بسیار متلاطم در طول مردد بار در بازار است و ما تمایل به دور ماندن از بالاتر ریسک معاملات نفت خام و طلا در طول این زمان.

(زمانی که دلار مسطح است, معامله گران از روند الگوهای معکوس به سرمایه گذاری در این رابطه)

چیز دیگری که مهم به سازمان دیده بان در دلار است که کلید و پشتیبانی از مقاومت در اطراف نمودار ساده الگوهای. برای مثال با استفاده از یک سر و شانه الگوی دلار معامله گران را برای جلوگیری از تجارت طلا و نفت خام که به دلار تلاش برای تکمیل روند برگشت. گران هوشمند خواهد صبر کنید برای تجارت در واکنش به حرکت در اطراف این سطوح به جای تلاش برای اولین بار وارد بازار زمانی که دلار در اینجا. در پایان شاخص دلار آتی می تواند مورد استفاده قرار گیرد بسیار موثر با یک همبستگی منفی با بسیاری از بازار ما عشق به تجارت. از تمام با استفاده از این شاخص موثر ترین راه اکثر معامله گران با استفاده از دلار به عنوان یک فیلتر برای جلوگیری از گرفتن در معرض خطر معاملات در بازارهای دیگر مانند نفت خام و طلا.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید