سیدحسن نصرالله: آزادسازی قدس نزدیک است

[ad_1]

به گزارش شفاف، وی افزود: امام خمینی (ره) پایبندی و التزام ثابت و نهایی ایران و همه نیرو‌های مقاومت در قبال مسئله فسلطین و قدس را بیان داشت.

‎سید حسن نصرالله گفت: مسئله قدس و جهاد برای آن از «اوجب واجبات» است که باوجود همه فشار‌ها و هزینه‌ها نمی‌توان از آن دست کشید.

دبیرکل حزب الله لبنان افزود: کسانی که بدنبال عادی سازی روابط با اسرائیل هستند و در برابر این رژیم تسلیم می‌شوند، بازتاب دهنده تصویر واقعی امت ما نیستند. ‎

وی افزود: عادی سازی روابط با اسرائیل تصویر واقعی کسانی است که مواضع خود را پنهان می‌کردند، اما امروز حقیقت خود را برملا کردند و نقاب از چهره برداشتند‎.

دبیرکل حزب الله لبنان گفت: تصویر واقعی همان پایداری و استقامت و افزایش نیرو‌های مقاومت اعم از دولت‌ها و کشور‌ها و گروه‌ها و جنبش‌ها و ملت‌ها و نخبگان در جهان عربی و اسلامی ما است. ‎

سید حسن نصرالله ادامه داد: مسئولان صهیونیست آشکارا ترس شدید خود را از افزایش و رشد و قدرت گیری مقاومت از نظر کمی و کیفی و انسانی و تسلیحاتی و فنی و معنوی در همه سطوح بیان می‌کنند. ‎

وی تصریح کرد: روز قدس بیانگر التزام و پایبندی ثابت ایران به مسئله فلسطین و جهاد برای آن و دست نکشیدن از آن است.

سید حسن نصرالله با بیان اینکه «ما بر پایبندی قاطع خود به مسئله فلسطین تاکید می‌کنیم» گفت: همه فتنه‌ها و توطئه‌ها برای گسستن و جدایی ما شکست خورده است و پیوند و تلاقی ما نشان می‌دهد که تلاش‌ها برای منزوی کردن فلسطین نیز به شکست انجامیده است.

وی گفت: مسئولان صهیونیست از پیروزی‌های محور مقاومت دچار ترس شده‌اند و از شکست‌های هم پیمانان خود و آمریکا دچار تعجب شده‌اند.

دبیرکل حزب الله لبنان با اشاره به شهادت سردار سلمیانی گفت: ما امسال شهید قدس حاج قاسم سلیمانی را در بین خودمان نداریم که یک رکن اصلی از ارکان مقاومت در منطقه بود.

‎وی بر ادامه راه شهید سردار سلیمانی تاکید کرد و افزود: ما راه شهید سلیمانی را تکمیل خواهیم کرد و با وی پیمان می‌بینیم که خواسته‌ها و آرزوهایش را برآورده کنیم و در این راه گام برداریم و در جبهه‌ها حاضر شویم؛ همانطور که وی حاضر بود. ‎

سید حسن نصرالله تاکید کرد: با روح شهید سلیمانی پیمان می‌بندیم که راهش را ادامه دهیم و خواسته‌ها و آرزوهایش را تحقق بخشید؛ حال جنگ‌های روانی و تحریم‌ها و اشکال محاصره و تهدیدات هرچه می‌خواهد باشد.

‎دبیرکل حزب الله لبنان ادامه داد: پیمان ما با شهید قدس حاج قاسم سلیمانی و همه شهیدان و مجاهدان منتظر این است که روز آزادسازی قدس در راه است.

‎وی تصریح کرد: ما همه بستر‌ها را برای روزی آماده می‌کنیم به طور قطع فرا خواهد رسید و همگی در قدس نماز خواهیم خواند.

سید حسن نصرالله خواستار برگزاری مناسب روز قدس امسال شد و خطاب به دست اندرکاران و برگزار کنندگان مراسم روز قدس گفت: امروز از همه فرزندان امت خودمان می‌خواهم که روز قدس را با شیوه‌های مناسب رسانه‌ای و فرهنگی و سیاسی و اجتماعی و فنی در چارچوب همه تدابیر پیشگیرانه لازم برگزار کرده و گرامی بدارند. ‎

وی تصریح کرد: روز قدس امسال باید با قدرت در وجدان، ذهن‌ها و قلب‌ها و عواطف و اراده و فرهنگ و برنامه‌ها و کار‌های ما حضور داشته باشد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید