سود فارکس

[ad_1]

بازار فارکس-چه زمانی و چرا ؟

فارکس فارکس و بازار فارکس وجود برخی از اختصارات رایج برای بازار ارز خارجی است. در واقع این بزرگترین بازار مالی در جهان که در آن پول است و خرید و فروش آزادانه. در آن وضعیت حال حاضر بازار فارکس راه اندازی شد در دهه هفتاد زمانی که رایگان نرخ ارز معرفی شدند و تنها شرکت کنندگان در بازار تعیین قیمت یک ارز در برابر دیگر اقدام از عرضه و تقاضا. تا آنجا که به آزادی از هر گونه کنترل خارجی و رقابت آزاد نگران هستند که بازار فارکس یک بازار است.

با گردش مالی روزانه بیش از هزاران میلیارد دلار, بازار ارز انجام بیش از سه برابر مجموع مقدار حجم از ایالات متحده, سهام و خزانه داری بازارهای ترکیب شده است. بازار فارکس بیش از حد در بازار که در آن خریداران و فروشندگان انجام ارز خارجی کسب و کار با استفاده از ابزار مختلف ارتباطی.

بر خلاف سایر بازارهای مالی, بازار فارکس هیچ مکان فیزیکی و یا مرکزی ارز. از آنجا که بازار فارکس فاقد فیزیکی بورس, بازار معاملات به طور مداوم بر اساس 24 ساعته در حال حرکت از یک منطقه به بعد در سراسر هر یک از جهان را در مراکز عمده مالی در هر روز است. تریلیون ها دلار از ارز خارجی فعالیت می گیرد هر روز. از سال 1997 به پایان سال 2000 روزانه فارکس حجم معاملات رسید از حدود US$5 میلیارد به ما 1.5 تریلیون دلار و بیشتر (با توجه به مطالعات اخیر آن را لمس کرده است $1.7 تریلیون دلار در روز و کوتوله تمام بازارهای دیگر برای تجارت در اندازه و حجم). آن است که واقعا دشوار است اگر نه غیر ممکن است برای تعیین یک کاملا دقیق تعداد به دلیل تجارت است متمرکز بر روی یک ارز. اما یک چیز برای مطمئن است که بازار فارکس همچنان به رشد در یک سرعت فوق العاده.

قبل از ظهور اینترنت و تجارت الکترونیک, تنها شرکت های بزرگ چند ملیتی بانک ها و افراد ثروتمند می تواند تجارت ارز در بازار فارکس از طریق استفاده از اختصاصی سیستم های تجاری بانک ها. این سیستم های مورد نیاز به عنوان بسیاری به عنوان 1 میلیون دلار به یک حساب باز کنید. به لطف پیشرفت در تکنولوژی امروز سرمایه گذاران با تنها چند هزار دلار می توانید دسترسی به بازار فارکس 24 ساعت شبانه روز و حدود 5 و نیم روز در هفته.

بازار فارکس یک nonstop بازار نقدی که در آن ارزهای کشورهای در حال معامله می شود به طور معمول از طریق کارگزاران به نام کارگزاران فارکس. ارزهای خارجی به طور مداوم و به طور همزمان خریداری و فروخته شده در سراسر محلی و بازارهای جهانی در حالی که معامله گران افزایش یا کاهش ارزش سرمایه گذاری بر اساس ارز حرکات. بازار ارز شرایط می تواند تغییر در هر زمان و در پاسخ به زمان واقعی وقایع پس از آن نیز در نظر گرفته می شود بسیار بی ثبات و شکننده بازار بیش از حد. شرایط بازار فارکس هرگز باقی می ماند همان آنها تغییرات در هر ثانیه.

بازار ارز کوتوله عملیات مشترک از نیویورک و لندن و توکیو آتی و بورس. با توجه به اندازه آن و دامنه آن بسیاری از بار بزرگتر از همه بازارهای دیگر. آمار نشان می دهد که نقطه معاملات و رو به جلو آشکار فارکس را در بازار بین بانکی. 51 ٪ از بازار است در بازار معاملات فارکس پس از 32 ٪ در ارز مبادله معاملات. به جلو آشکار فارکس معاملات نشان دهنده یکی دیگر از 5 درصد از این گردش مالی روزانه, با گزینه های روی ‘بانکی’ معاملات فارکس ساخت تا یکی دیگر از 8 درصد. بنابراین در بازار بین بانکی حساب برای 96 درصد از بازار جهانی ارز با 4 درصد باقی مانده که در میان همه تقسیم جهانی آتی بورس.

برای معامله گران فارکس فراهم می کند یک جایگزین برای معاملات بازار سهام. در حالی که وجود دارد هزاران نفر از سهام را انتخاب کنید وجود دارد تنها چند ارزهای اصلی به تجارت (دلار یورو پوند انگلیس فرانک سوئیس و یورو در حال محبوب ترین). معامله در بازار فارکس نیز فراهم می کند بسیاری اهرم بیشتر از معاملات سهام و حداقل سرمایه گذاری برای شروع بسیار پایین تر است. اضافه کردن به که توانایی انعطاف پذیر ساعات معامله (معامله در بازار فارکس می رود در 24 ساعت شبانه روز) و شما به همین دلیل بسیاری از معامله گران سهام هجوم آورده اند به روز تجارت ارز.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید