سرمایه گذاری در قراردادهای CFD

[ad_1]

سهام تجارت و قمار: نرم افزار et کنترا.

در امروز's world سرمایه گذاران در اختیار داشتن کسب و کار به دنبال روش های مختلف و طرح برای گسترش آن است. شما ممکن است روبرو می شوند اغلب چنین اطلاعیه در مورد سهام و رقابت در رسانه های جمعی برای بهترین طرح کسب و کار هنگامی که تجار و سرمایه گذاری به طور داوطلبانه به لحاظ اقتصادی و تاسیس کسب و کار امیدوار کننده. با وجود خطرات بزرگ بسیاری از تجار و بازرگانان به دست آوردن ده ها تن هر سنت در عرض یک روز. ریسک درآمد کسب و کار به ندرت می رسد 1% یک هفته یا یک ماه.

یکی از مخاطره آمیز راه را به سرعت جبران سرمایه گذاری با امکان برآورد ریسک سرمایه گذاری در معاملات سهام است. سهام شرکت های بزرگ جهانی برندها – ممکن است تغییر ارزش خود را در یک روز تا ده درصد در هر دو جهت. نوسانات ارزش سهام در اختیار معامله گران با تجربه دو بودجه. با این حال خطر ابتلا به کاهش آن در دو بار نیز ممکن است. و تنها عاقلانه تحلیلی پیش بینی ممکن است کمک به یک تاجر برای تبدیل شدن به غنی.

نیز وجود دارد یکی دیگر از ابزار های مالی – قرارداد CFD) است که توافق بین دو طرف برای تغییر حاشیه در قرارداد به ارزش قیمت برای باز و بسته شدن این قرارداد. ابزار مالی CFD یک نوع بازار مالی بین المللی در حوزه تجارت بازار. قرارداد تجارت برای حاشیه مجوز یک سرمایه گذار برای به دست آوردن درآمد بالاتر با کمک اهرم. افرادی که دارای یک مقدار لازم برای خرید سهام مناسب سرمایه گذار ممکن است خرید CFD بالغ بر 1000 دلار بقیه $ 10,000 کارگزار خواهد وام بگیرد. واضح است که سرمایه گذار را نمی خواهد تبدیل به سهام دارنده اما اگر او بودند جبران $ 1000 سهام ارزش خواهد بود و تنها 10 ٪ از درآمد. قرارداد حاشیه در حاشیه تجارت قیمت تشکیل غرامت 100%. آن است که از این سوال است که شما باید مراقبت از خطرات. اگر سرمایه گذاری در هر کسب و کار مهم است که به شکل از پیش همه ممکن است ضرر و زیان و خسارت و برای این منظور لازم است به آموزش و پرورش مناسب و آگاه از تاریخ معاملات آن است که حتی ممکن است به یک مشاوره از متخصصان به تجزیه و تحلیل وضعیت. یکی از مزایای تجارت از طریق CFD تضمین اجرای دستور توقف در هر حرکت قیمت است.

تفاوت بین تجارت و بینی ضروری است: در هنگام خرید سهام از شرکت شما به دست آوردن وضعیت واقعی شرکت مالک این شرکت است. دارندگان سهام از یک شرکت موفق ممکن است انتظار می رود برای به دست آوردن جبران. در حالی که معاملات CFD احتمالات غیر ممکن است. از سوی دیگر هنگامی که در مقایسه با منافع از به دست آوردن برخی از جبران خسارت و اتلاف زمان در انتظار شما ممکن است واقعا از بهترین راه برای سرمایه گذاری است.

وظیفه اصلی این سرمایه گذار است که برای پیش بینی جهت وضعیت بازار را پیش بینی گرایش حرکات بازار برای به دست آوردن مناسب پیش بینی به منظور جلوگیری از ضرر و زیان سرمایه گذاری و به حداکثر کاهش این خطر را به نفع خود. سرمایه گذاران با تجربه ممکن است در این مورد با استفاده از استراتژی مصون سازی ریسک: سرمایه گذار باز می شود یک پوزیشن در حاشیه قرارداد به دارایی سهام و پاداش ضرر و زیان ناشی از سقوط از بودجه واقعی ارزش به دست آورد در حالی که تجارت از طریق CFD.

در حالی که تجارت از طریق CFD سرمایه گذار این امکان را دارد که به داد و ستد کسب و کار در بودجه مالی ارائه شده است. حاشیه قرارداد تجارت موظف است برای ساخت یک توافق در امانت دار خدمات.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید