سرمایه گذاران تنوع بخشیدن به سرمایه گذاری های خود را با تجارت کالا

[ad_1]

مانند فارکس و سهام و مشتقات کالا' تجارت در حال رشد است محبوب در میان سرمایه گذاران هندی به بازار باز کرده است تا در سراسر کشور سیستم عامل برای خرده فروشی سرمایه گذاران و معامله گران به شرکت در کالاها.

چند مبادلات کالا مانند ملی کالا و مشتق ارز چند کالا و ارز از هند با مسئولیت محدود و ملی چند کالا و ارز از هند با مسئولیت محدود تاسیس شده در کشور برای حمایت از سرمایه گذاران خرده فروشی که می خواهید برای تنوع بخشیدن به پرتفوی خود را فراتر از سهام اوراق قرضه و املاک و مستغلات و شروع به تجارت کالا.

تجارت و استقرار سیستم در این مبادلات الکترونیکی است که باعث می شود آن را مناسب برای معامله در قیمت های آتی کالاها مانند طلا و نقره و فلزات پایه نفت خام و گاز طبیعی به محصولات کشاورزی در میان دیگران بدون نیاز واقعی در اختیار داشتن آنها را به عنوان سهام فیزیکی. همچنین زنده قیمت سهم اجازه می دهد تا معامله گران به دنبال حرکات بازار به سرعت و تصمیم گیری دقیق.

می داند که اصول

در تجارت کالا ، سرمایه گذاران می توانند صندوق حساب خود را بر اساس راحتی خود را به سطح و سطح ریسک. آن را ضروری است برای شروع آشنایی هنجارهای قرار دادن سفارشات و استراتژی های معاملاتی برای مقابله عاقلانه و جلوگیری از overtrading را.

هنگامی که معامله در کالاهای سرمایه گذاران نیاز به انجام مشق شب خود را به خوبی درک اصول عرضه و تقاضا و تصمیم گیری مبتنی بر ذخیره سازی و مصرف محصولات. این ارائه می دهد بسیار عالی تنوع نمونه کارها گزینه ای را برای سرمایه گذاران به این دلیل که کالاهای آتی در حال فرار کمتر نسبت به سهام و اوراق قرضه.

سرمایه گذاران خرده فروشی می توانید درگیر در تجارت کالا به دنبال حمایت از یک کارگزار و تجارت آنلاین اتفاق می افتد از طریق اینترنت شبیه به سهام. به جلو بازارهای کمیسیون تنظیم مبادلات اما در اینجا کارگزاران لازم نیست به ثبت نام خود را با تنظیم کننده.

شبیه به معامله سهام در اینجا بیش از حد سرمایه گذار نیاز به یک حساب بانکی یک کالا demat حساب و حساب با سپرده گذاری برای شروع است. توافق با کارگزار مورد نیاز است. سرمایه گذار نیز برای تامین ملزومات مورد نیاز در زیر می دانم که مشتری خود را فرمت و توسط بورس و کارگزار.

با حداقل مبلغ 5,000 تومان, یک خرده فروشی سرمایه گذار می تواند شروع سفر خود را به تجارت کالا پس از تنها یک حاشیه مقدار (5-10 درصد) از ارزش واقعی کالا قرارداد پرداخت در صف مقابل به مبادلات از طریق کارگزاران.

هر کارگزار و کالا ممکن است یک مقدار متفاوت و مقدار مورد نیاز است. برای مثال در مورد طلا, یک واحد تجاری (10gms) بین Rs 30,040 و در 10 درصد Rs 3,004 است قابل پرداخت در صف مقابل. این لات و نرخ محصولات کشاورزی نیز متفاوت از ارز به ارز (در کیلوگرم تن یا تن). اما پایه صندوق شروع می شود در حدود 5,000 تومان.

نقدی در مقابل تحویل مکانیسم

در حالی که هر تبادل اجازه می دهد تا به صورت نقدی و تحویل مکانیزم معاملات در هنگامی که انتخاب خود را بطور نقد نشان می دهد این زود هنگام قرار دادن سفارش است که شما نمی خواهد تحویل مورد است. و در هنگام مصرف یا ساخت یک تحویل خود را انتخاب و گزینه نگه داشتن همه رسید انبار دستی برای نقد و بررسی. علاوه بر این, شما باید آزادی برای تغییر انتخاب خود را چندین بار بین حل و فصل پول نقد و تحویل حالت تا انقضای قرارداد.

می دانید هزینه

یک کارگزار ممکن است شارژ از 0.10-0.25 درصد از ارزش قرارداد اما نمی تواند بیش از حد مجاز گذاشته شده توسط ارز. معامله اتهام نیز قابل استفاده از Rs 6 و 10 تومان به ازای هر لاخ / هر قرارداد. در حالی که تحقیقات و جمع آوری اطلاعات از کانال های مختلف مانند مالی روزنامه ها و مجله مفید است و پس از نرخ کالاها آنلاین و زنده قیمت سهم پورتال راه کلیدی برای اینکه آگاهانه و موفق تجارت کالا.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید