سایت دانلود فیلم طنز تلخ

فیلم ها و فیلم های YouTube را رایگان بارگیری کنید
چگونه می توان یک فیلم YouTube را بارگیری کرد؟به راحتی! فیلم های تمام قد را از YouTube با سرعت ضبط و کاملا رایگان بارگیری کنید. کیفیت Full HD ، 8K ، 4K ، HD و سایر کیفیت ها. فیلم های آنلاین YouTube را به زبان های انگلیسی و خارجی بارگیری کنید.
درام ، کمدی ، کارتون ، بالیوود ، پاکستانی ، پنجابی ، فیلم های بنگالی و ژانرهای دیگر را در رایانه ذخیره کنید. فیلم های YouTube را با یک کلیک بارگیری کنید. فیلم های YouTube را در MP4 HD به صورت آفلاین در هر زمان تماشا کنید. حالا امتحان کن!
دانلود رایگان
وب سایت ما از کوکی ها استفاده می کند. کوکی ها عملکرد وب سایت را بهبود می بخشند. بیشتر بخوانیدخوب
چرا باید ابزار را امتحان کنید:
1. برنامه رایگان ما را نصب کنید
2. پیوند فیلم YouTube را کپی کنید
3. URL را در برنامه جایگذاری کنید
4. فیلم YouTube را بارگیری کنید
یا راهنمای ویدیو را تماشا کنید
فیس بوک
دانلود فیلم خارجی زبان اصلی

برای بارگیری فیلم از YouTube مراحل زیر را دنبال کنید:
1دانلود کننده فیلم های YouTube را نصب کنید
Extractor Freemake Video Extractor را بارگیری ، نصب و اجرا کنید. این یک برنامه رایگان و سبک وزن برای YouTube است که سوال مهم طرفداران فیلم را حل می کند: “چگونه فیلم های YouTube را بارگیری کنیم؟”
برای نصب صحیح این برنامه رایگان ، جادوگر را قدم به قدم دنبال کنید. این نرم افزار برای بارگیری در ویندوز 10 ، 8.1 ، 8 ، 7 و ویندوز ویستا در دسترس است. لطفا توجه داشته باشید که نسخه های دیگر سیستم عامل و سیستم عامل ها پشتیبانی نمی شوند.
2پیوند فیلم YouTube را کپی کنید
به یک صفحه فیلم YouTube بروید. نام فیلم یا فیلم مورد علاقه خود را در کادر جستجوی YouTube وارد کنید. سپس دکمه Enter را روی صفحه کلید خود بزنید. لطفاً مطمئن شوید که می توانید ویدیوی YouTube را در مرورگر خود پخش کنید. اگر می توانید ، URL URL YT را که می خواهید بارگیری کنید ، کپی کنید.
توجه داشته باشید که Freemake Downloader فیلم هایی را از کانال های YouTube با مارک دریافت نمی کند.
پیوند فیلم YouTube را برای بارگیری کپی کنید (تصویر کوچک)برای بزرگنمایی کلیک کنید
3URL را در برنامه بچسبانید
Freemake Video Grabber را باز کنید و پیوند YouTube را از کلیپ بورد با استفاده از دکمه “چسباندن URL” در گوشه سمت چپ بالای پنجره در نرم افزار قرار دهید. هنگامی که برنامه پیوند بارگیری را پردازش می کند ، نام فیلم YouTube ، مدت زمان پرونده و منبع لینک را مشاهده خواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید