زنان و پول – 5 دلیل زنان را بهتر از طلا و نقره سرمایه گذاران

[ad_1]

من شده اند در اطراف برای فروش بیش از 24 سال است. من انجام کسب و کار در سراسر ایالات متحده و تا آنجا که به هند است. که در طول کل زمان من به شدت درگیر در سهام و فلزات گرانبها در بازارهای. من حتی به فروش طلا به عنوان یک کارگزار به تازگی به عنوان یک سال پیش. بیش از همه که من می دانم یک چیز برای مطمئن…وقتی که می آید به زنان و پول – به طور کلی – زنان را بهتر خریداران طلا و دیگر فلزات گرانبها است. اگر چه آنها سرمایه گذاری وجود دارد به مراتب کمتر از مردان زمانی که آنها اغلب انجام یک کار بهتر.

من نسبتا مشخصی اکثر بچه ها نمی خواهد با آن موافق است در نگاه اول. زنان بیش از حد احساسی هستند’ در پاسخ من می شنوید از برخی از مردان از خواندن این مقاله. این ممکن است یا نه ممکن است درست باشد. حقایق زنان احتمالا به عنوان “بیش از حد عاطفی” به عنوان مردان “بیش از حد سازمان ملل متحد-عاطفی.” مهم نیست. این تجربه من بوده است که وقتی زنان درگیر در چیزی شبیه به خرید طلا و یا نقره ای آنها تمایل به بیشتر محتاط. من فکر می کنم اغلب آنها می دانند که آنچه آنها نمی دانند و تصمیم گیری تنها پس از آنها احساس راحتی آنها را خطاب که کسری. مردان اغلب عمل مانند آنها باید بدانند این مسائل و هنگامی که آنها باور دارند که آنها باید انجام چیزی بیشتر مستعد ابتلا به بهترین تصمیم را می توانید آنها را با آنچه آنها در آن زمان. بسیاری از زمان در کسب و کار و این خدمت آنها را به خوبی. در طلا و نقره بازار – معمولا این برگ های آنها را با به اندازه کافی از نوع صحیح از اطلاعات است.

به عنوان یک کارگزار طلا – تجربه من نشان داد که زنان بودند بهتر فلزات گرانبها سرمایه گذاران. این لزوما نشان می دهد که به عنوان فروشندگان ما دوست game, این. به طور کلی بسیاری از ویژگی های ذکر شده در زیر را برای بهتر خریداران, اما آنها نیز در نتیجه بیشتر بودن دشوار است برای فروش; به خصوص برای اولین بار در. قطعا سخت تر از بسیاری در صنعت طلا ترجیح می دهند اگر شما می توانید آنها را به اعتراف هر یک از این در وهله اول. در اینجا چند از دلایل زنان بودند بهتر خریداران طلا از تجربه شخصی من:

1. زنان می دانستند آنچه را که آنها نمی دانم. به من گفت: آنها می خواستند برای یادگیری آنچه آنها نمی دانند که قبل از حرکت به آینده. من فکر می کنم آن را ایمن می گویند که سرمایه گذاری در کل کالاهایی مانند فلزات گرانبها به طور خاص شده است بیشتر از یک مرد جهان. هنوز هم است. وجود دارد تعداد بسیار کمی از زنان که اکسل را در آن. چند وجود دارد….و آنها بسیار خوب است.

2. زنان بیشتر صبر در خرید طلا روند. من فکر می کنم صبر همراه با بقیه از این گلوله نکات کلیدی برای موفقیت است. تجربه من این است که زنان من تا به حال برخورد با یک طلا کارگزار یک منطقه آسایش آنها به دنبال. یک بار آنها وجود دارد و آنها مایل به جلو حرکت کند. تا آن زمان آنها ناراحت کننده و آماده نیست برای خرید. سعی کنید به آنها فشار بیش از حد سخت را قبل از آنها وجود دارد و شما اجرا گرفتار گلوله نقاط 3 و 5 و ارتباط از دست داده است.

3. زنان می خواستم یک رابطه, در, طلا, معاملات کسب و کار. آنها کمتر علاقه مند به استریل معامله. مردان تمایل به راحت تر در اطراف کوتاه مدت هر چیزی. ما فقط ترک است که وجود دارد. زنان می خواهید برای دریافت به اندازه کافی صورت زمان برای تعیین اگر شما قابل اعتماد هستند. به عنوان یک فروشنده عجله و آنها را بی سر و صدا حرکت می کند به کسی که مایل به گرفتن وقت خود را با آنها.

4. زنان به نظر می رسد به کار بیشتر با غرور خود را در بررسی – من می دانم این است که واقعا به نوبه خود حرارت اما تا چه. از یک فروشنده از نظر من خانم ها کمتر به احتمال زیاد انگیزه برای اقدامات به طور معمول در ارتباط با نفس است. تلاش برای ایجاد انگیزه در آنها برای سرمایه گذاری در طلا یا نقره ای فروش در اطراف مسائل مانند نگه داشتن با دیگران, آن را ما در برابر آنها و یا دیگر نفس متمرکز ایده های انجام شده با وزن کم.

5. زنان بهتر است غرایز زمانی که آنها یاد بگیرند به اعتماد آنها در این حالات. این نکته واقعا دو قطعه مهم. من معتقدم بسیاری از مردان اعتراف خواهد کرد که زنان به عنوان یک گروه بهتر غرایز بیش از مردان است. DNA و اجتماعی عوامل قطعا بازی در این. من معتقدم که باید به تکیه بر روابط حرفه ای را فروش برای مثال یادگیری برای توسعه غرایز بیش از حد و یا آنها را ضعیف.

اما اگر موضوع را با زنان در تجربه من – از آن خواهد بود که آنها نیاز به اعتماد به این دارایی ها حتی در فلزات گرانبها ،به ویژه در فلزات گرانبها در بازارهای! اعتماد و اهرم غرایز خود را ، آن می تواند بسیاری از تفاوت که با توجه به سرمایه گذاری در طلا یا نقره یا دیگر فلزات گرانبها است. یک کلمه از احتیاط – شما باید یک زمان سخت پیدا کردن کارگزاران که با شما کار می کنند راه شما می خواهید. آنها وجود داشته باشد.

پیشنهادات برای زنان سرمایه گذاران

یک جایگزین خوب برای تعامل با کارگزاران قبل از شما آماده است برای ساخت این روابط با معتبر آگاه و بی طرف منابع قبل از خرید. به این ترتیب قبل از اینکه شما وارد فرایند خرید شما بیشتر پایین جاده و کمتر وابسته به نیاز به زمان بیشتر وقت اعمال نفوذ در تمام نقاط مورد بحث در اینجا. فلزات گرانبها و صنعت; طلا کارگزاران در کمیسیون های مستقیم; و مردان به طور کلی کار در برابر تمایل خود را به ایجاد ارتباط در این کسب و کار قبل از انجام هر کسب و کار است. من حتی نمی خواهد در مورد آن نگران باشید. در عوض همان یا بهتر اطلاعات از خودی که نمی فروش فلزات گرانبها…که تنها علاقه است که در معتبر آموزش برای شما به عنوان مشتری.

مردان تمایل به می خواهید اطلاعات را از افرادی که به ‘انجام معامله.’ همه بیش از حد اغلب این به کسانی که ” آیا در این معامله یک دست بالا. مردان نیز بیشتر احتمال دارد به ماشه بیشتر در ضربه از زنان قبل از آنها همه حقایق است. از یک فروشنده دیدگاه – مردان بهتر است خریداران…به دلیل آن است که آسان تر برای کارگزاران به بهتر فروشندگان.

چه این به ما بگویید ؟

زنان شکستن طلا خرید تصمیم گیری را به قطعات کوچکتر گسترش دورتر از هم جدا. این دقیقا همان چیزی است که اکثر طلا کارگزاران آموزش دیده را امتحان کنید و جلوگیری از. این بخشی از دلیل که چرا من هرگز یک موفقیت بزرگ به عنوان یک کارگزار طلا. من خیلی راحت تر از داشتن بسیاری از مکالمات بیش از زمان قابل توجهی و به اشتراک گذاری این 24 سال تجربه با کیفیت افرادی که مایل به سرمایه گذاری در انجام کار درست. من جهان بینی و فروش سبک است که آن را یک مسابقه دو ماراتون نه یک دو سرعت. متاسفانه طلا فروش کسب و کار نمی کند که پاداش فروش ، آن واقعا نمی تواند. مگر اینکه یکی از امکانات مالی برای پرداخت صورتحساب خود را در حالی که روابط ساخت و در نهایت تبدیل به فروش.

کسب و کار می تواند انجام این کار است. اکثر نمایندگی طلا کوچک هستند. اغلب 3 – 20 نفر است. کارگزاران پرداخت کمیسیون. فروش و یا از گرسنگی مردن. گردش مالی است که اغلب به عنوان آن را بسیار دشوار است برای زنده ماندن در کسب و کار طلا به عنوان یک کارگزار.

نتيجهگيری: از یک خریدار نقطه نظر زنان را به ما بدهید یک مثال خوب از نحوه روش خرید طلا و نقره یا دیگر فلزات گرانبها است. اگر شما جدید هستند و یا نامشخص طلا, نقره یا دیگر فلزات گرانبها خریدار این امر به ویژه برای شما. مراقب باشید – آیا برای مشق شب خود را به جلو. به دست آوردن و مطالعه اطلاعات معتبر و بی طرف منابع. همانطور که شما در یادگیری بیشتر در تماس با چند طلا کارگزاران تا زمانی که شما پیدا کردن یک چند شما راحت با. یا بهتر است اگر شما به اندازه کافی خوش شانس می دانم که افرادی که مورد اعتماد و روابط درون صنعت و اهرم آن را به عنوان شما می توانید.

آموزش یک خریدار طلا در یک زمان!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید