رونالدو هنوز هم پیگیر اوضاع و احوال منچستریونایتد است

[ad_1]

به گزارش شفاف، برونو فرناندز هافبک پرتغالی تیم فوتبال منچستریونایتد می‌گوید که کریستیانو رونالدو هنوز هم نسبت به شیاطین سرخ تعلق خاطر دارد و به همین دلیل اتفاقاتی که در این تیم رخ می‌دهد را از طریق او پیگیری می‌کند.

کریستیانو رونالدو در فاصله سال‌های 2003 تا 2009 در منچستریونایتد حضور داشت و با این تیم افتخاراتی مانند سه قهرمانی در لیگ برتر و یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا کسب کرد. در سال‌های اخیر به خصوص فصول پایانی حضور رونالدو در رئال مادرید شایعاتی مبنی بر بازگشت او به منچستریونایتد شنیده شد هرچند او در نهایت به یوونتوس رفت. با این حال او نقش پررنگی در رفتن هموطن و هم‌تیمی‌اش در تیم ملی پرتغال به منچستریونایتد داشت.

برونو فرناندز به سایت باشگاه منچستریونایتد گفت: من فرصت بازی در منچستریونایتد را به دست آوردم و این رؤیایی بود که برایم محقق شد. این یک انتخاب فوق‌العاده بود. البته من با کریستیانو رونالدو صحبت کردم و او چیزهای خوبی درباره این باشگاه به من گفت. من چند روز قبل هم دوباره با او صحبت کردم. هر بار که با رونالدو حرف می‌زنم او از من درباره منچستریونایتد سؤال می‌پرسد و می‌خواهد بداند که آیا همه چیز در این تیم روبراه است. همه می‌دانند که او زمان زیادی را در منچستریونایتد سپری کرد و توجه ویژه‌ای به این باشگاه دارد. او منچستریونایتد را دوست دارد. اینجا بود که او اولین توپ طلایش را برد پس منچستریونایتد قطعاً در معروف شدن او نقش داشت.

برونو فرناندز در موفقیت فصل گذشته منچستریونایتد برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا نقش پررنگی ایفا کرد. او با اینکه تنها از ماه ژانویه به عضویت این تیم درآمده، خیلی خوب توانسته خودش را با سیستم بازی اولگنار سولسشایر تطبیق دهد تأثیر مثبت حضورش بر عملکرد سایر بازیکنان تیم هم محسوس بوده است.

هافبک پرتغالی شیاطین سرخ 12 گل در تمامی رقابت‌ها برای این تیم زده است اما او می‌گوید که پاس گل دادن هم به همین اندازه او را خوشحال می‌کند.

فرناندز افزود: گاهی اوقات من بیش از اندازه حواسم به این است که مهاجمان را صاحب موقعیت گل کنم و باید اینکه خودم فرصت شوت‌زنی دارم اما ترجیح می‌دهم که توپ را به آنها برسانم چون معمولاً گلزنی وظیفه مهاجمان است. گلزنی برای بالا رفتن اعتماد به نفس آنها خیلی مهم است. یک هافبک بازیساز الزاماً نیازی به گلزنی ندارد تا بخواهد اعتماد به نفس کسب کند. برای مهاجمان تیم اما گل زدن خیلی مهم است. به همین دلیل از زمانی که به منچستریونایتد آمده‌ام، بیشتر تلاش کرده‌ام که موقعیت گلزنی بسازم تا پاس گل بدهم با این حال تعداد گل‌هایم بیشتر از پاس گل‌هایم است و این یک واقعیت است.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید