روغن سوپر دیرکرد و آربیتراژ

[ad_1]

از زمان سقوط در تقاضا برای چکیدن روغن منجر به یک شانس بسیار خوبی برای ایجاد برخی از پول با کمی و یا بدون خطر است.

در حالی که بسیاری از مردم درک آنچه یک دیرکرد است که ما در حال حاضر در چه بسیاری از تماس فوق العاده دیرکرد و آن ارائه شده است برخی از جامد بازده برای سرمایه گذاران است.

یک دیرکرد به طور کلی در زمانی که قیمت یک قرارداد آتی به صورت یک کالا برای تحویل بالاتر از نقطه قیمت می باشد. یا آن نیز می تواند یک قرارداد آتی است که بالاتر در آینده ای دور در مقابل یک تحویل داده می شود به زودی.

کسانی که به ساخت یک آربیتراژ بازی می توانید به سادگی اضافه کردن نقطه قیمت قرارداد آتی نفت به علاوه هزینه های ذخیره سازی. همه شما باید انجام دهید این است که انجام ساده علاوه بر این به اجازه دهید آن را به شما بگویم چه جهت به.

در حال حاضر ما در آن دوره و سرمایه گذاران در حال خرید قراردادهای آتی و با داشتن نفت ذخیره شده در تانکرهای تا زمان تحویل تحقق است.

همه کسی با استفاده از آربیتراژ به فروش و سپس خرید دیگر است. یکنوع بازی شبیه لوتو! ریسک و سود.

آنچه در حال حاضر متفاوت است بین دیرکرد و آنچه که به نام فوق العاده دیرکرد است معمول فاصله در ماه است به مراتب بیشتر را به آینده ساخت آن را یک فرصت سودآور و دیگر در مدت بيش از اندازه گیری در حالت عادی دیرکرد رفتار است.

این است که احتمالا بهترین و امن ترین فرصت های سرمایه گذاری در خارج وجود دارد در این زمان آشفته و روغن کلیدی برای تضمین سود. از دست ندهید در این امن و پرسود سود شما می توانید در روغن است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید